Omega vs Kauno tiltai (77:86)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 14 d., Penktadienis, 18:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Kauno tiltai“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Omegos“ krepšininkus.

2014 vasario 14 d., Penktadienis, 20:27 val., peržiūros: 1435

Penktadienį, vasario 14 dieną, Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Omegos" ir svečių "Kauno tiltai" ekipų. Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie po pirmų dešimties minučių pirmavo rezultatu – (26:21). Antrame kėlinyje "Omegos" krepšininkai toliau diktavo sąlygas rungtynėms ir po dviejų kėliniu rezultatas buvo – (53:46). Trečiame kėlinyje "Kauno tiltų" ekipai pavyko sumažinti skirtumą iki minimumo – (66:65). Ketvirtame kėlinyje "Kauno tiltai" perėmė iniciatyvą ir laimėjo rungtynes rezultatu – (77:86).

Rungtynes kiek geriau pradėjo "Omegos" krepšininkai, kurie sužaidus pirmas pora minučių pirmieji įsiveržė į priekį – (8:4). Sužaidus dar 4 minutes svečiai išlygino rezultatą ir įsiveržė į priekį – (18:19). Per likusį laiką šeimininkų krepšininkai surengė spurtą (8:2) ir laimėjo pirmą kėlinį rezultatu – (26:21).

Antrame kėlinyje "Omegos" krepšininkai pelnė 5 taškus iš eilės ir padidino skirtumą tarp komandų iki 10 taškų – (31:21). Vėliau komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis, šeimininkams buvo pavykę padidinti skirtumą iki didžiausio 13 taškų – (51:38), bet kėliniui baiginėjantis "Kauno tiltų" ekipai pavyko pelnyti 8 taškus iš eilės ir skirtumas tarp komandų sušvelnėjo iki 7 – (53:46).

Trečiasis kėlinys nebuvo labai rezultatyvus. Kėlinio pradžia vėl geriau pavyko sužaisti šeimininkams, kurie padidino skirtumą iki 11 taškų – (57:46). Vėliau "Kauno tiltams" pavyko surengti spurtą (5:8), kuris leido sumažinti skirtumą iki 8 taškų – (62:54). Visgi kėliniui baiginėjantis svečiai surengė dar vieną spurtą (4:11) kuris leido sumažinti skirtumą iki minimumo – (66:65).

Ketvirtą kėlinį persverdami rezultatą pradėjo "Kauno tiltų" ekipa, bet netrukus "Omegos" krepšininkai pelnė 4 taškus iš eilės ir vėl susigrąžino 3 taškų pranašumą – (70:67). Tada sekė 7 sausi "Kauno tiltų" taškai, kurie vėl leido išlyginti rezultatą ir įsiveržti į priekį 4 taškais – (70:74). Sužaidus dar pora minučių šeimininkams vėl buvo pavykę pelnyti 5 taškus iš eilės rezultatas vėl tapo palankesnis "Omegos" krepšininkams. Visgi paskutinės kėlinio minutės buvo sėkmingesnės svečiams, kurie laimėjo atkarpą (2:12) ir laimėjo rungtynes rezultatu – (77:86).

Omega: Edgaras Matusevičius – 23 tšk. (14 atk. kam., 8 išpr. praž.), Julius Kigas – 17 tšk. (6 rezult. perd.), Remigijus Kasperavičius – 12 tšk., Gediminas Naikauskas – 11 tšk.

Kauno tiltai: Mindaugas Mažeika – 21 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Tomas Kmitas – 16 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Evaldas Jančauskas – 15 tšk. (16 atk. kam., 5 išpr. praž.), Andrius Čekanauskas – 15 tšk. (13 atk. kam.)

„Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ nesunkiai įveikė „Omegos“ krepšininkus. (2014 sausio 16 d., ketvirtadienis, 00:25 val.)„Kauno Švara“ aštuntfinalio kovas pradėjo pergale prieš „Kauno Tiltus“ (2014 balandžio 02 d., trečiadienis, 00:29 val.)„Kauno tiltai“ nugalėjo „Best 4 you“ komandą (2013 spalio 24 d., ketvirtadienis, 23:32 val.)„Kauno tiltai“ nugalėjo „Topo centrą“ (2014 sausio 20 d., pirmadienis, 00:19 val.)„Kauno tiltai“ nušlavė „Kauno švarą“ (2014 balandžio 10 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno tiltai“ išsaugojo pergalę (2014 sausio 09 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)„Kauno tiltai“ išlygino serijos rezultatą (2014 balandžio 03 d., ketvirtadienis, 22:52 val.)„Kauno Tiltai“ ir toliau išlieka nenugalėti (2013 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 23:13 val.)„Kauno tiltai“ laimėjo svarbų tašką (2014 kovo 13 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)Po dviejų pratęsimų ir įtampos „Omega“ išplėšė pergalę iš „Vieningas Kaunas“ komandos (2013 lapkričio 23 d., šeštadienis, 00:58 val.)