Sparta vs Akademija (91:71)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 16 d., Antradienis, 20:45 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

Sparta įveikė pavargusią Akademijos komandą.

2016 vasario 16 d., Antradienis, 23:27 val., peržiūros: 1132

Vasario 16 dieną C lygos „ALT reklama“ pirmenybėse susitiko didžiosios taurės J pogrupio komandos. Rungtynės vyko „Sparta“ ekipos sporto salėje, kurioje jie stojo į kovą prieš „Akademijos“ vyrus. Į rungtynes abi ekipos susirinko gana pasyviai ir ne pilnų sudėčių, todėl pergalę iškovojo šeimininkai, kurie rodė didesni norą laimėti ir turėjo daugiau jėgų.

Rungtynės prasidėjo taikliu šeimininkų priekinės linijos žaidėjo R.Dabašinsko dvitaškių išvedusiu ekipą į priekį. Žinoma vienas iš pagrindinių varžovų lyderių A.Juozapaitis greitai išlygino rezultatą pelnydamas lengvą dvitaškį po rezultatyvaus komandos draugo perdavimo. Toliau rezultatas laikėsi panašus abi ekipos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir nei vienai nepavyko sukrauti didesnio pranašumo sužaidus pirmąsias 5 minutes. Vis dėlto vaizdas aikštelėje pasikeitė likus žaisti kitas 5 minutes. Šeimininkai pradėjo regzti greitas rezultatyvias atakas, kuomet svečiams nesisekė nei apsiginti, nei puolime nekrito laisvi metimai, kas priverto „Akademija“ komandą atsilikinėti po pirmųjų 10 minučių rezultatu (26:15).

Antrajame kėlinuke šeimininkai įkrito į duobę ir niekaip negalėjo pelnyti taškų, tuo pasinaudoję svečiai varžovus pasivijo, o 3 minutę po taiklaus A.Juozapaitčio metimo jo ekipa jau pirmavo rezultatu(26:27). Sparta komanda paprašė minutės pertraukėlės po, kurios pavyko pradėti rinti taškus ir žaidimas vėl išsilygino. Vis tik gėriau kėlinio pabaigą sužaidė šeimininkai vėl pirmavo rezultatu (39:34).

Antrojoje varžybų dalyje „Akademijos“ komandą pradėjo ataka, kuri truko visą minutę, nes vis po pramesto metimo jiems pavykdavo atsikovoti kamuolį ir per šią ataką svečių ekipa atsikovojo 6 kamuolius, tačiau rezultatyviai baigti atakos nepavyko. Sparta komandai tokių didelių problemų puolime nebuvo ir jie taškus rinkosi gana lengvai, kas leido didinti persvarą prieš varžovus. Po 30 minučių žaidimo Sparta pirmavo jau rezultatu (64:49).

Ketvirtajame kėlinuke svečiams jėgų pakako tik pradžioje, o vėliau jie nebespėjo nei gintis paskui varžovus, nei patys užpuldavo. Galutinis rungtynių rezultatas (91:71) skelbiantis Sparta ekipos pergalę.

Sparta treneris Šarūnas Sabolis:

Smagi pergalė, po ilgos pralaimėjimų serijos, priešininkai atrodė galbūt nenusiteikė pergalei, tai mes tuo ir pasinaudojome.

Akademija komandos treneris Linas Juknys:

Visų pirmą sveikinu tave ir visą personalą su Vasario 16 diena. Šiandien mažai susirinkom ,nes vieniems ligos, kitiems šeimos reikalai. O šiaip ką susirinkom nedaug, bet stengėmės kovot, žinoma nepavyko, bet čia salė tokia įdomi neleido išnaudoti tam tikrų privalumų, bet yra kaip yra. Tikėjomės, kad bent jau dušai bus, bet ir tie užrakinti, tai ką teks terorizmu užsiiminėti ir mišt į šiukšlių dėžę…

Sparta: Renatas Dabašinskas – 28 tšk. (10 atk. kam.), Giedrius Prabulis – 28 tšk., Robertas Talevičius – 13 tšk. (6 rezult. perd.)

Akademija: Aurimas Juozapaitis – 22 tšk. (14 atk. kam., 5 perimt. kam.), Danas Laurinavičius – 17 tšk. (6 išpr. praž.), Vytautas Bunikis – 16 tšk. (14 atk. kam.), Andrius Zareckis – 12 tšk. (6 rezult. perd.)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

sportas2016 vasario 18 d., 18:37 val.
Linai, jei mysi i siuksliu kibira su tokiu pataikymo procentu kaip i krepsi, tai kyla rizika apvaryt viska aplinkui
„Sparta“ nepasigailėjo „Akademijos“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 23:20 val.)Sparta pateikė staigmena ir laimėjo prieš Elektromontuotojas ekipą. (2016 vasario 02 d., antradienis, 23:30 val.)Sparta penketukas nukovė negausiais susirinkusią Kauno technikos kolegija (2016 sausio 12 d., antradienis, 23:44 val.)Sparta nukovė Hidraulines sistemas (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 00:41 val.)„Nebajeris“ minimaliu skirtumu įveikė „Akademija“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 13:29 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Akademija“ palaužė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 23:29 val.)SK „Neveronys“ užtikrintai nugalėjo „Akademijos“ ekipą (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 00:31 val.)SK „Neveronys“ atkakliose rungtynėse įveikė „Akademiją“ ir pateko į ketvirtfinalį (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 22:25 val.)„Brentex Trailer“ pateikė staigmeną ir nugalėjo „Spartą“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 23:52 val.)Beveik visą susitikimą atsilikinėjusi „Akademija“ taip ir nepavijo BC „Boom“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 23:07 val.)