ROBOTUKŲ ARMIJA vs ECCUA (79:73)C lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 gruodžio 01 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Tado Ivanausko vidurinė mokykla Vėtrungės g. 1, Kaunas LT- 48135

"Robotukų armija" po įnirtingos kovos įveikė "ECCUA"

2010 gruodžio 01 d., Trečiadienis, 23:21 val., peržiūros: 6003

Šiandien (12.01) Tado Ivanausko vidurinėje mokykloje susitiko dvi „C“ lygos, remiamos „Baltic Sport“, komandos. Tai „Robotukų armija“ (2-4) ir „ECCUA“ (5-1). „ECCUA“ žaidėjai buvo laikomi favoritais šiose rungynese. Deja, šios runtynės susiklostė ne taip, kaip buvo tikėtasi. „Robotukų armija“ nugalėjo ECCUA“ komandą rezultatu 79:73 (27:22, 13:16, 17:16, 22:19).

Pirmuosius taškus pelnė „ECCUA“ komanda, tačiau neilgai trukus, kai rezultatas buvo 0:4, aikštės šeimininkai pradėjo taikliai atakuoti iš toli. Tikslą pasiekė mesti pirmieji 2 tritaškiai. Varžovų komanda atsakė taip pat tritaškiu metimu. Lemiamas buvo trečiasis taiklus Nedo Kundroto tritaškis metimas. „Robotukų armija“ perėmė iniciatyvą (9:7) ir išlaikė persvarą iki pirmojo kėlinio pabaigos. Kėlinys baigėsi rezultatu 27:22.
Antrajame kėlinyje „Robotukų armija“ nuo pat pradžių pradėjo didinti pranašumą. Rezultatyvus Karolio Meiliūno žaidimas lemė, kad netrukus „Robotukų armija turėjo jau 10 taškų persvarą (33:23). „ECCUA“ komandos treneris iškart paprėšė minutės pertraukėlės, kuri išėjo tik į naudą. „ECCUA“ komanda nebeleido varžovams didinti persvaros, kibiai gynėsi ir baigiantis kėliniui spurtavę 8:0 sumažino skirtumą iki 2 taškų. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 40:38.

Antroje rungtynių dalyje „ECCUA“ komanda taip pat demonstravo puikų žaidimą ir persvėrė rezultatą savo naudai (40:44). Gaila, bet „ECCUA“ komanda neilgai džiaugėsi persvara. Užstrigus puolimui „Robotukų armija“ spurtavo 13:0 ir susigrąžino turėtą skirtumą(53:44). „ECCUA“ komandai kėlinio pabaigoje visgi pavyko šiek tiek sušvelninti rezultatą. Kėlinys baigėsi rezultatu 57:54.

Ketvirtame kėlinyje vyko įnirtinga kova dėl kiekvieno kamuolio. „ECCUA“ komanda iš paskutiniųjų stengėsi pasivyti varžovus, bet nesėkmingai. Nors buvo pavykę sumažinti skirtumą iki minimalaus (69:68), bet išsiveržti į priekį pritrūko jėgų. „Robotukų armija“ išlaikė pranašumą visą ketvirtąjį kėlinį ir šventė pergalę rezultatu 79:73.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė Karolis Meiliūnas (32 tšk., 6 atk. kam., 11 išpr. prž.), Arūnas Eitutis (18 tšk., 8 atk. kam.) bei Linas Dabulskis pelnęs 15 taškų.„ECCUA“ komandoje geriausiai sužaidė Marius Gadliauskas įmetęs 18 taškų ir atkovojęs 9 kamuolius.

„Robotukų armijos“ treneris džiaugėsi gerėjančiu komandos žaidimu ir teigė, kad pergalę lėmė gera gynybos sistema.

Pralaimėjusiųjų komandos treneris pasveikino varžovų komandą su pergale. Pagrindine pralaimėjimo priežastimi įvardino taiklius varžovų tolimus metimus.

"Robotukų Armija" po atkaklios kovos išplėšė pergalę (2010 gruodžio 29 d., trečiadienis, 23:07 val.)"Robotukų Armija" paskendo "KMAiK" gynybos gniaužtuose (2011 kovo 09 d., trečiadienis, 23:59 val.)"Robotukų Armija" įveikė salės šeimininkus "Dice" krepšininkus (2010 lapkričio 27 d., šeštadienis, 21:09 val.)Atkakliose rungtynėse "Robotukų Armija" privertė pasiduoti "Bipą" (2011 sausio 19 d., trečiadienis, 22:21 val.)"ECCUA" be vargo įveikė BC "Fobą" (2011 sausio 31 d., pirmadienis, 22:35 val.)"Vilniaus universitetas KHF" eliminavo "Robotukų armiją" iš tolimesnių kovų (2011 kovo 24 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)"BC Šernai" nepagailėjo varžovų ir svečiuose nugalėjo "ECCUA" (2011 sausio 24 d., pirmadienis, 22:03 val.)Atkakliose varžybose pergalę ištempė "ECCUA" ekipa (2011 sausio 17 d., pirmadienis, 21:52 val.)"BPG & Banga" nugalėjo "Robotukų armiją" (2010 lapkričio 06 d., šeštadienis, 16:59 val.)"BC Rykliai" be didesnio vargo įveikė "Robotukų Armija" ekipą (2010 lapkričio 15 d., pirmadienis, 23:03 val.)