ESS Santermita & ĮSP DNC vs Chemcentras (80:85)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2014 balandžio 15 d., Antradienis, 21:50 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Chemcentras“ po atkaklios kovos pateko į pusfinalį.

2014 balandžio 16 d., Trečiadienis, 00:10 val., peržiūros: 1321

Balandžio 15 dieną,"Kauno kolegijos" mažojoje salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių "Mažosios" taurės antros ketvirtfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "ESS Santermitą & ĮSP DNC" priemė svečius "Chemcentras". Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (21:18). Antrame kėlinyje šeimininkai toliau diktavo sąlygas rungtynėms ir po dviejų kėlinių pirmavo "ESS Santermitą & ĮSP DNC" – (41:37). Trečiame kėlinyje svečiai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir po trijų kėlinių jau pirmavo – (58:63). Ketvirtame kėlinyje iki pat rungtynių pabaigos vyko atkakli kova, kurią geriau pavyko sužaisti "Chemcentro" komandai. Svečiai laimėjo rungtynes rezultatu – (80:85).

Rungtynes geriau pradėjo "Chemcentro" komanda, kuri sužaidus 3 minutes įsiveržė į priekį – (2:7). Sužaidus dar 3 minutes "ESS Santermitą & ĮSP DNC" komandai pavyko surengti keletą rezultatyvių atakų, kurios leido išlyginti rezultatą – (12:12). Vėliau svečių ekipai vėl pavyko atitrūkti – (14:18), bet kėlinį visgi geriau pabaigė šeimininkai, kurie laimėjo paskutinę atkarpą (6:0) ir po pirmų dešimties minučių pirmavo šeimininkai – (21:17).

Antro kėlinio pradžią geresnė buvo "ESS Santermitą & ĮSP DNC" komandai, kuriai pavyko surengti spurtą – (9:3) ir skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 9 taškų – (30:21). Sužaidus dar 4 minutes šeimininkams pavyko dar 3 taškais padidinti skirtumą ir pirmą kartą rungtynėse komandas jau skyrė dviženklis pranašumas – (42:28). Per likusį laiką svečiams pavyko surengti rezultatyvią atkarpą – (1:7) ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau tik 4 taškai – (41:37).

Trečią kėlinį sėkmingiau pradėjo "Chemcentras", kuris sužaidus nepilnas pora minučių laimėjo atkarpą – (2:8) ir įsiveržė į priekį – (43:45). Vėliau komandos ėmė keistis rezultatyviomis atakomis ir likus žaisti apie 2 minutes rezultatas buvo lygus – (56:56). Per likusį kėlinio laiką svečiams pavyko surengti dar vieną spurtą – (1:7) ir po trijų kėlinių priekyje jau buvo svečiai – (58:63).

Ketvirto kėlinio pradžią geriau pavyko sužaisti "Chemcentrui", kuris surengė spurtą – (3:6) ir skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 8 taškų – (61:69). Sužaidus dar 3 minutes "ESS Santermitą & ĮSP DNC" komandai pavyko surengti spurtą – (10:2) ir rezultatas vėl tapo lygus – (71:71). Komandos vėl ėmė keistis rezultatyviomis atakomis ir likus žaisti apie 2 minutes rezultatu – (78:79) priekyje buvo svečiai. Per likusį laiką šeimininkams persverti rezultato nepavyko ir rungtynės baigėsi rezultatu – (80:85).

Po laimėtų rungtynių "Chemcentro" treneris kalbėjo: "Svarbiausia pergalė. Išėjome į pusfinalį, labai džiugu. O apie rungtynes, tai stipri komanda buvo varžovų, turi gerą vidurio puolėją, kuris aplink save pritraukia daug žmonių ir jie atsidengia ant tritaškio laisvi ir jei krenta tritaškiai metimai, tai yra labai sunku stabdyti. Dėl to taip banguotai ir žaidėm. Vėliau pasimatė, kad varžovai pavargo, turėjo "trumpą" suolą, mes turėjome daugiau žaidėjų, bandėme juos visus išnaudoti ir ta komandinė dvasia pas mus jautėsi, kiekvienas stengėsi, dėl to manau ir nusipelnėme mes tos pergalės."

ESS Santermita & ĮSP DNC: Aurimas Girskis – 32 tšk., Žydrūnas Kaminskas – 19 tšk. (11 atk. kam., 11 išpr. praž.), Tomas Každailis – 15 tšk.

Chemcentras: Vaidas Palaikis – 34 tšk., Rokas Misevičius – 24 tšk. (7 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Audrius Gagiškis – 11 tšk.

„Dentist Team“ po atkaklios kovos iškovojo „Įmonių“ lygos Mažąją taurę (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 00:23 val.)„Eoltas“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „ESS Santermita & ĮSP DNC“ komandą. (2014 kovo 06 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„Chemcentras“ gana nesunkiai palaužė „KTU“ penketuką (2013 gruodžio 18 d., trečiadienis, 20:20 val.)„Chemcentras“ sutriuškino „Lesto“ (2014 sausio 15 d., trečiadienis, 23:09 val.)Rungtynių pradžioje atitrūkęs „Chemcentras“ iškovojo pergalę (2014 sausio 29 d., trečiadienis, 20:48 val.)„Chemcentras“ įspūdingai „sugrįžo“ į rungtynes ir laimėjo (2013 gruodžio 01 d., sekmadienis, 22:28 val.)„Chemcentras“ neatsilaikė prieš „Dentist Team“ ekipą (2014 vasario 26 d., trečiadienis, 23:02 val.)„Callcredit“ nesunkiai įveikė „Chemcentrą“ ir pasiekė finalą (2014 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)„Chemcentras“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Vilmista“ (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 21:55 val.)„Chemcentras“ trečiose rungtynėse įveikė „Kauno energiją“ ir iškovojo vietą ketvirtfinalyje (2014 balandžio 04 d., penktadienis, 22:35 val.)