ASU vs Kauno švogeriai (69:71)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 26 d., Antradienis, 21:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Neeilinėse krepšinio varžybose pergalę iškovojo „Kauno Švogeriai“

2013 lapkričio 27 d., Trečiadienis, 00:24 val., peržiūros: 1324

Lapkričio 26 dieną, 21.30 val., "Ringaudų" pradinės mokyklos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "ASU" (šeimininkai) ir „Kauno Švogeriai“ (svečiai). Rungtynių pradžia nieko ypatingo nežadėjo, abi komandos susirinko ne pilnos sudėties, „Kauno Švogeriai“ atvyko vos šešiese, o šeimininkams atstovavo tik septyni žaidėjai. Rami rungtynių eiga netikėtai pasikeitė antrąjame kėlinuke sunkią traumą patyrus svečių žaidėjui V.Bilskiui, kuriam po susidūrimo su varžovu nesiliaujamai bėgo kraujas iš nosies. Varžybos buvo sustabdytos ir netgi iškviesta greitoji pagalba. Greitai atvykę medikai konstatavo nosies lūžį ir išvežė žaidėją į ligoninę. Po šio incidento komandos tęsė varžybas, bet „Kauno Švogeriai“ liko vos penkiese. Ilgą laiką rungtynės vyko taškas į tašką, o pats įdomumas prasidėjo rungtynių pabaigoje. Dėl išnaudotų pražangų limito likę vos keturiese svečiai netik sugebėjo atsilaikyti pries varžovus, bet netgi visą laiką pirmauti. Negalėdamas stebėti savo krepšininkų neveiksnumo "ASU" treneris savo komandos gretose taip pat paliko tik 4 žaidėjus, taip darydamas spaudimą savo krepšininkams. Netrukus svečių gretos dar labiau išretėjo ir „Kauno Švogeriai“ žaidė tik tryse. Neįtikėtina, bet net ir tuomet jų žaidimo nesugebėjo sustabdyti priešininkai ir paskutinėmis minutėmis atsilaikę svečiai išplėšė pergalę, laimėdami rungtynes rezultatu 69:71.

Rungtynes komandos pradėjo ramiai, žaidėjai rungtyniavo rezultatyviai, atakavo tikrai neblogai. Atrodė, jog laukia įprastos rungtynės, kurios žadėjo baigtis greitai, nes ekipos neturėjo daug krepšininkų, vengė pražangų. Nors skirtumas kelis kartus buvo išaugęs šeimininkų naudai, bet „Kauno Švogeriai“ visad rasdavo būdų jį sumažinti. Antrąjame kėlinuke tik į aikštelę įžengęs V.Bilskis susidūrė su varžovu, po kontakto krepšininkas apsipylė krauju, o sunerimę komandos nustojo žaisti, bei nedelsiant iškvietė medikus. Krepšininkui pavyko sustabdyti kraujavimą, tad rungtynės buvo tęsiamos, o netrukus atvykusi greitoji pagalba išvežė žaidėją į ligoninę. Netrukus visas dėmesys vėl grįžo į aikštelę, o čia dabar vyko nebe tokia rezultatyvi kova, bet "ASU" vis dar pirmavo. Prasidedant ilgajai pertraukai šeimininkai buvo priekyje 29:27.

Po ilgosios pertraukos žaidimas vyko taškas į tašką, "ASU" komanda nebogai išnaudojo ūgio pranašumą, keliais galingais dėjimas pasižymėti spėjo M.Čeičys. Bet, kad ir kaip stengėsi šeimininkai, tačiau niekaip palaužti kovingai nusiteikusių varžovų jiems nepavyko, o netgi priešingai - „Kauno Švogeriai“ po truputį ėmė tolti. Vienintelis svečių trūkumas buvo gynyba, kurioje žaidėjams nepavyko išvengti pražangų. Netrukus ties iškritimo riba atsidūrė net trys „Kauno Švogeriai“ ekipos žaidėjai. Ir pagaliau "ASU" sulaukė realios progos persverti rezultatą – varžovai liko keturiese. Laikas bėgo, bet situacija nesikeitė. Svečiai sugebėjo atsilaikyti prieš varžovų spaudimą, o stebėdamas nesėkmingą komandos žaidimą "ASU" treneris nusprendė aikštelėje palikti irgi tik keturis žaidėjus. Bet rungtynių eiga pasikeitė dar kartą, dabar „Kauno Švogeriai“ liko tik tryse, o laiko žaisti buvo likę visai nedaug. Tačiau net ir gavę šia progą "ASU" komanda nesugebėjo išlyginti rezultato, o neįtikėtina pergalė atiteko svečiams, kurie laimėjo rungtynes rezultatu 69:71.

„Kauno Švogeriai“ susitikimo nekomentavo, o "ASU" treneris mintis apie komandos žaidimą dėstė visko ketvirtojo kėlinuko metu, žadėdamas netgi pradėti lankyti bažnyčia vardan komandos pergalių.

"ASU": Martynas Čeičys – 19 tšk., Šarūnas Bartulis – 18 tšk., Šarūnas Mikelis – 11 tšk. (10 atk. kam.), Egidijus Mačernis – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

"Kauno švogeriai": Rokas Sapalas – 21 tšk., Aurimas Miliūnas – 19 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam., 9 išpr. praž.), Marius Vabalas – 12 tšk. (10 atk. kam.), Ruslanas Zaverucha – 11 tšk. (6 perimt. kam., 5 išpr. praž.)

A.Miliūnas tritaškiu išplėšė pergalę „Kauno švogeriams“ (2014 sausio 09 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)„Ice“ be didesnio vargo susitvarkė su „Kauno Švogeriais“ (2013 spalio 27 d., sekmadienis, 22:04 val.)„Dice“ C lygos pirmenybes atidarė pergale prieš „Kauno Švogerius“ (2013 spalio 19 d., šeštadienis, 17:49 val.)Paskutiniosiomis sekundėmis pergalę išsaugojo „Remza & Adotas“ (2014 kovo 11 d., antradienis, 23:33 val.)„Aono“ žaidimas po ilgosios pertraukos subyrėjo, o pergalę pasiekė „Kauno švogeriai“ (2014 vasario 14 d., penktadienis, 22:21 val.)„vaistinė.lt“ tik ketvirtame kėlinyje susitvarkė su „Kauno švogeriais“ (2014 kovo 28 d., penktadienis, 22:30 val.)Antroje susitikimo dalyje „Kauno švogeriai“ įrodė savo pranašumą (2014 sausio 24 d., penktadienis, 22:28 val.)Puikus kėlinys atnešė „Kauno švogeriams“ pergalę (2014 vasario 27 d., ketvirtadienis, 22:19 val.)„Kauno švogeriai“ iškovojo nesunkią pergalę (2014 sausio 19 d., sekmadienis, 22:47 val.)„vaistinė.lt“komanda užtikrintai nugalėjo „Kauno švogerius“ ir žengė į „Mažosios taurės“ pusfinalį (2014 balandžio 06 d., sekmadienis, 22:44 val.)