Remza & Adotas vs FORTO AMICUS – Green Death (70:96)30+ lyga, „Vaigora“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 vasario 11 d., Antradienis, 20:15 val. @ T. Ivanausko vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Keturiese baigę rungtynes „FORTO AMICUS – Green Death“ krepšininkai nugalėjo savo priešininkus

2014 vasario 12 d., Trečiadienis, 00:46 val., peržiūros: 886

2014m. vasario 11 dieną T.Ivanausko vidurinėje mokykloje įvyko "30+" lygos "Vaigora" pirmenybių rungtynės tarp " Remza & Adotas"(šeimininkai) ir " FORTO AMICUS – Green Death"(svečiai) ekipų. Iki ilgosios pertraukos " FORTO AMICUS – Green Death" išlaikė vienženklį pranašumą. Per trečiąjį kėlinį įgijo 18 taškų persvarą. Nors rungtynes baigė tik 4 žaidėjai, bet nugalėti savo varžovų tai nesutrukdė. Svečiai laimėjo 26 taškų skirtumu – 96:70(31:22, 16:19, 31:19, 18:10). Šiose varžybose buvo konfliktinių situacijų. Ketvirto kėlinio viduryje po krepšiu buvę Š.Kenstavičius ir N.Čekaitis tarpusavyje apsistumdė, bet šis incidentas neperaugo į muštynes, o šeimininkų žaidėjas už savo veiksmus buvo nubaustas nesportine pražanga.

Pirmasis ketvirtis buvo labai rezultatyvus. Abi ekipos jį pradėjo pataikydamos po dvitaškį. "FORTO AMICUS – Green Death" spurtavo 8:0 – 10:2. Po dviejų Š. Kenstavičiaus tritaškių į krepšį skriejo trys taiklūs metimai iš vidutinio nuotolio, skirtumas išliko nepakitęs. " Remza & Adotas" šiek tiek sumažino atsilikimą, pataikydami tris dvitaškius, bet įpusėjus kėliniui svečiai vėl spurtavo ir atitolo 11 taškų skirtumu – 27:16. Baigiantis kėliniui abi ekipos sužaidė atkarpą 6:4, ir skirtumas sumažėjo iki 9 taškų. 31:22 priekyje buvo "FORTO AMICUS – Green Death".

Antrojo ketvirčio pradžioje svečiai padidino persvarą iki 14, bet varžovai atsakė spurtu 10:0, ir skirtumas sumažėjo iki 4 taškų – 37:33. Abi komandos apsikeitė taikliais metimais. N.Čekaitis įmetė 3 baudas iš keturių ir sumažino atsilikimą iki 3 – 41:38. Kėlinio pabaigoje "FORTO AMICUS – Green Death" taškus rinko baudų metimais, o priešininkai pataikė vieną dvitaškį ir 1 baudą iš keturių. Kėlinys baigėsi rezultatu – 47:41, vis dar pirmavo "FORTO AMICUS – Green Death".

Trečiajame ketvirtyje " Remza & Adotas" spurtavo 7:0 ir pirmą kartą šiose rungtynėse išsiveržė į priekį – 48:47. Bet varžovai atsakė taip pat 7 taškais, po to pridėjo dar 5 ir padidino skirtumą iki 9 taškų – 59:50. Po N. Čekaičio ir R. Baliūno dvitaškių skirtumas sumažėjo iki 5 – 59:54. Po taiklaus svečių tritaškio ir dvitaškio sekė T. Galinausko tritaškis, kuris sumažino deficitą iki 7 taškų – 64:57. Per likusį laiką trečiame kėlinyje "Remza & Adotas" pataikė tik vieną tritaškį, o varžovai atsakė 2 tritaškiais, 3 dvitaškiais ir dviem baudų metimais. Po trijų kėlinių rezultatas 78:60 "FORTO AMICUS – Green Death" ekipos naudai.

Paskutiniame ketvirtyje pirmuosius taškus baudomis pelnė R.Baliūnas, bet pataikė tik vieną iš dviejų. Abi komandos apsikeitė taikliais metimais – 80:63. 9 taškus be atsako pelnė "FORTO AMICUS – Green Death" ir padidino skirtumą iki 24 – 89:63. Rungtynėms baigiantis abi ekipos įmetė po 7 taškus, "FORTO AMICUS – Green Death" ekipai visus taškus surinko I.Konovalenko, o šeimininkams N.Čekaitis, R.Baliūnas ir A.Abromaitis. Rungtynės baigėsi rezultatu 96:70, pergalę šventė "FORTO AMICUS – Green Death".

"Remza & Adotas": Narūnas Čekaitis – 28 tšk. (20 atk. kam., 8 išpr. praž.), Raimondas Baliūnas – 14 tšk. (13 rezult. perd., 11 išpr. praž.), Arūnas Abromaitis – 11 tšk.

"FORTO AMICUS – Green Death": Šarūnas Kenstavičius – 29 tšk. (8 išpr. praž.), Igoris Konovalenko – 20 tšk., Žilvinas Stašaitis – 18 tšk. (11 atk. kam., 6 rezult. perd.), Kęstutis Žižys – 16 tšk. (6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Mindaugas Čižas – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

“FORTO AMICUS – Green Death“ lengvai nugalėjo savo varžovus (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 00:28 val.)„Šilainiai“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „FORTO AMICUS – Green Death“ komandą (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 15:15 val.)Ramioje kovoje stipresni buvo „FORTO AMICUS ‒ Green Death“ (2013 lapkričio 08 d., penktadienis, 22:12 val.)„Akademija“ nugalėjo „FORTO AMICUS ‒ Green Death“ ekipą (2013 lapkričio 15 d., penktadienis, 22:32 val.)„Makroflex“ nepasigailėjo savo priešininkų (2014 sausio 29 d., trečiadienis, 00:22 val.) „FORTO AMICUS – Green Death“ iššvaistė persvarą, tačiau išsaugojo pergalę (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 23:27 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ turėjo vargo su „FORTO AMICUS ‒ Green Death“ penketuku (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 22:22 val.)„FORTO AMICUS – Green Death“ nelengvai palaužė „Sporto manija & Ekodora 30+“ krepšininkus (2013 gruodžio 13 d., penktadienis, 23:37 val.)„LVA ‒ IVNET“ nesunkiai įveikė „FORTO AMICUS ‒ Green Death“ ekipą. (2014 vasario 07 d., penktadienis, 23:56 val.)Negausiai susirinkę „Makroflex“ krepšininkai sugebėjo palaužti „FORTO AMICUS – Green Death“ (2014 sausio 17 d., penktadienis, 22:54 val.)