BL Old vs BC „Straight“ (30:73)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 23 d., Sekmadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

BC „Straight“ nepaliko vilčių BL „Old“ ekipai

2014 lapkričio 23 d., Sekmadienis, 23:48 val., peržiūros: 1183

Sekmadienį, lapkričio 23 dieną, Kauno Švaros sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos, "ALTreklamos" pirmenybių F pogrupio rungtynės, tarp vietos BL "Old" ir svečių BC "Straight" ekipų. Nerezultatyviai prasidėjusiose rungtynėse aiškiais favoritais buvę BC "Straight" krepšininkai pateisino savo vardą ir visas rungtynes užtikrintai pirmavę nepaliko jokių vilčių pergalės skonio dar neparagavusiems BL "Old" žaidėjams. 30:73 (4:9, 7:19, 7:23, 12:22).

Pirmasis kėlinukas buvo itin nerezultatyvus abiems komandoms. Nors pirmieji taškus pelnė šeimininkai, tačiau netrukus rezultatą persvėrę svečiai įgijo nedidelį pranašumą. Kiek vėliau BL "Old" rezultatą dar išlygino, tačiau per likusį laiką rezultatyviau sužaidę BC "Straight" ekipos krepšininkai įgijo penkių taškų persvarą. 4:9.

Antrojo kėlinuko pradžioje komandos dar keitėsi rezultatyviais išpuoliais, po kurių skirtumas tarp jų žymiai nepakito, tačiau jau netrukus svečių krepšininkai spurtavo 0:9 ir atitrūko nuo varžovų trylikos taškų skirtumu. Vėliau BL "Old" dar bandė vytis, tačiau nesėkmingai, ko pasekoje pirmą rungtynių dalį baigė turėdami penkiolikos taškų deficitą. 13:28.

Po ilgosios pertraukos ir toliau žymiai geriau žaidę svečių ekipos žaidėjai ir toliau sėkmingai didino skirtumą tarp komandų. Sunkiai net iš po krepšio pataikę aikštės šeimininkai vis giliau grimzdo į varžovų gynybos gniaužtus, o tuo puikiai pasinaudoję BC "Straight" ekipos krepšininkai po trijų kėlinių jau džiaugėsi triuškinančia 31-ieno taško persvara. 20:51.

Paskutinė rungtynių dalis tebuvo tik formalumas, tačiau, nepaisant to, svečiai ėmė spausti varžovus, bet šie nepasimetė ir kėlinuko pradžioje dar sužaidė rezultatyvią atkarpą. Vis tik, vėliau BL "Old" pasidavė varžovų spaudimui ir ėmė dar dažniau klysti, kuo puikiai pasinaudoję BC "Straight" ekipos žaidėjai iškovojo triuškinančią pergalę rezultatu 30:73.

BL "Old": Jurijus Seniuta – 10 tšk. (5 išpr. praž.), Ramūnas Putinas – 8 tšk., Rimvydas Skrodenis – 6 tšk.

BC „Straight“: Paulius Stankūnas – 16 tšk., Vilius Ramonas – 13 tšk., Raimondas Viskantas – 12 tšk.

„Vaistinė.lt“ nepasigailėjo „BL Old“ ekipos (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 22:57 val.)BC „Straight“ po atkaklios kovos pranoko „VU KHF“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 00:04 val.)BC „Straight“ nušlavė „Ryterna Group“ (2014 spalio 28 d., antradienis, 23:34 val.)BC „Straight“ be didesnio vargo nukovė „Sportija“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 01:43 val.)„Straight“ be vargo įveikė „Savus“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 23:24 val.)„R2P Sport-2“ nesunkiai įveikė „BL Old“ ekipą. (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:53 val.)BC „Straight“ įveikė grupės lyderius „Dumblas“ (86:78) (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:54 val.)LCP KK „Ragai“ tiesiog išsityčiojo iš „Bl Old“ ekipos jų pačių arenoje. (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 23:46 val.)SK „Neveronys“ nepasigailėjo lygos debiutantų BL „OLD“ komandos. (2014 spalio 27 d., pirmadienis, 11:10 val.)BC „Straight“ pratęsė pergalių seriją nugalėdami „Kulautuvą“ (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 00:08 val.)