Kauno švara vs Lietuvos geležinkeliai (78:60)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 17 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Kauno Švara“ atkrintamąsias pradėjo lengva pergale

2015 kovo 17 d., Antradienis, 23:03 val., peržiūros: 1110

Antradienio vakarą KKL „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybėse „Kauno švara“ savo aikštėje į pirmąją aštuntfinalio dvikovą pakvietė svečius – „Lietuvos geležinkelių“ vyrus. Šeimininkai didelio svetingumo nedemonstravo ir nuo pirmojo kėlinio užtikrintai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Gerai startavę „Kauno švaros“ vyrai per likusius kėlinius be didesnių problemų laikė saugų atstumą nuo varžovų. Pirmąją aštuntfinalio dvikovą „Kauno švara“ laimėjo rezultatu (78:60).

Susitikimą „Kauno švara“ pradėjo be didesnės žvalgybos ir greitai pelnė 9-is taškus, o per tą patį laiką svečiai atsakė taikliu tolimu metimu (9:3). Neilgai trukus svečiai taip pat atsakė dviem tolimais metimais ir rezultatas tapo lygus (9:9). Tačiau tai buvo paskutinis kartas, kai „Lietuvos geležinkeliai“ buvo taip arti savo oponentų. Per likusį ketvirčio laiką šeimininkai neleido abejoti savo pajėgumu. Jie per likusias ketvirčio minutes pelnė net 18 taškų, o į savo krepšį praleido tik 4-is ir po pirmojo kėlinio švieslentėje degė rezultatas (27:13).

Antrasis kėlinukas prasidėjo „Lietuvos geležinkelių“ spurtu 2:7 ir kiek prisivijo oponentus (29:20). Tačiau neilgai trukus šeimininkai vėl priminė apie save bei atsakė 6-iais taškais be atsako (35:20). Galiausiai žaidimas aikštėje kiek išsilygino ir nė viena iš ekipų labiau neforsavo įvykių. Nors toks žaidimas turint omenyje rezultatą buvo parankesnis „Kauno švarai“, tačiau svečiai taip pat galėjo pasidžiaugti, kad pavyko pristabdyti varžovus. Laimėję kėlinuką minimaliu skirtumu svečiai savo atsilikimą prieš ilgąją pertrauką sumažino iki 13-os taškų (42:29).

Trečiojo kėlinio metu žaidimas aikštėje ir vėl tapo tolygus. Komandos toliau žengė koja kojon, o laikas ir toliau buvo „Kauno švaros“ sąjungininkas. Nors vienu metu skirtumas tarp komandų buvo sumažėjęs iki 12-os taškų (49:37), tačiau kėlinio pabaigą ir vėl užtikrinčiau sužaidė šeimininkai, kurie prie turėtos 13-os taškų persvaros kėlinio pradžioje, pridėjo dar tris taškus ir prieš lemiamą kėlinuką turėjo pakankamai saugų pranašumą (58:42).

Ketvirtojo kėlinio metu „Lietuvos geležinkeliai“ jau stokojo jėgų, o deficitas, kurį reikėjo panaikinti buvo pernelyg didelis. Nors vienu metu buvo pavykę svečiams savo atsilikimą sumažinti iki 14-os taškų (60:46), tačiau labai trumpam. Greitai „Kauno švara“ įjungė dar aukštesnę pavarą ir nutolo jau 23-ų taškų skirtumu (69:46). Dar vėliau skirtumas tarp komandų padidėjo jau iki 26-ių taškų (78:52). Supratę, kad darbas jau nudirbtas šeimininkai išjungė savo variklį, o tuo pasinaudoję svečiai pelnė 8-is taškus be atsako, tačiau tai didesnės įtakos rungtynių baigčiai jau neturėjo (78:60).

Kauno švara: Šarūnas Kryžius – 16 tšk. (5 rezult. perd.), Martynas Senkus – 12 tšk. (7 rezult. perd.), Mykolas Brusokas – 10 tšk.

Lietuvos geležinkeliai: Tomas Žvirblis – 15 tšk. (6 rezult. perd.), Andrius Grabauskas – 11 tšk., Mindaugas Visockis – 11 tšk.

„Kauno Švara“ pusfinalį pradėjo pasiekdami įtikinamą pergalę (2015 balandžio 21 d., antradienis, 22:54 val.)„Kauno švara“ neturėjo vargo su „Best 4 You“ penketuku (2015 vasario 24 d., antradienis, 22:40 val.)„Kauno Švara“ eliminavo „Lietuvos Geležinkelius“ (2015 kovo 21 d., šeštadienis, 00:46 val.)Po atkaklios kovos „Kauno švara“ nugalėjo „Rapalą“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 00:15 val.)„Kauno Tiltai“ užtikrintai įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 00:22 val.)Kauno švara pirmoji padėjo žingsnį į priekį ketvirtfinalio etape. (2015 kovo 31 d., antradienis, 23:47 val.)„Kauno Švara“ tik per plauką išsaugojo pergalę prieš „Baltic Logistic Solutions“ (2014 lapkričio 04 d., antradienis, 23:47 val.)„Kauno Švara“ namų aikštėje nusileido „Kautra & Mesoderma – DB“ krepšininkams (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 01:50 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ sezoną pradėjo įtikinama pergale prieš lygos debiutantus (2014 spalio 28 d., antradienis, 01:08 val.)„Vieningas Kaunas“ galingai įžengė į finalą (2015 balandžio 28 d., antradienis, 23:13 val.)