Jaunalietuviai – R2P Sport vs PazintysXXX.com (62:112)Elito lyga, „TopSport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 vasario 23 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Jaunalietuviai ‒ R2P Sport“ beviltiškai nusileido Janui Jurgo & CO

2015 vasario 23 d., Pirmadienis, 23:01 val., peržiūros: 1231

Pirmadienio vakarą Lietuvos „Elito“ lygos „Top Sport“ pirmenybėse „Jaunalietuviai – R2P Sport“ metė iššūkį negausioms „PazintysXXX.com“ pajėgoms. Tačiau svečiams netrukdė net ir tas faktas, kad jie į šį susitikimą atvyko vos šešiese. Vilniečių gretose asmeninį benefisą surengęs Janas Jurgo buvo pagrindinis „PazintysXXX.com“ ekipos vedlys į pergalę. Nesustabdomai rungtyniavęs krepšininkas paklojo svečiams pergalės pamatus, o likę draugai užbaigė pradėtą darbą. „PazintysXXX.com“ rungtynes laimėjo rezultatu (62:112).

Rungtynes svečiai pradėjo kaip iš natų, o „Jaunalietuviai – R2P Sport“ savo gynyba tiesiog demonstravo svetingumą. Greitas vilniečių spurtas 2:10 leido suprasti, kad „PazintysXXX.com“ į Kauną atvyko tik pergalės. Bendrai žvelgiant į pirmąsias dešimt minučių atrodė, jog svečiai šiame kėlinyje rengia vieną, ilgą ir nenutrūkstamą spurtą. Įspūdingas svečių kėlinys puolime leido jiems surinkti 30 taškų, o gynyba taip pat veikė itin patikimai ir šeimininkams ji leido įmesti vos 10 taškų (10:30).

Nors antrąjį kėlinuką „Jaunalietuviai – R2P Sport“ pradėjo dviem taškais, tačiau greit sekė vilniečių atsakas 0:11, o skirtumas tarp komandų tapo 29 taškai (12:41). Kėlinukui įpusėjus šeimininkai savo atsilikimą sumažino iki 26-ių taškų (20:46). Tačiau per likusias antrojo kėlinio minutes „PazintysXXX.com“ sugebėjo atstatyti turėtą 29-ių taškų pranašumą ir ekipos į ilgąją pertrauką išėjo rezultatui esant (27:56).

Trečiojo kėlinio pradžioje vaizdas iš esmės nesikeitė ir svečiai tęsė savo dominavimą susitikime. Šis kėlinukas prasidėjo dar vienu „PazintysXXX.com“ spurtu 2:10 ir skirtumas tarp komandų jau siekė 37 taškus (29:66). Per likusį kėlinio laiką „Jaunalietuviai – R2P Sport“ atrodo kiek atsibudo ir nebesileido varžovų talžomi bei išlygino žaidimą. Nepaisant to, prieš lemiamą kėlinuką rungtynėse buvo likę sutvarkyti paskutinius formalumus (40:79).

Ketvirtojo kėlinio pradžia „Jaunalietuviams – R2P Sport“ priminė dar vieną košmarą. Paskutinį ketvirtį vilniečiai pradėjo spurtu 0:10 ir skirtumas tarp komandų tapo daugiau nei nepadorus (40:89). Vis tik, atrodo, jog reikėjo būtent tokio postūmio, kad šeimininkai pagaliau pasijustų užgautomis ambicijomis. Dabar jau kauniečiai surengė spurtą 11:2 ir kiek sumažino atsilikimą (51:91). Rezultatui esant (54:93) „PazintysXXX.com“ surengė eilinį spurtą 4:17 ir skirtumas vėl tapo nepadorus (58:110). Rungtynes komandos užbaigė apsikeisdamos sėkmingais išpuoliais, kurie iš esmės nieko nebepakeitė (62:112).

Komandų atstovų komentarus po rungtynių galite pamatyti video reportaže

Jaunalietuviai – R2P Sport: Mantas Stankevičius – 25 tšk., Paulius Parachomikas – 16 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Robertas Talevičius – 6 tšk. (7 rezult. perd.)

PazintysXXX.com: Janas Jurgo – 42 tšk. (30 atk. kam., 6 išpr. praž.), Evaldas Rastenis – 19 tšk. (6 rezult. perd.), Darius Dudėnas – 17 tšk. (15 atk. kam., 7 rezult. perd.), Tomas Gasparavičius – 17 tšk. (6 rezult. perd.), Aurimas Sirvydis – 15 tšk. (7 rezult. perd.)

Tryse rungtynes baigę „Jaunalietuviai ‒ R2P Sport“ išlaikė pergalę savo rankose (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 23:29 val.)„PazintysXXX.com“ nesvetingai sutiko „Jaunalietuviai – R2P Sport“ ekipą (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 22:08 val.)"Jaunalietuviai – R2P Sport" antrą kartą įveikė "Šilainiai & Noriuauto.lt" ekipą (2015 kovo 11 d., trečiadienis, 01:56 val.)Vilniaus kolegija nugalėjo Jaunalietuvių - R2P Sport komandą (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)„KG Group – Paskoliukas“ komanda tarsi per treniruotę sutriuškino „Jaunalietuviai – R2P Sport“ krepšininkus (2015 vasario 28 d., šeštadienis, 00:33 val.)„Vilniaus kolegija“ nesulaukė pasirpeišinimo iš „Jaunalietuvių – R2P Sport“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 16:04 val.)„Tegros“ šešetukas nuskynė lengvą pergalę (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 22:26 val.)Nervingoje kovoje „Pazintysxxx.com“ rezultatu 90:94 nusileido „United & Radijas Tau“ komandai (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 22:23 val.)„Pazintysxxx.com“ įveikė Vilniaus kolegiją (2015 sausio 30 d., penktadienis, 09:59 val.)"United & Radijas Tau" palaužė "Jaunalietuvius - R2P Sport" (2015 kovo 09 d., pirmadienis, 22:41 val.)