Kauno švara vs Kauno grūdai (86:81)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 26 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Kauno švara“ po atkaklios kovos palaužė „Kauno grūdų“ ekipą

2013 lapkričio 27 d., Trečiadienis, 00:09 val., peržiūros: 1303

2013-11-26 dieną "Kauno švaros" sporto salėje įvyko "Įmonių lygos" "Rind" pirmenybių rungtynės tarp "Kauno švaros"(šeimininkai) ir "Kauno grūdų"(svečiai). Per pirmąjį ketvirtį "Kauno grūdai" susikrovė dviženklę persvarą, bet iki ketvirto kėlinio pradžios jau turėjo trijų taškų deficitą, o rungtynes pralaimėjo rezultatu 86:81(15:29, 28:20, 23:15, 20:17).

Rungtynės prasidėjo tritaškių kruša. Juos taikliai metė "Kauno grūdų" komanda: tris tritaškius pataikė A.Praninskas, po vieną R.Michalkevičius ir komandos kapitonas M.Ciganas. Šeimininkams pirmus taškus pelnė U.Zasimauskas. 15-2 svečiai priekyje. "Kauno švaros" ekipoje iniciatyvos ėmėsi G.Simanavičius, pelnęs 5 taškus iš eilės, dar du taškus pridėjo U.Zasimauskas, ir persvara sumažėjo iki 6 taškų -15:9. Įpusėjus kėliniui "Kauno grūdai" pirmavo 20:13. Antroje pirmo ketvirčio pusėje svečiai ir toliau sėkmingai atakavo krepšį, R.Michalkevičius įmetė dvitaškį, R.Vainikevičius pataikė iš toli, skirtumas išaugo iki 12 taškų – 25:13. Šeimininkams dar du taškus pelnė U.Zasimauskas, o svečiai kėlinio pabaigoje įmetė dar du dvitaškius ir pirmą kėlinį laimėjo rezultatu – 29:15.

Antrąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo "Kauno švara", dvitaškį pataikė M.Brusokas, tritaškį pridėjo U.Zasimauskas. "Kauno grūdams" 4 taškus pelnė M.Balsys. Šeimininkams toliau taškus rinko U.Zasimauskas, įmetęs dar vieną tolimą metimą ir du dvitaškius, persvara sumažėjo iki 7 taškų. Sužaidus pusę kėlinio "Kauno švarai" 9 taškus pelnė T.Kažemėkas, o svečiai įmetė tik 5, ir šeimininkai prisivijo varžovus. Komandas skyrė tik 3 taškai – 36:39. Ekipos apsikeitė taikliais tolimais metimais, o kėlinio pabaigą geriau sužaidė svečiai, jiems vieną baudos metimą ir du tritaškius pataikė R.Vainikevičius, ir komandos išėjo ilsėtis pirmaujant "Kauno grūdams" rezultatu 49:43.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo taikliais tolimais šūviais, svečiams du tritaškius pelnė M.Balsys, šeimininkams tris taškus įmetė U.Zasimauskas. "Kauno švara" po ilgosios pertraukos pradėjo taikliau atakuoti krepšį ir sumažino deficitą iki minimumo – 57:56. Toliau abi ekipos apsikeitė taikliais dvitaškiais ir tritaškiais metimais, o kėlinio pabaigoje taikliau metė šeimininkai ir laimėjo trečiąjį kėlinį 66:64.

Ketvirtajame ketvirtyje jau šeštą taiklų tolimą metimą "Kauno švarai" pataikė U.Zasimauskas, A.Gasiūnas pelnė 5 taškus, persvarą šeimininkai padidino iki 6 taškų – 74:68. Bet čia tris tritaškius svečiams įmetė A.Praninskas, ir svečiai išsiveržė į priekį vienu tašku – 77:76. Įpusėjus kėliniui po taiklių abiejų ekipų dvitaškių ir baudų metimų persvara išliko minimali – 81:80. Ketvirčio pabaigą sėkmingiau sužaidė šeimininkai ir laimėjo rungtynes rezultatu – 86:81.

"Kauno švara": Ugnius Zasimauskas – 40 tšk. (7 išpr. praž.), Gediminas Simanavičius – 14 tšk., Titas Kažemėkas – 11 tšk.

"Kauno grūdai": Andrius Praninskas – 26 tšk., Mindaugas Balsys – 21 tšk., Rytis Vainikevičius – 19 tšk. (23 atk. kam., 9 išpr. praž.), Ramūnas Michalkevičius – 10 tšk.

„Sweco“ po atkaklios kovos palaužė „Kauno grūdų“ ekipą (2014 balandžio 29 d., antradienis, 20:32 val.)„Rapala“ po atkaklios ir permainingos kovos palaužė Kauno „Švarą“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 20:40 val.)„Kauno Grūdų“ šešetukas po itin atkaklios kovos sugriovė „Kauno Tiltus“ (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 22:04 val.)„Kauno Švara“ aštuntfinalio kovas pradėjo pergale prieš „Kauno Tiltus“ (2014 balandžio 02 d., trečiadienis, 00:29 val.)„Omega“ nugalėjo „Kauno grūdus“ (2014 sausio 25 d., šeštadienis, 00:50 val.)„Kauno švara“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Sanitex“ (2014 kovo 04 d., antradienis, 22:30 val.)„Kauno Švara“ sutriuškino „Sanitex“ (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 16:37 val.)„Kauno Švara“ nepasipriešino „Restauratoriams“ (2014 kovo 15 d., šeštadienis, 17:13 val.)„Topo Centras“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Grūdus“ (2013 gruodžio 21 d., šeštadienis, 12:12 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno švara“ susitvarkė su „Rapalos“ ekipa (2014 kovo 19 d., trečiadienis, 00:40 val.)