STAŠAITIS & PARTNERS ADVOKATŲ KONTORA vs SOLUM GRINDYS (51:66)B lyga, "Baltik sport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2012 kovo 28 d., Trečiadienis, 21:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

"Solum grindys" žengia į "Iššūkio" taurės pusfinalį

2012 kovo 29 d., Ketvirtadienis, 00:42 val., peržiūros: 3630

Trečiadienį, kovo 28 dieną, VDU sporto ventro salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "B" lygos "Baltic Sport" pirmenybių trečiosios ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko "Stašaitis & Partners advokatų kontora" ir "Solum grindys" (svečiai). Lemiamose rungtynėse nuo pat pirmųjų minučių tarp ekipų vyko lygiavertė kova, tačiau antrajame ketvirtyje pradėjo ryškėti svečių pranašumas. Po ilgosios pertraukos vėl komandos žaidė taškas į tašką, nė vienai nepavyko įrodyti savo pranšumo ,tačiau paskutiniame ketvirtyje šeimininkai spurtavo ir buvo pasivija varžovus iki 9 taškų, tačiau svečiai išlaikė saugų pranašumą ir laimėjo lemiamose rungtynėse rezultatu – 51:66.

Rungtynių pradžią užtikrinčiau pradėjo šeimininkai, įsiverždami į priekį 6:0, tačiau svečiai sugebėjo išlyginti rezultatą. Po taiklaus A.Miliūno tritaškio metimo ir greitos atakos šeiminininkai įsiveržė į priekį 5 taškais ( 11:6), tačiau "Solum grindys" sugebėjo spurtuoti 7:0 ir persvėrė rezultatą į savas rankas. Paskutinę ataką pataikytas D.Jankausko tritaškis metimas išvedė "Stašaičio & Partners advokatų kontorą" į priekį 1 tašku. Rezultatas po pirmo ketvirčio – 14:13.

Prasidėjus antrajam kėlinukui abi komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis, tačiau paskui šeimininkų puolimas sustoji ir svečiai laimėjo atkarpą 8:0, padidindami pranašumą iki 7 taškų ( 16:23). Po minutės pertraukėlės du taiklūs šeimininkų baudos metimai sušvelino rezultatą iki 5 taškų, bet vėl svečių puolimas buvo nesustabdomas laimėjo 11:0 atkarpą be atsako ir komandas skyrė 16 taškų ( 18:34). Likus žaisti dviems minutėms šeimininkams nepavyko sumažinti skirtumo. Rezultatas po kėlinuko – 21:38.

Trečiajam ketvirčiui prasidėjus "Solum grindys" padidino pranašumą iki 21 taško, tačiau dvi gritos šeimininkų atakos ištirpdė skirtumą iki 17 taškų ( 26:43). Toliau komandos apsikeitė tritaškiais metimais. "Solum grindžių" ekipos nario M.Motiejaičio 5 pelnyti taškai be atsako atstatė 21 taško pranašumą, tačiau šeimininkų ekipoje iniciatyvos pradėjo imtis Ž.Šeškauskis, kuriam pavyko sumažinti deficitą iki 18 taškų. Rezultatas - 39:57.

Paskutiniame ketvirtyje nieko nelaukia šeimininkai pradėjo spausti varžovus po visą aikštelę ir tai pasiteisino. Jie laimėjo atkarpą 8:0 ir ištirbdė skirtumą per pus ( 49:58). E.Bacevičiaus taiklus dvitaškis atsatė dviženklį pranašumą. Likus žaisti dvi minutes šeimininkų puolimas subirėjo, o tuo pasinaudoję svečiai padidino savo pranašumą iki 15 taškų ir šventė pergalę, rezultatu – 51:66.

Po laimėtų rungtynių "Solum grindžių" ekipos narys A.Šunskis kalbėjo:" Varžovai praėjusiose varžybose labai negražiai pasielgė. Aišku, prastai žaidėm, bet tas mėtymas nuo vidurio linijos, manau, nepadėjo jiems.Vyrai pagaliau pabudo, šaltu noru pradėjo kovot ir to pasakoje – laimėjome."

"Stašaitis & Partners advokatų kontora": Ž.Šeškauskis ir P.Grėbliūnas pridėjo po 13 taškų ir D.Jankauskas ( 12tšk. 6 išpr.praž.)

"Solum grindys": M.Motiejaitis ( 20 tšk.), A.Kilas ( 16 tšk.), A.Šunskis ( 15tšk.)

Paskutiniai komentarai (3 iš 5)

tomazass2012 kovo 29 d., 19:28 val.

grybas zilvis, gryybas :))))

zalias_kraujas2012 kovo 29 d., 01:34 val.

manau, kad finale susitiks dvi komandos, tik dar nezinau kurios

Anonimas2012 kovo 29 d., 01:29 val.

foto ne tų varžybų

"Solum grindys" žengia į "Iššūkio" taurės finalą (2012 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)"Kauno SRC" KKL "B" lygos "Iššūkio" taurės auksinė komanda (2012 balandžio 27 d., penktadienis, 01:26 val.)"Solum grindys" iškovojo lengvą pergalę (2012 kovo 05 d., pirmadienis, 23:01 val.)"Solum Grindys" šventė pergalę svečiuose (2012 vasario 22 d., trečiadienis, 22:38 val.)"Solum Grindys" ketvirtfinalį pradėjo pergale (2012 kovo 21 d., trečiadienis, 23:36 val.)"Solum Grindys" atsirevanšavo "Renversai" (2012 balandžio 05 d., ketvirtadienis, 00:27 val.)"Renversa" po atkaklios kovos palaužė "Solum Grindis" ir priartėjo prie finalo (2012 balandžio 01 d., sekmadienis, 21:33 val.)"Solum Grindys" neatsilaikė prieš "Stašaitį & Partners Advokatų Kontorą" (2012 sausio 18 d., trečiadienis, 23:52 val.)Sergej Korolkov tritaškis atnešė pergalę "Renversai" (2012 vasario 29 d., trečiadienis, 22:43 val.)Prienų gyvenimas išsaugojo pergalę savo rankose (2011 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 00:12 val.)