Callcredit vs Chemcentras (79:81)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 20 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„Chemcentras“ po permainingos kovos palaužė „Callcredit“ komandos pasipriešinimą

2014 lapkričio 21 d., Penktadienis, 00:46 val., peržiūros: 1133

Lapkričio 20 dieną įmonių lygos rungtynėse, iki šiol nepralaimėjusi "Callcredit" komanda namų salėje priėmė "Chemcentras" komandą. Po permainingos kovos, šeimininkai pripažino svečių komandos pranašumą, ir pralaimėjo pirmą kartą šiame sezone – 79:81. Po šių rungtynių abi komandos E grupėje yra iškovoja po 4 pergales ir patyre po 1 pralaimėjimą.

Rungtynes komandos pradėjo apsikeisdamos tiksliais dvitaškiais metimais, o sužaidus 3 minutes "Chemcentras" buvo priekyje – 8:5. Tada Rokas Misevičius surengė savo solo pasirodymą ir vieną po kito i šeimininkų krepšį įsodino 5 tritaškius metimus. Išviso per šį kėlinį Rokas įmetė 20 iš 25 komandos taškų ir leido savo komandai po pirmojo kėlinio atitrūkti – 25:15.

Antrajame kėlinyje M.Kudirka dvitaškiu metimu padidino savo komandos persvarą iki 16 taškų ir atrodė, kad "Chemcentras" nusiteikęs rungtynių baigtį išspręsti dar iki pertraukos, tačiau "Callcredit" pradėjo presinguoti savo varžovus. Pasimetę svečiai pradėjo dažniau klysti nei rinkti taškus ir tuo pasinaudoja šeimininkai dar iki pertraukos sumažino deficitą vos iki 4 taškų – 34:38.

Trečiojo kėlinio pirmojoje pusėje vyravo apylygis žaidimas, tačiau šeimininkams niekaip nepavyko persverti rezultato savo naudai. Sužaidus pusę kėlinuko "Chemcentras" buvo priekyje – 48:46. Tada svečiai surengė spurtą ir antrą kartą šiose varžybose pabėgimo nuo varžovų dviženkliu taškų skirtumu – 59:49. "Callcredit" į tai atsakė 9 taškais be atsako ir po trijų kėlinių atsilikinėjo vos vienu tašku -58:59.

Ketvirtajame kėlinyje vyravo apylygis žaidimas. Šeimininkai ne kartą buvo sumažinę atsilikimą vos iki 1 taško, tačiau persverti rezultato ir perlaužti rungtynių eigą į savo pusę jiems taip ir nepavyko. Likus porai minučių Mantas Kudirka smeigė tritaškį ir padidino savo komandos pranašumą iki 8 taškų. "Callcredit" komanda dar bandė pakovoti dėl pergalės, tačiau laiko tam jau neužteko ir "Chemcentras" įsirašė pergalę rezultatu – 81:79.

Po pergalės naudingiausias rungtynių žaidėjas – Rokas Misevičius sakė :

"Kad ir kaip chaotiškai šiandien žaidėm, bet sėkmė šiandien buvo atsisukus i mūsų pusę"

Callcredit: Arūnas Rimas – 20 tšk., Darius Šiumeta – 18 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Valdas Šluta – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Kęstutis Česnulevičius – 10 tšk.

Chemcentras: Rokas Misevičius – 27 tšk. (11 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Mantas Kudirka – 22 tšk. (6 rezult. perd.), Justas Eitmanavičius – 18 tšk. (10 atk. kam.)

„Sweco“ po atkaklios kovos palaužė „Chemcentro“ pasipriešinimą (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:23 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Callcredit“ (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 22:31 val.)„Callcredit“ po įtemptos kovos palaužė „Sporto asociaciją „Persvara“ ekipą (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)„Chemcentras“ po didžiosios pertraukos nesuspėjo paskui „Baubilą“ (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 22:33 val.)„Chemcentras“ įveikė „Kauno grūdus“ (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 23:53 val.)„Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ išplėšė pergalę iš „CallCredit“ ekipos rankų (2015 vasario 24 d., antradienis, 03:18 val.)„Chemcentras“ kiek netikėtai paguldė ant menčių „Kauno Tiltus“ (2014 spalio 28 d., antradienis, 23:36 val.)Sporto Asociacija „Persvara“ netikėtai parklupdė „Callcredit“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 22:31 val.)Geležinė „Chemcentro“ gynyba nepaliko vilčių „Fima & Elmova“ krepšininkams (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 23:19 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Callcredit“ komanda šventė pergalę prieš „Lietuvos dujas“ (2015 sausio 06 d., antradienis, 00:49 val.)