Sparta vs Kauno liberalai (83:35)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 spalio 22 d., Antradienis, 21:15 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

„Sparta“ be vargo įveikė „Kauno liberalus“

2013 spalio 23 d., Trečiadienis, 00:44 val., peržiūros: 1415

2013-10-22 dieną Milikonių vidurinėje mokykloje įvyko "C" lygos rungtynės, kuriose susitiko "Sparta"(šeimininkai) ir "Kauno liberalai"(svečiai). Nuo susitikimo pradžios išsiveržę į priekį "Spartos" krepšininkai neleido varžovams perimti iniciatyvos ir užtikrintai laimėjo rungtynes rezultatu 83:35(13:7, 22:5, 18:12, 30:11).

Pirmuosius taškus baudos metimais pelnė "Spartos" komanda, "Kauno liberalai" atsakė taikliu dvitaškiu. Toliau be atsako šeimininkai įmetė 6 taškus. Priešininkų žaidėjas K.Sujeta pataikė dvitaškį. "Sparta" vėl be atsako pelnė 6 taškus ir pirmavo 13:4. Kėlinio pabaigoje K.Sujeta pataikė iš toli, ir pirmasis kėlinys baigėsi 13:7 šeimininkų naudai.

Antrąjį kėlinį baudomis pradėjo G.Prabulis iš "Spartos". Toliau krepšį taikliai atakavo R.Dabašinskas, pelnęs keturis taškus. A.Kilas pataikė dvitaškį, sumetė abu baudos metimus, po to pridėjo dar vieną dvitaškį, o G.Prabulis dar padidino persvarą. "Kauno liberalai" pusę antro ketvirčio nesugebėjo įmesti nė vieno taško, ir persvara išaugo iki 20 taškų – 27:7. Pirmus taškus antrame kėlinyje svečiams pelnė A.Antanaitis, o toliau šeimininkai vėl atakavo krepšį be atsako, ir rezultatas tapo 33:9. V.Rukuiža iš "Kauno liberalų" neįmetė dviejų baudos metimų, bet L.Vasiliauskas pataikė tritaškį. Kėlinį baudų metimais baigė svečių žaidėjas G.Prabulis, o rezultatas po dviejų kėlinių – 35:12 "Spartos" naudai.

Trečiąjį kėlinį taikliais dviem metimais iš vidutinio nuotolio pradėjo šeimininkai. V.Rukuiža įmetė du taškus, bet nepataikė baudos metimo. "Spartos" žaidėjas A.Šunskis pelnė dar du taškus, o G.Prabulis prametė baudas. V.Rukuiža iš 4 baudos metimų pataikė tik vieną, šeiminikai pridėjo dar vieną dvitaškį, ir persvara padidėjo iki 30 taškų – 45:15. Toliau abi komandos taškus daugiausia rinko baudų metimais, tik kėlinio pabaigoje apsikeitė dvitaškiais. Rezultatas po trijų kėlinių – 53:24.

Ketvirtasis kėlinys pradėtas šeimininkų tritaškiu ir dvitaškiu. Svečiai atsakė tuo pačiu. "Sparta" pridėjo dar 4 taškus, o "Kauno liberalai" – tris. Toliau taškus rinko šeimininkai, skirtumas išaugo iki 45 taškų – 77:32. Svečiai pataikė tritaškį ir sušvelnino rezultatą, bet po to "Sparta" įmetė dar 6 taškus, ir galutinis rezultatas – 83:35. Pergalę šventė "Sparta".

Nugalėtojų atstovas sakė: Priešininkai, nors ir gera komanda, bet per pirmas tris minutes išnaudojo visas savo jėgas ir vėliau nebeturėjo ką parodyti. TIkimės, kad jie dar pasitreniruos ir susiims."

Sparta: Renatas Dabašinskas – 21 tšk. (6 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Giedrius Prabulis – 20 tšk. (5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Šarūnas Sobolis – 12 tšk., Antanas Kilas – 10 tšk.

Kauno liberalai: Kasparas Sujeta – 14 tšk., Andrius Antanaitis – 6 tšk., Leonas Stirbys – 4 tšk.

„Kulautuva“ lengvai įveikė „Kauno liberalus“. (2014 sausio 27 d., pirmadienis, 00:39 val.)„Garliava“ pelnytai nugalėjo „Kauno liberalus“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 21:44 val.)„Kulautuva“ nepasigailėjo „Kauno liberalų“. (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 20:27 val.)„A.Sabonio KC“ neturėjo daug vargo su „Kauno Liberalais“ (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 20:32 val.)„Kauno Rami“ sutriuškino „Kauno Liberalus“ (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 22:59 val.)„Vaistinė.lt“ susidorojo su „Kauno liberalais“ (2014 sausio 28 d., antradienis, 02:20 val.)„Sparta“ patirtimi įveikė „A. Sabonio KC“ jaunimą (2013 lapkričio 05 d., antradienis, 23:48 val.)„Vaistinė.lt“ nesunkiai susitvarkė su Kauno „Liberalais“ (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 21:01 val.)„Remza & Adotas“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Kauno liberalus“ (2014 sausio 19 d., sekmadienis, 20:13 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Sparta“ įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 00:11 val.)