SABONIO KM-89 vs ERA+ETERNIT (52:83)Auksas+ » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 lapkričio 07 d., Antradienis, 20:30 val. @ A.Sabonio KM sporto salė, Pašilės g. 39a, Kaunas LT-51358

"Era+Eternit" be didesnio vargo įveikė jaunuosius "Sabonio KM-89" krepšininkus

"Saboniukai" nieko negalėjo priešpastatyti prieš vyresnius varžovus
2006 lapkričio 07 d., Antradienis, 21:51 val., peržiūros: 4875

Šį vakarą "Sabonio KM-89" ekipa savo namuose susitiko su "Era+Eternit" komanda. Kaip ir daugelis tikėjosi, pergalę nesunkiai iškovojo svečiai, nugalėję šeimininkus rezultatu 83:52.

Tik pirmajame dvikovos kėlinyje jaunieji „Sabonio KM-89“ žaidėjai sugebėjo rimčiau pasipriešinti svečiams. Rezultatas svyravo tai vienos, tai kitos ekipos naudai.
„Era+Eternit“ gretose išsiskyrė aukštaūgis Donatas Paulauskas, pelnęs pirmuosius 6 komandos taškus.
Antrajame ketvirtyje išryškėjo svečių pranašumas. Jų žaidimas tapo greitesnis, rezultatyvesnis. Šemininkai negalėjo nieko prieš pastatyti prieš pranašesnius varžovus tiek jėga, tiek ūgiu. Prieš ilgają pertrauką komandas jau skyrė 19 taškų.
Trečiasis ir ketvirtasis kėlinukas tebuvo formalumas. „Era+Eternit“ krepšininkai ir toliau didino savo persvarą pataikydami vieną metimą po kito. Galutinis rungtynių rezultatas 83:52 svečių naudai. Beje, šiose rungtynėse Audrius Vasiliauskas („Era+Eternit“) pagerino „Aukso“ lygos rekordą. Jo sąskaitoje 9 rezultatyvus perdavimai.
Nugalėtojams daugiausia taškų penė Donatas Paulauskas – 16. Po 13 pridėjo Donaldas Jankausas ir Mindaugas Noreika.
Šeimininkų ekipoje Arnas Pakrosnis ir Dominykas Butkus pelnė atitinkamai 18 ir 12 taškų.
"Era+ Eternit" po atkaklios kovos įveikė "Forto Sieną" (2006 gruodžio 13 d., trečiadienis, 23:18 val.)"Kauno Autobusai" nepasigailėjo "Sabonio KM-89" (2006 lapkričio 27 d., pirmadienis, 22:46 val.)"Era+ Eternit" žengė žingsnį link "Aukso+" lygos finalo (2007 balandžio 02 d., pirmadienis, 23:49 val.)"Era+Eternit" lengvai sutriuškino "KK Snaiperius" (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 23:42 val.)"Era+Eternit" nušlavė iš savo kelio "BMS & Policija" ekipą (2007 vasario 19 d., pirmadienis, 13:44 val.)"Era+Eternit" pirmoji pasiekė stipriausios "Aukso+" lygos finalą (2007 balandžio 22 d., sekmadienis, 20:05 val.)"Kauno autobusai" rungtynėse prieš "Sabonio KM-89" pagerino du KKL rekordus (2007 vasario 05 d., pirmadienis, 22:47 val.)"ERA+Eternit" be didesnių pastangų pateko į pusfinalį (2007 kovo 20 d., antradienis, 22:53 val.)"BMS & KK Policija" sutriuškino "Sabonio KM-89" (2007 sausio 19 d., penktadienis, 21:56 val.)"Era+Eternit" sutriuškino "Energijos Sistemų Servisą" (2007 vasario 25 d., sekmadienis, 19:40 val.)