Voluktė vs Kauno SRC (96:66)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 kovo 17 d., Antradienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Su vėjo malūnais kovoję „Kauno SRC“ krepšininkai neprilygo „Voluktei“

2015 kovo 17 d., Antradienis, 23:28 val., peržiūros: 1029

Kovo 17-ąją dieną, antradienį, A.Sabonio krepšinio centre įvyko „B“ „Baltik Sport“ pirmenybių pirmoji ketvirtfinalio serijos dvikovą tarp namuose žaidusios „Voluktės“ ir „Kauno SRC“ ekipos.

Susitikimas prasidėjo komandų apsikeitimu dvitaškiais (2:2), tačiau tuomet „Voluktė“ ėsi ryžtingesnių veiksmų. Aikštės šeimininkai spurtavo 7:0 ir atitrūko rezultatu 9:2, o po A.Giedraičio dvitaškio skirtumas šoktelėjo iki 8 taškų (12:4). Pora R.Adžgausko tritaškių ir J.Kalnučio dvitaškis leido „Kauno SRC“ surengti spurtą 0:8 ir likus žaisti 3 minutes ir 40 sekundžių, rungtynėse grįžo pusiausvyra (12:12). Vis dėlto paskutinėmis ketvirčio minutėmis „Voluktės“ gretose smaginosi R.Lukoševičius, kuris surinko 7 iš 9 savo komandos taškų ir leido svečiams laimeti pirmąjį kėlinį rezultatu 21:17.

Jau antrojo ketvirčio starte „Voluktė“ ėmė dar labiau tvirtinti savo pozicijas ir per porą porą minučių padvigubino turėtą pranašumą (28:20). Kurį laiką skirtumas svyravo neženkliai, bet įpusėjus kėliniui D.Jankausko bei R.Lukoševičiaus tandemas iniciavo dar vieną spurtą 8:0, po kurio „Kauno SRC“ deficitas išaugo jau iki 15 taškų ir svečių padėtis tapo komplikuota (38:23). Visgi vėliau A.Žadeikio kariauna išsijudino ir pradėjo po truputį tirpdyti atsilikimą, o antroje ketvirčio pusėje surinko 7 taškus be atsako ir prisikasė iki 7 taškų (42:35). Per likusį laiką „Voluktė“ dar šiek tiek padidino turimą persvarą ir įpusėjus mačui tenkinosi 9 taškų atotrūkiu – 48:39.

Po didžiosios pertraukos „Kauno SRC“ per minutę sumažino nuostolius iki 5 taškų (48:43), bet M.Lisajevičiaus ir D.Jankausko atsakas greitai sugrąžino „Voluktei“ dviženklę persvarą (53:43). Kurį laiką skirtumas svyravo tarp vienženklės ir dviženklės ribų, tačiau antroje kėlinio pusėje „Kauno SRC“ stabtelėjo, kelias minutes šaudė pro šalį ir tuo netruko pasinaudoti „Voluktė“. Aikštelės surinko 8 taškus iš eilės, padidino turimą pranašumą iki 17 taškų (67:50) ir pastatė priešininkus į nepavydėtiną padėtį. Per likusią minutę „Kauno SRC“ dar suspėjo minimaliai priartėjo, tačiau po trijų kėlinių vis dar turėjo solidų, 16 taškų deficitą – 69:53.

Paskutiniame ketvirtyje komandos didžiąją laiko dalį taškus rinkosi panašiu tempu, rezultato skirtumas svyravo itin neženkiai ir situacijos šeimininkai „Voluktės“ krepšininkai po truputį artėjo pergalės link. Kėlinio pradžioje „Kauno SRC“ priartėjo iki 14 taškų (71:57), bet vėliau aikštės šeimininkai arčiau varžovų neprisileido ir tvirtai laikė susitikimo vadžias savo rankose. Rungtynių finiše A.Žadeikio kariauna prarado paskutines viltis atsitiesti ir „Voluktė“ šiuo klausimu gailesčiu netryško. Paskutinę rungtynių atkarpą antrąją vietą reguliariajame sezone užėmusi ekipa laimėjo rezultatu 13:1 ir žengė pirmąjį žingsnį pusfinalio link. Galutinis dvikovos rezultatas 96:66.

Mindaugas Burneika („Voluktė“):

Ši tarpusavio dvikova su „Kauno SRC“ jau buvo trečioji šiame sezone. Visas tris laimėjote. Ar tikėtis lengvai peržengti šį barjerą?

„Šiandien buvom pasiruošę rungtynėms ir tiek. Žiūrėjom video ir panašiai. :) Iš tikrųjų žaidėm labiau susikaupę. Mūsų komanda vistiek žaidžia kartu ilgiau. Buvo sunkios rungtynės, bet to ir buvo galima tikėtis.“

Algirdas Žadeikis („Kauno SRC“):

Komandos vidinė atmosfera šiandien turbūt pakišo koją?

„Vidinė atmosfera galbūt nelabai. Šiandien ryte turėjom dvi rungtynes profesinių mokyklų lygoje ir dar vakare šios rungtynės. Matomai žaidėjai pavargę. Labai stipriai nepataikėm ir tame turbūt visą bėda ir yra tikriausiai.“

Ar dar yra vilties eliminuoti „Voluktę“?

„Nežinau ar viltis išvis yra. „Voluktė“ nesutinka mūsų salėj žaisti. Jiem švieslentės trūksta, tai nežinau…Tegul jie eina tiesiai į pirmą vietą ir mes atsisakom toliau žaisti.“

„Voluktę“ į pergalę vedė D.Jankauskas (20 tšk., 10 atk. k.), A.Giedraitis (19 tšk., 14 atk. k., 6 išpr. pr.), R.Lukoševčius (18 tšk.), M.Lisajevičius (14 tšk., 11 rez. p., 6 išpr. pr.), D.Aklys (10 tšk., 6 atk. k.), J.Vazalis (7 tšk.), A.Žėkas (4 tšk., 9 atk. k.) ir M.Krygeris (4 tšk.).

„Kauno SRC“ ekipoje pasižymėjo J.Pacevičius (11 tšk.), J.Kalnutis (10 tšk., 15 atk. k.), R.Adžgauskas (10 tšk., 6 rez. p.), A.Makūnas (9 tšk., 6 atk. k.), K.Tarvydas (7 tšk.), Š.Dimša (7 tšk.), P.Aleksynas (6 tšk.), A.Bubelis (3 tšk., 6 atk. k.) ir M.Valaitis (3 tšk.).

Pusfinalyje šios poros nugalėtojo laukia akistata su kitoje serijoje pirmaujančiais „DNC – Sport Fairy“ arba ant bedugnės krašto atsidūrusiais KK „Pauliukais“.

„Kauno SRC“ nusileido „Voluktei“ (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 01:44 val.)Vos penkiese susirinkę „Voluktės“ krepšininkai palaužė „Kauno kolegiją“ (2015 sausio 27 d., antradienis, 19:48 val.)„Voluktė“ po atkaklios kovos įveikė „Kauno SRC“ ir žengė į pusfinalį. (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 19:01 val.)„Kauno SRC“ neturėjo vargo su „Šilainiais“ (2014 lapkričio 15 d., šeštadienis, 18:40 val.)„Kauno SRC“ įveikė „Pauliukus“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 20:12 val.)„Šilainiai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Voluktę“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 22:52 val.)Kauno „SRC“ sutriuškino „Tornado KM ‒ Bonum Signum“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 19:10 val.)BC „Sporto Fėja ‒ Detagama“ po atkaklios kovos antrą kartą įveikė „Kauno SRC“ ir užsitikrino pirmąją vietą reguliariajame sezone (2015 vasario 25 d., trečiadienis, 22:13 val.)Po atkaklios kovos “DNC – Sport Fairy“ nugalėjo „Voluktė“ ir pusfinalyje įsiveržė į priekį 1:0 (2015 kovo 31 d., antradienis, 23:36 val.)„Voluktė“ ir antrą kartą privertė pasiduoti jaunuosius „Tornado“ krepšininkus. (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 15:07 val.)