KAUNO TILTAI vs BEST 4 YOU (62:48)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gruodžio 19 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno švaros sporto salė, Statybininkų g.3, Kaunas

"Kauno Tiltai" nepersistengdami įveikė "Best 4 You"

2011 gruodžio 19 d., Pirmadienis, 23:30 val., peržiūros: 3557

Pirmadienio vakarą KKL "Įmonių" lygos "Sporto Fėjos" pirmenybėse susitiko "Kauno Tiltai" ir "Best 4 You" komandos. Susitikimo pradžioje šeimininkai užtikrintai paėmė rungtynių kontrolę į savo rankas, tačiau antrojo kėlinuko metu svečiams buvo pavykę priartėti iki pakankamai nedidelio skirtumo. Tačiau šeimininkai ir toliau rungtyniavo atsipalaidavę, o tai susigrąžinti įtikinamos persvaros į savo rankas nesutrugdė. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje ekipas skyrė 21 taškas, tačiau "Best 4 You" sugebėjo spurtuoti 0:7 bei kiek priatėjo, vis tik pergalė liko "Kauno Tiltų" komandos stovykloje (62:48).

Susitikimo pradžioje "Kauno Tiltai" vedini Tomo Kmito ir Mindaugo Mažeikos spurtavo 10:2 ir pasiuntė aiškią žinutę svečiams – "lengva nebus". Savo ruožtu "Best 4 You" atsakė "sausa" atkarpa 0:5 ir skirtumas tarp ekipų sumažėjo iki trijų taškų (10:7). Neilgai trukus jau šeimininkai atsakė spurtu 6:0 ir ekipas skyrė 9 taškai (16:7). Kėlinuką viena taiklia bauda iš dviejų užbaigė Sergejus Vasiljevas (16:8).

Antrąjį kėlinuką "Kauno Tiltai" pradėjo maksimaliai susikaupę ir po Mariaus Kirgetovo dvitaškio skirtumas tarp komandų išaugo iki 16-os taškų (26:10). Vis ti, "Best 4 You" sugebėjo atsitiesti po trumpo nokdauno ir dabar jau svečiai rengė atkarpą 0:9, o jos metu pirmuoju smuiku griežė Nerijus Zinkevičius (26:19). Vis tik, ketvirtį taikliu dvitaškiu užbaigė Marius Kirgetovas (28:19).

Antrąją rungtynių pusę pakankamai sėkmingai pradėjo svečiai. Jie po mini spurto 2:7 ir skirtumas tarp komandų sumažėjo iki keturių taškų (30:26). Skirtumas tarp komandų ir toliau laikėsi panašus. Tačiau rezultatui esant (34:29) "Kauno Tiltai" pelnė penkis taškus be atsako ir skirtumas vėl šoktelėjo iki dešimties taškų (39:29). "Best 4 You" priartėjo iki septynių taškų, tačiau šeimininkai surengė spurtą 10:3 ir komandas jau skyrė 14 taškų (49:35).

Lemiamas kėlinukas prasidėjo aštuoniais iš eilės šeimininkų taškais ir komandas jau skyrė 22 taškai (57:35). Tačiau "Best 4 You" nesutriko ir po dviejų iš eilės taiklių svečių tritaškių skirtumas kiek sumažėjo (57:41). "Kauno Tiltai" ir toliau mėgino neprisileisti varžovų arčiau, o po penkių iš eilės šeimininkų taškų ekipas skyrė 21 taškas (62:41). "Kauno Tiltai" nusprendę, kad darbas rungtynėse jau padarytas nebepersistengė ir leido savo puolimui iki kėlinio pabaigos pailsėti. Savo ruožtu svečiai su Andriumi Mosčinskiu priešakyje pelnė septynis taškus iš eilės bei sušvelnino savo atsilikimą iki 14-os taškų, tačiau to pergalei buvo maža (62:48).

Po rungtynių "Kauno Tiltų" komandos treneris Mindaugas Mažeika sakė: "Manau, kad pergalę šiandien lėmė didesnis meistriškumas. Nors abi komandos žaidė atsipalaidavusios, buvo gera nuotaika. Taip pat šiandien buvo daug žaidybinio broko, bet nesinervuodami laimėjome šias rungtynes ir keliaujame į antrą etapą būdami pirmoje vietoje. Varžovų komanda įdomi, neturi išsiskiriančių žaidėjų, bando žaisti komandinį krepšinį, tačiau gal jiems trūksta poros lyderių, kurie galėtų žaisti sėkmingiau. Palinkėsiu jiems sėkmės antrame etape".

"Best 4 You" komandos strategas Vilius Lincevičius apie rungtynes kalbėjo: "Na vis dėl to reikia sutikti su tuo, jog šiandien susitiko komandos iš turnyrinės lentelės viršaus ir apačios. Mums tikėtis pergalės buvo tiesiog nerealu. Atėjome atsipalaidavę, norėdami gerai praleisti laiką. Ką galėjome šioje grupėje jau pasiekėme ir pergalės nesitikėjome. Varžovai buvo viena stipriausių grupės komandų, o mes esame ne jų lygio. Varžovai paliko neblogą įspūdį, tačiau jie labai ir nesistengė, nes manau skirtumas galėjo būti ir didesnis".

"Kauno Tiltus" į pergalę vedė: Tomas Kmitas 22 taškai (6 perimti kam), Mindaugas Mažeika 15 taškų (10 atk. kam), Virginijus Petkevičius 11 taškų (11 atk. kam)

"Best 4 You" gretose išsiskyrė: Andrius Mosčinskis 14 taškų, Nerijus Zinkevičius 10 taškų, Remigijus Kulikauskas 9 taškai

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

Anonimas2011 gruodžio 20 d., 13:22 val.

.

Anonimas2011 gruodžio 20 d., 13:21 val.

sweikinimai visai komandai SAUNUOLIAI taip ir toliau ir sezonas bus visai kitoks nei praeje du                                                                 LINKSMU SWENCIU VISIEMS

Anonimas2011 gruodžio 20 d., 10:17 val.

"Kauno Tiltai" įveikė "Minordiją" (2011 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:16 val.)"Kauno Tiltai" užtikrintai įveikė "Statybų Viziją & LSMU VA" (2011 gruodžio 12 d., pirmadienis, 23:43 val.)"Kauno tiltai" įveikė "Kauno grūdus -2" (2011 lapkričio 21 d., pirmadienis, 22:52 val.)"Kauno Tiltai" nesunkiai parklupdė "Kauno Švarą" (2012 kovo 06 d., antradienis, 22:29 val.)"Kauno Tiltai" žengė į pusfinalį (2012 balandžio 16 d., pirmadienis, 22:58 val.)"Lietuvos Geležinkeliai" eliminavo "Best 4 You" (2012 balandžio 02 d., pirmadienis, 01:22 val.)"Kauno tiltai" paskutiniame kėlinyje nusileido "Elektromontuotojui" (2012 vasario 28 d., antradienis, 00:56 val.)"Kauno tiltai" dramatiškose rungtynėse įveikė "Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną" (2011 lapkričio 07 d., pirmadienis, 23:14 val.)"Minordija" be didesnių rūpesčių parklupdė "Best 4 You" (2011 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 19:58 val.)"Kauno Tiltai" išvargo sunkią pergalę (2012 sausio 09 d., pirmadienis, 22:23 val.)