Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ vs SK „Vertigo“ (73:62)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gruodžio 10 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Rokų gimnazija, Vijūnų g. 2, Kaunas, LT-46117

Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė SK „Vertigo“

2015 gruodžio 10 d., Ketvirtadienis, 23:04 val., peržiūros: 1008

Gruodžio 12 dieną Rokų gimnazijos sporto salėje įvyko „30+“ lygos „Jabra“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Krepšinio pasaulis“ priemė svečius „Vertigo“. „Krepšinio pasaulis“ buvo iškovojęs tris pergales ir tris kartus buvo pralaimėjęs. „Vertigo“ sąskaitoje buvo penkios pergalės ir vienas pralaimėjimas.

Rungtynės prasidėjo taikliu „Vertigo“ dvitaškiu. Baigiantis antrai minutei pirmus taškus pelnė „Krepšinio pasaulis“, o netrukus šeimininkai išsiveržė į priekį (4:2). Sužaidus keturias minutes šeimininkai pirmavo rezultatu 9:4, o minutės pertraukėlės paprašė „Vertigo“. Po jos svečiai pelnė šešis taškus be atsako (9:10). Septintą minutę „Krepšinio pasaulis pirmavo rezultatu 14:10. Per likusį laiką komandos žaidė lygiai. Sužaidus pirmas 10 minučių rezultatu 19:15 pirmavo „Krepšinio pasaulis“.

Antras kėlinys prasidėjo taikliu svečių dvitaškiu (19:17). Sužaidus dvi minutes „Krepšinio pasaulis“ buvo priekyje rezultatu 23:19. Vėliau šešis taškus iš eilės pelnė „Krepšinio pasaulis“ (29:19). Penktą minutę spurtą pradėjo „Vertigo“, kurie pelnė septynis taškus be atsako (29:26). Aštuntą minutę „Krepšinio pasaulio“ persvara padidėjo iki aštuonių taškų (37:29). Per likusį pirmos rungtynių pusės laiką „Krepšinio pasaulis“ išsaugojo šešių taškų pranašumą (39:33).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes „Krepšinio pasaulio“ persvara padidėjo iki 13 taškų (47:34). Trečią minutę spurtą pradėjo „Vertigo“, kurio metu svečiam pavyko sumažinti varžovų persvarą iki devynių taškų (47:38). Visgi ketvirtą minutę persvara pradėjo augti „Krepšinio pasaulio“ naudai. Šeimininkai pelnė devynis taškus be atsako ir sužaidus septynias minutes pirmavo rezultatu 56:38. Po „Vertigo“ minutės pertraukėlės geriau rungtyniavo svečiai ir iki kėlinio pabaigos sumažino varžovų persvarą iki 14 taškų (58:44).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandas skyrė 13 taškų (61:48). Vėliau devynis taškus be atsako pelnė „Vertigo“ (61:57). Penktą minutę „Krepšinio pasaulio“ persvara pamažu pradėjo augti. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 10 taškų (69:59), o minutės pertraukėlės paprašė „Vertigo“. Po jos „Krepšinio pasaulis“ išsaugojo pranašumą, neleido varžovams atkurti intrigos ir įveikė juos rezultatu 73:62.

“Krepšinio pasaulis“ iškovojo ketvirtą pergalę, o „Vertigo“ pralaimėjo antrą kartą.

„Krepšinio pasaulio“ treneris A.Čekanauskas: „Šiandien buvo labai sunki kova. Buvo daug emocijų, daug įvykių, daug gražios kovos. Trečiame kėlinyje pavyko išsiveržti į priekį, bet varžovai panaudojo presingą. Mes pasimetėme ir vos nepaleidome pergalės iš rankų. Visgi gale rungtynių išlaikėme pranašumą ir pasiekėme sunkią, smagią pergalę.“ Paklaustas, ar varžovai buvo šių rungtynių favoritai, treneris atsakė: „Varžovai yra vieni turnyro favoritų, bet mes tikrai tikėjome savo jėgomis, pagaliau atradome savo žaidimą ir manau pergalių bus dar ne viena.“

„Vertigo“ žaidėjas Ž.Stašaitis: „Komanda priprato prie pergalių. Galvojome viskas labai gerai gaunasi. Dabar nusiraminsime ir paskui vėl eisime į pergales.“ Paklaustas, kas nesigavo šiandien žaidime, treneris atsakė: „Viskas nesigavo. Metimai nekrito, salė bloga ir komandinis žaidimas nesigavo. Ir asmeniškai kažkam traukti komandos nesigavo. Lyg ir nėra kažkokios priežasties, bet viskas blogai. Pralošėme antras varžybas silpnesnei komandai, parodysime savo galią.“

Asociacija „Krepšinio pasaulis“: Šarūnas Karūnaitis – 17 tšk. (11 atk. kam.), Mindaugas Mažeika – 16 tšk., Tomas Kmitas – 11 tšk. (7 išpr. praž.), Andrius Čekanauskas – 10 tšk. (10 atk. kam.), Evaldas Jančauskas – 10 tšk.

SK „Vertigo“: Šarūnas Kenstavičius – 21 tšk. (5 išpr. praž.), Gediminas Vasiliauskas – 16 tšk. (6 išpr. praž.), Mindaugas Čižas – 13 tšk.

Tik po pratęsimo Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė SK“Vertigo“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 18:39 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ nesunkiai įveikė „Šernai“ ekipą (2016 vasario 25 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:06 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ namuose sutriuškino „Remza“ ekipą (2016 sausio 22 d., penktadienis, 00:42 val.)Pratęsimą išplėšusi Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė keturiese likusius „RBnuoma ‒ IVnet“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:26 val.)Ketvirtajame kėlinyje aukštesnę pavarą įjungę Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė „Šernus“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:22 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi asociacija „Krepšinio Pasaulis“ įveikė „UNO“ krepšininkus (2016 sausio 08 d., penktadienis, 00:02 val.)Asociacija „Krepšinio Pasaulis“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Makroflex“ ekipą (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Šilainiai“ ekipą (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 23:54 val.)„Asociacija Krepšinio Pasaulis“ laimėjo nervingą vėlyvo vakaro trilerį prieš „Korį“ (2016 sausio 04 d., pirmadienis, 23:48 val.)