UNITED vs EIGULINIAI (78:74)B lyga, "Baltik Sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 02 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Donato Gudeliausko vedamas "United" ketvirtame kėlinyje palaužė "Eiguliniai" komandą

2012 gruodžio 02 d., Sekmadienis, 14:52 val., peržiūros: 2669

Antrą kalendorinės žiemos dieną, B lygos rungtynėse, Santaros gimnazijoje susitiko iki tol vos kartą per penkis susitikimus laimėjusi "Eiguliniai" ekipa (svečiai) ir abi rungtynes laimėjusi "United" (šeimininkai) komanda. Visas rungtynes priekyje buvę Eiguliniai, rungtynių pabaigoje pavargo ir atidavė pergalę "United. Galutinis rungtynių rezultatas – 78:74.
Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo nesėkminga svečių ataka ir greitoje atakoje pirmuosius taškus pelnė D.Gudeliauskas. Penkiais taškais į tai atsakė Lukas Martinaitis, o dar tritaškiu atsakė Šarūnas Dimša – 5:5.Tritaškį pelnė Eiguliniai, keturiais taškais atsakė United. Dar tris tritaškius sumetė svečiai (du iš jų Lukas Martinaitis), o šeimininkai į tai atsakė dviem taikliais metimais iš vidutinio nuotolio – 13:17. Ketvirtį užbaigė dvitaškiais Povilas Grikštas, Šarūnas Dimša ir Vilius Rudelevičius ir po pirmo ketvirčio – 19:17 priekyje United.
Antrasis kėlinys prasidėjo dar keturiais šeimininkų taškais, į tai penkiais atsakė Eiguliniai – 23:22. Tritaškį pataikė Šarūnas Dimša, o svečiai atsakė septyniais taškai paeiliui ir vėl išsiveržė į priekį. Vieną baudos metimą iš dviejų pataikė Julius Okunevičius ir sumažino atsilikimą iki dviejų taškų. Tuomet jau Eiguliniai staigiai spurtavo ir laimėjo dviejų minučių atkarpą 10:0 ir staigiai nutolo iki dvylikos taškų – 27:39. Kėlinį dvitaškiu užbaigė Andrius Lengvenis ir po pirmos rungtynių pusės – 29:39.
Trečią kėlinį dvitaškiu pradėjo Mindaugas Sliesoraitis, o United pelnė vienuolika taškų iš eilės ir sumažino atsilikimą iki vieno taško – 40:41. Tritaškį pataikė Lukas Martinaitis, o trimis taškais vėl priartėjo šeimininkai, tačiau persverti rezultato nepavyko. Komandos dar kartą apsikeitė po dvitaškį, o tuomet septynis paeiliui sumetė Eiguliniai ir vėl skirtumą padidino iki aštuonių – 45:53. Po du taškus pelnė komandos, o kėlinį trimis taškais užbaigė United ir po trijų kėlinių – 50:55.
Ketvirtąjį kėlinį dvitaškiu pradėjo Mindaugas Sliesoraitis, o vienu baudos metimu iš dviejų atsakė Šarūnas Dimša. Tritaškį pelnė Eiguliniai, o šešis surinko United – 57:60. Dvitaškį su pražanga pelnė Rytis Maleckis, tačiau nepataikė baudos metimo ir skirtumas penki taškai. Šešis iš eilės pelnė šeimininkai ir išsiveržė į priekį – 63:62. Dvitaškį pelnė Rytis Maleckis ir vėl persvėrė rezultatą savo komandos naudai. Atkarpą 9:2 laimėjo United ir susikrovė šešių taškų pranašumą – 72:66. Atkarpą 6:3 laimėjo Eiguliniai ir sumažino atsilikimą iki trijų taškų. Dar tris pelnė United ir vėl atsatatė šešių taškų skirtumą – 78:72. Paskutinius taškus dviem baudos metimais surinko Rytis Maleckis, tačiau galutiniam rezultatui įtakos jis nepadarė ir galutinis rezultatas – 78:74.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Marius Lebedys sakė – treneriai puikiai atliko savo darbą, žaidėjai savo. Varžovai gerai metė, tikrai stiprūs yra. Matyt sekmadienį ryte buvom šiek tiek atsipalaidavę, po savaitgalio, bet pergalė iškovota ir mes tuo džiaugiamės.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė – Julius Okunevičius (20, 13 atk. kam., 7 ispr. pr., 32 naud. bal.), Šarūnas Dimša (16, 8 per. kam., 5 ispr. pr., 23 naud. bal.), Donatas Gudeliauskas (15), Andrius Lengvenis (12, 10 atk. kam.) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Lukas Martinaitis (34, 28 naud. bal.), Mindaugas Sliesoraitis (14, 14 naud. bal.), Ramūnas Skardžius (8) taškai.

"Sporto manija & OTO" nušlavė "Eigulinių" komandą (2012 gruodžio 10 d., pirmadienis, 23:05 val.)"United" neturėjo vargo su "Eiguliniais" (2013 vasario 03 d., sekmadienis, 19:12 val.)ARV Auto po dramatiškos kovos palaužė United ekipą (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 16:55 val.)"Topo Centras" nesunkiai įveikė "Eigulinių" ekipą (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 00:14 val.)"Sporto Manija & OTO" antroje rungtynių pusėje susitvarkė su "Eiguliniais" (2012 lapkričio 19 d., pirmadienis, 23:06 val.)"United" su kaupu atsirevanšavo "ARV - Auto" komandai (2013 vasario 28 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)Emocingose rungtynėse "Eiguliniai" įveikė "ARV-auto" ekipą (2013 sausio 08 d., antradienis, 01:01 val.)"Hidraulinės Sistemos - Kompiutera" paskutiniame kėlinyje paguldė ant menčių "United" ir pratęsė pusfinalio seriją (2013 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)"United" neturėjo vargo su BK "Centre" (2013 sausio 19 d., šeštadienis, 16:48 val.)"United" be didesnių sunkumų įveikė "Šilainius" (2012 gruodžio 23 d., sekmadienis, 16:36 val.)