Kauno Šv. Pranciškaus mokykla vs Kauno Santaros gimnazija – VU partnerė (81:87)"Basketnews.lt 2013" taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 09 d., Antradienis, 13:00 val. @ Šv. Pranciškaus mokykla, Bitininkų g. 31, Kaunas, LT-46376

''Kauno Santaros Gimnazija - VU Partnerė'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Kauno Šv . Pranciškaus Mokykla''

2013 balandžio 09 d., Antradienis, 21:37 val., peržiūros: 1703

Antradienį , balandžio 9d., Kauno Šv . Pranciškaus Mokyklos sporto salėje įvyko KKL "Basketnews.lt 2013" taurės rungtynėss, kuriuose susitiko ''Kauno Šv . Pranciškaus Mokykla''(šeimininkai) ir ''Santaros Gimnazija – VU Partnerė'' (svečiai). Pirmoje susitikimo pusėje kiek geriau sekėsi svečiams, kurie didžiąją rungtynių dalį turėjo įgiją solidų pranašumą, bet atėjus lemiamui ketvirčiui šeimininkai susiemė pradėjo mažinti skirtumą, bet jėgų ir laiko pritrūko, o ''Kauno Santaros Gimnazija – VU Partnerė'' iškovojo nelengvą pergalę rezultatu 81:87 (22:29, 19:19, 17:27, 23:12).

Pirmasis kėlinys prasidėjo svečių ekipos atkarpa 4:0, po kurios ''Kauno Šv . Pranciškaus Mokyklos'' žaidėjas M.Valatkevičius atsakė tritaškiu metimu (4:3). Įpusėjus kėliniui rezultatu (16:10) priekyje vis dar buvo ''Kauno Santaros Gimnazija – VU Partnerė''. Likusią kėlinio dalį scenarijus nepasikeitė, svečiai laikė iniciatyvą savo rankose, o šeimininkams sunkiai sekėsi mažinti skirtumą. Rezultatu 22:29 po pirmųjų dešimties minučių priekyje buvo ''Kauno Santaros Gimnazija – VU Partnerė''.

Antrasis kėlinys prasidėjo abiejų ekipų atkakliu žaidimu, sužaidus pirmąsias dvi minutes skirtumas išliko toks pats (28:35). Kiek vėliau šeimininkų ekipos žaidėjas D.Valatkevičius pataikė dvitaškį metimą, o M.Valatkevičiaus tritaškis leido ''Kauno Šv . Pranciškaus Mokyklai'' sumažinti skirtumą iki 2 taškų ribos (33:35), bet užtikrintai rungtyniaudami ''Kauno Santaros Gimnazijos – VU Partnerės'' žaidėjai spurtavo 8:0 ir įgijo 10-ties taškų pranašumą (28:38). Kėlinio pabaigoje šeimininkai išlygino žaidimą ir prisivyjo varžovus iki tos pačios 7 taškų ribos. Rezultatas po antrojo kėlinio 41:48.

Po ilgosios pertraukos susikaupę ''Kauno Šv . Pranciškaus Mokyklos'' žaidėjai spurtavo 7:0 ir išlygino rungtynių rezultatą (48:48), bet rungtynių rezultato persverti nepavyko, o tuo labiau persverti, nes svečiai taip pat atsakė spurtu 11:0, po kurio susikrovė jau 11-kos taškų pranašumą (48:59). Likusią kėlinio dalį svečiai ir toliau dominavo, o šeimininkams sunkiai sekėsi mažinti skirtumą. Po trijų sužaistų kėlinių rezultatu 58:75 solidų pranašumą buvo susikrovę ''Kauno Santaros Gimnazijos – VU Partnerės'' ekipos žaidėjai.

Ketvirtasis kėlinys geriau prasidėjo ''Kauno Šv . Pranciškaus Mokyklos'' ekipai, kuri surengė įspūdingą atkarpą 14:2 ir sumažino atsilikimą iki 5 taškų (72:77). Visą likusį ketvirtojo kėlinio laiką ekipos žaidė lygiai, nei svečiams pavyko skirtumą padidinti, nei šeimininkams jo sumažinti. Kėlinuko pabaigoje užtikrintai pataikyti baudos metimai ''Kauno Santaros Gimnazijai – VU Partnėrei'' atnešė sudėtingą pergalę rezultatu 81:87.

''Kauno Šv . Pranciškaus Mokykla'' : A.Šukys (32 tšk. 6 rez.perd. 3 per.kam.) , D.Valatkevičius (29 tšk. 11 atk.kam. 5 rez.perd. 4 per.kam.) , T.Valatkevičius (11 tšk.)

''Kauno Santaros Gimnazija – VU Partnerė'' : A.Būkšnys (23 tšk. 7 atk.kam.) , S.Monkevičius (20 tšk. 13 atk.kam. 4 rez.perd.) , J.Medekšas (14 tšk. 5 rez.perd. 6 per.kam.) , T.Reinartas (14 tšk. 15 atk.kam.)

''Kauno Santaros Gimnazija - VU Partnerė'' iškovojo pirmąją pergalę ''Basketnews.lt 2013'' taurėje (2013 kovo 22 d., penktadienis, 16:50 val.)Kauno "Santaros gimnazija - VU partnerė" iškovojo nesunkią pergalę (2013 balandžio 02 d., antradienis, 15:13 val.)''Druskininkų Ryto Gimnazija'' užtikrintai nugalėjo ''Kauno Santaros Gimnazija - VU Partnerė'' (2013 gegužės 03 d., penktadienis, 16:10 val.)Vilkijos gimnazija įtemptoje finalo kovoje palaužė Šv. Pranciškaus mokyklą (2013 gegužės 27 d., pirmadienis, 23:22 val.)''Kauno Šv . Pranciškaus Mokykla'' po atkaklios kovos palaužė ''Kauno Santaros Gimnazija - VU Partnerė'' (2013 balandžio 19 d., penktadienis, 17:06 val.)Kauno ''Šv. Pranciškaus mokykla'' užtikrintai įveikė Kauno ''Dainavos vidurinę mokyklą'' (2013 balandžio 02 d., antradienis, 16:04 val.)Kauno Aleksandro Puškino gimnazija įveikė Kauno ''Santaros'' gimnazija - VU partnerę (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 19:01 val.)Kauno Šv. Pranciškaus mokykla palaužė A. Puškino mokyklą (2013 balandžio 16 d., antradienis, 15:45 val.)Kauno "Šv. Pranciškaus mokykla" ketvirtame kėlinyje iškovojo pergalę (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 16:01 val.)Kauno "Šv. Pranciškaus mokykla" tritaškiais metimais subombardavo Kauno "A.Puškino gimnaziją" (2013 balandžio 11 d., ketvirtadienis, 16:38 val.)