HELVINA vs KAMESTA - KK/PDDF (62:83)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2011 balandžio 07 d., Ketvirtadienis, 18:45 val. @ VRM sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas LT-44330

"Kamesta - KK/PDDF" žengė pirmąjį žingsnį link ketvirtfinalio

2011 balandžio 07 d., Ketvirtadienis, 21:43 val., peržiūros: 4168

Balandžio 7 dieną, 18val. 45 min., "VRM" sporto salėje, "Švyturio – Kauno Krepšinio "Įmonių" lygoje "Top Sport" pirmenybėse" savo sąntykius išsiaiškino "Helvina"(šeimininkai) ir "Kamesta – KK/PDDF"(svečiai). Nors pirmoji susitikimo pusė buvo labai atkakli ir permaininga, antroje dalyje, o ypač ketvirtame kėlinyje, intrigos visiškai neliko. Svečių ekipa po ilgosios pertraukos tiesiog nušlavė savo varžovus ir laimėjo pirmąją akistatą, rezultatu 62:83.

Pirmasis kėlinukas buvo itin nerezultatyvus. Nors per pirmąsias 2 minutes "Kamesta – KK/PDDF" ekipa spurtavo 0:7, tačiau vėliau abi komandos žaidė labai nerezultatyvų krepšinį, strigo viena kitos gynybose. "Helvinos" ekipą nuo pirmųjų minučių į priekį tempė Ardas Zinkus, kurio naudingumo koeficiento balas šiandien buvo didesnis nei visos likusios komandos kartu sudėjus. Po pirmųjų 10 minučių komandas skyrė 4 taškai – 9:13.

Antrajame ketvirtyje aikštelės šeimininkai užsivedė ir pradėjo žaisti taip kaip sugeba. Tris tolimus metimus pataikė Vaidas Bložė, kas privertė svečius gintis plačiau. Atsiradus erdvės baudos aikštelėje prabilo ir kiti "Helvinos" žaidėjai. Tuo tarpu "Kamesta – KK/PDDF" vis dar klimpo varžovų gynyboje, o visi bandymai atakuoti iš toli nepasiekė tikslo. Prieš ilgąją pertrauką į priekį išsiveržė aikštelės šeimininkai – 30:27.

Nors po pirmųjų 2 kėlinukų atrodė, jog žaidimas vyks taškas į tašką, tačiau taip neatsitiko. Po ilgosios pertraukos svečių komanda įvėlė šeimininkus į greitą krepšinį, kas nebuvo labai paranku "Helvinai", kurią šiandien atstovavo vos 6 žaidėjai. Aikštelės šeimininkai pradėjo daug klysti, nebespėti į gynybą, kai tuo tarpu svečiai vis tolo ir tolo : 34:40 ; 39:55. Prieš ilgąją pertrauką skirtumas tarp komandų išaugo iki 14 taškų – 41:55.

Paskutiniojo kėlinuko metu po dviejų iš eilės taiklių tolimų Martyno Karpičaius metimų "Kamesta – KK/PDDF" buvo įgijusi net 26 taškų persvarą – 45:71, kurios būtų užtekę patekti į kitą etapą. Visgi, aikštelės šeimininkai lemiamomis akimirkomis sumažino atsilikimą iki padoresnio ir gavo šansą atsirevanšuoti sekančiose rungtynėse. Pirmoji akistata baigėsi pelnyta "Kamesta – KK/PDDF" komandos pergale, rezultatu 62:83.

Po rungtynių "Kamesta – KK/PDDF" komandos treneris Remigijus Dailidė sakė : " Pirmoji rungtynių pusė atspindėjo orą šiandienos – apniukęs labai labai. Įsivėlėm į žaidimą kažkokį su klaidom didelėm, antrąjį kėlinį tas pats buvo. Paskui antrojoje rungtynių pusėje bandėm kažką daryt – tragišką žaidimą bandėm pakeist, kas puikiai pavyko. Tik galą prasileidom nedaug."

Po antrosios akistatos išaiškės, kuri komanda pateks į ketvirtfinalį ir susikaus su "Kauno grūdai & SRG" bei "Vaidotėno" poros nugalėtoju.

"Kamesta - KK/PDDF" iškovojo pirmąją pergalę (2010 lapkričio 08 d., pirmadienis, 22:53 val.)"Kamesta - KK/PDDF" palaužė "Mikrovisatos" pasipriešinimą (2011 kovo 07 d., pirmadienis, 22:50 val.)"Kamesta KK/PDDF" lengvai įveikė "Mikrovisatą" (2011 sausio 27 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)"Kamesta - KK/PDDF" turėjo gerokai pavargti rungtynėse su "Helvina" (2011 balandžio 11 d., pirmadienis, 22:42 val.)"Kamesta - KK/PDDF" nesunkiai susidorojo su "Bero & Termoizola" (2010 lapkričio 24 d., trečiadienis, 22:46 val.)"Kamesta - KK/PDDF" namuose įveikė "Statybų vizija & LVA" krepšininkus (2010 lapkričio 22 d., pirmadienis, 22:33 val.)"Elektromontuotojas" nugalėjo "Kamesta - KK/PDDF" ekipą (2011 kovo 01 d., antradienis, 21:29 val.)"Celsis" turėjo pripažinti "Helvinos" pranašumą (2011 vasario 14 d., pirmadienis, 21:07 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" turėjo pripažinti "Helvinos" pranašumą (2011 vasario 17 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)Tragiškas ketvirtasis kėlinys atėmė iš "Kamestos - KK/PDDF" šansą pakovoti dėl pergalės (2010 spalio 25 d., pirmadienis, 22:18 val.)