Šiluvos vidurinė mokykla vs Vilkijos gimnazija - Ecowood (60:94)"Basketnews.lt Lietuva" taurė 2012m. 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 balandžio 12 d., Ketvirtadienis, 15:00 val. @ Šiluvos vidurinė mokykla, M. Jurgaičio a. 6, Šiluva, Raseinių raj., LT-60432

Šiluvos vdurinė mokykla nusileido Vilkijos gimnazijai - Ecowood

2012 balandžio 13 d., Penktadienis, 13:47 val., peržiūros: 2872

Šiluvos vidurinė mokykla priėmė svečius iš Vilkijos gimnazijos. Pastarieji pasielgė nesvetingai ir nugalėjo šeimininkus rezultatu 60:94.

Rungtynių pradžia prasidėjo abiejų komandų lygia kova, Vilkijos komandai sunkiai pirmojo kėlinuko pradžioje sekės stabdyti Šiluvos vidurinės lyderį Žygimantą Liatuką, tačiau Vilkijos komanda tai kompensavo tolimais metimais į varžovų krepšį bei greitu puolimu.

Antrajame kėlinyje Šiluvos jaunieji krepšininkai stojo į "zonine" gynybos sistemą, kuri padėjo su Vilkijos gimnazijos krepšininkais kovoti antrąjį kėlinuką apylygiai.

Trečias ketvirtis prasidėjo galingu svečių spaudimu per visą aikštelę, kuris svečiams leido laimėti atkarpa 24:6. Ši atkarpa praktiškai nusprendė visų rungtynių baigtį.

Ketvirtas kėlinys buvo jau tik formalumas, nors dar bandė šeimininkai mažinti skirtumą, tačiau nepavyko jiems to padaryti, ketvirtas kėlinys baigėsi taikiai 16:16, o visas rungtynių rezultatas 60:94 Vilkijos gimnazija – Ecowood naudai

Nugalėtojų gretose taškus pelnė: Gytis Vyšniauskas – 22, Justas Zumaras – 16, Tomas Vaičiulis – 15, Rūtenis Janušauskas – 11, Lukas Mančiunskas – 7, Rimvydas Ambrutis – 5, Martynas Gustainis – 4, Tautvydas Budzeika – 4, Žygintas Karalius – 3, Edgaras Jakimavičius – 3, Paulius Pustelninkas- 2, Tomas Vyšniauskas – 2

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

atspek2012 balandžio 14 d., 23:11 val.

bet rezultatas lentelej vistiek atvirksciai uzrasytas

Kauno "Julijanavos" katalikiška vidurinė mokykla "nušlavė" Vilkijos gimnaziją - Ecowood ir keliaują finalą (2012 gegužės 09 d., trečiadienis, 18:37 val.)"Šiluvos vidurinė mokykla" nesunkiai nugalėjo "Vandžiogalos vidurinę mokyklą" (2012 kovo 22 d., ketvirtadienis, 01:03 val.)"Vilkijos gimnazija - Ecowood" nušlavė "Vandžiogalos vidurinę mokyklą" (2012 gegužės 02 d., trečiadienis, 20:19 val.)"Vilkijos gimnazija-Ecowood" nugalėjo "Vandžiogalos vidurinę mokyklą" (2012 kovo 29 d., ketvirtadienis, 00:20 val.)Vilkijos gimnazija – "Ekowood" paskutinėmis sekundėmis atėmė pergalę iš Utenos "Saulės" gimnazijos (2012 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 19:50 val.)"Kaišiadorių A.Brazausko gimnazija" iškovojo bronzos medalius "Basketnews.lt Lietuva" taurėje (2012 gegužės 15 d., antradienis, 22:02 val.)