ŠERNAI 2K13 vs BAUBILAS (77:71)"Laikinosios sostinės" Mažoji taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 gegužės 23 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Ąžuolo katalikiška vidurinė mokykla, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

"Baubilas" pratęsime įkrito į "Šernų 2K13" išraustą duobę

2013 gegužės 23 d., Ketvirtadienis, 23:06 val., peržiūros: 1749

Šiandien, gegužės 23 dieną, Ąžuolo katalikiškos vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos "Laikinosios sostinės" mažosios taurės rungtynės tarp "Šernų 2K13" (žaidusių šeimininkų statusu) ir "Baubilo" ekipos (svečiai). Pirmajame ketvirtyje, abiems ekipoms sunkiai sekėsi rasti kelius link varžovų krepšio. Antrajame ketvirtyje ekipos įsivažiavo, bet visą susitikimą žengė lygiai. Ketvirtajame ketvirtyje tarp ekipų skirtumas buvo minimalus. Pirmavo tai viena ekipa, tai kita. Paskutinėmis sekundėmis ''Šernai 2K13'' išplėšė pratęsimą, o vėliau ir laimėjo šį susitikimą. Galutinis rezultatas 77-71.

Susitikimą dviem taškais pradėjo svečių ekipa, bet po to iškart sekė šeimininkų žaidėjo M.Pukalsko solo, kuomet po jo šešių taškų iš eilės į priekį išsiveržė ''Šernai 2K13''. Įpusėjus ketvirčiui žaidėjų metimai vis išsisukdavo iš lanko ir tik baudų metimais ''Baubilas'' persverė rezultatą savo naudai (6-8). Ketvirčio pabaigoje šeimininkai buvo susigrąžinę savo pranašumą, bet jo išlaikyti nepavyko ir po pirmojo ketvirčio minimaliu pranašumu priekyje buvo ''Baubilas'' 10-11.

Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštėje pagyvėjo ir abi ekipos pradėjo rinkti taškus, tiesa, nei vienai ekipai labiau atitrūkti nepavyko. Ketvirčio antroje pusėje ''Baubilas'' susikrovė didžiausią, penkių taškų, pranašumą šiose rungtynėse (20-25). Ketvirčio pabaigoje ekipos apsikeitė po tritaškį ir keletą dvitaškių ir po dviejų kėlinių priekyje trimis taškais buvo ''Baubilas'' 27-30.

Po ilgosios pertraukos šeimininkų puolimo mašina sustojo, o ir gynyboje neblizgėjo, to pasekoje ekipas jau skyrė dešimt taškų (27-37). Po minutės pertraukėlės abi ekipos greitomis atakomis pataikė dvitaškius su pražanga (30-40). Antroje ketvirčio pusėje ''Šernai 2K13'' pakeitė savo gynybą ir pradėjo gainiotis savo varžovus po visą aikštę. Jų presingas pasiteisino. Šeimininkai atsitiesė ir spurtavo 13-2 ir ketvirčio pabaigoje persvėrė rezultatą savo naudai (43-42). Paskutinėmis minutėmis svečiai susigrąžino savo persvarą (43-45), bet per likusias 4s. J.Snudaitis išlygino rezultatą 45-45.

Ketvirtajame ketvirtyje ir toliau netrūko intrigos ir ekipos žengė koja kojon. Ketvirtojo ketvirčio pabaigoje skirtumas tarp ekipų buvo vienas taškas (59-60). Po dviejų sėkmingų D.Baltrušaičio baudos metimų priekyje buvo šeimininkai. Likus žaisti mažiau nei minutę ''Baubilo'' žaidėjas D.Mikalauskas persvėrė rezultatą savo ekipos naudai (61-62). Nieko nelaukę šeimininkai iškart greita ataka bandė persverti rezultatą, bet V.Rudelevičiaus žaibiškas reidas į baudos aikštelę buvo sustabdytas pražanga. Jis pataikė vieną iš dviejų baudos metimų ir rezultatas tapo lygus. Svečiai ''išdeginę'' pakankamai laiko įmetė du taškus (62-64), taip palikdami apie 20 sekundžių šeimininkams. Iniciatyvos ėmėsi M.Kudakas, kurio reidas taip pat buvo sustabdytas pražanga. Deja, jo baudų metimai skriejo pro šalį ir šeimininkų padėtis tapo komplikuota. Likus žaisti apie dešimt sekundžių kamuolį kontoliavo ''Baubilas'', bet V.Rudelevičius po T.Vaišvilos klaidos išsimetant kamuolį išlygino rezultatą (64-64). Svečiams beliko vos keletas sekundžių, bet per jas jau stebuklo sukurti nepavyko. 64-64.

Pratęsime ilgesnis ''Šernų 2k13'' suolas davė savo ir nuo pat pirmų pratesimo minučių ekipa igijo keturių taškų pranašumą. Svečiai pratęsime ''iš žaidimo'' įmetė vos keturis taškus. Ketvirčio pabaigoje skirtumas išaugo iki septynių taškų. ''Šernams 2K13'' pavyko įsirašyti antrąją pergalę rezultatu 77-71.

Po laimėto susitikimo ''Šernų 2K13'' treneris A.Lapinskas sakė: „ Labai džiugu. Prieš labai stiprią komandą laimėjom, tai tikrai labai džiaugiamės. Visi labai kovojo dėl kiekvieno kamuolio. Pas varžovus daug aukštų buvo, ir mes mažiukai juos apibėgom.“ Paklaustas, kas, jo nuomone, šiandien labiau įtakojo jų pergalę, treneris atsakė: „ Vienareikšmiškai tai mūsų kovingumas ir užsivedimas.“

''Baubilo'' ekipos nariai susitikimo nekomentavo.

''Šernai 2K13'': M.Kudakas (20 tšk. 6 per.k. 6 išpr.) R.Ramanauskas ( 16 tšk.) M.Pukalskas ( 15 tšk.)

''Baubilas'': M.Jakštas (20 tšk. 6 išpr. p.) M.Nenartavičius ( 15 tšk.) D.Mikalauskas ( 14 tšk.)

SK "Mattas" užduso "Šernų 2K13" gynyboje (2013 birželio 09 d., sekmadienis, 23:42 val.)Po permainingos kovos pergalę išsivežė "Šernai 2K13" (2013 birželio 04 d., antradienis, 22:53 val.)"Baubilas" sutriuškino negausiai susirinkusius "Omegos" žaidėjus (2013 gegužės 30 d., ketvirtadienis, 23:02 val.)"Omega" patyrė jau ketvirtą nesėkmę (2013 gegužės 31 d., penktadienis, 20:28 val.)"Baubilas" lengvai nugalėjo "Baltic transline" ir žengė į ketvirtfinalį (2013 birželio 02 d., sekmadienis, 22:54 val.)"Šernai 2K13" iškovojo pergalę prieš "Energijos Sistemų serviso" komandą (2013 gegužės 30 d., ketvirtadienis, 00:21 val.)"Šernai 2K13" paskutinėmis sekundėmis palaužė "Vilkiją" (2013 gegužės 22 d., trečiadienis, 22:08 val.)Visas rungtynes pirmavusi "Baubilo" komanda šventė pergalę prieš "Vilkiją" (2013 gegužės 18 d., šeštadienis, 00:37 val.)BC "Sporto fėja" turėjo pavargti dėl kelialapio į pusfinalį (2013 birželio 06 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)BC "Sporto Fėja" auksinę odisėją baigė triumfu "Laikinosios Sostinės" Mažosios taurės finale (2013 birželio 11 d., antradienis, 22:13 val.)