BuyPCgame.eu vs ICE (64:73)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 24 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ M. Mažvydo pagrindinė mokykla, Šiaurės pr. 55, Kaunas, LT-49202

Kovoje iki paskutinių akimirkų stipresni buvo „ICE“ krepšininkai

2016 sausio 24 d., Sekmadienis, 21:51 val., peržiūros: 1169

Sausio 24 dieną, 19:45 val., „Mažvydo“ mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „BuyPCgame.eu“ (šeimininkai) ir „ICE“ (svečiai). Rungtynių pradžia daug geriau susiklostė šeimininkams, kurie jau pirmojo kėlinuko metu pasiekė 11 taškų pranašumą. Vis tik po truputėlį „ICE“ komanda sugražino intrigą ir po ilgosios pertraukos viskas prasidėjo iš naujo. Atkakli ir lygi kova tęsėsi iki pat susitikimo pabaigos, o lemiamomis akimirkomis „ICE“ sužaidė tiksliau, atlaikė varžovų spaudimą, bei laimėjo dvikovą rezultatu 64:73.

Rungtynių starte „ICE“ komanda atrodė labai blankiai, krepšininkai dažnai klydo net elementariose situacijose, nepataikė laisvi ir leido labai anksti varžovams pabėgti į priekį. „BuyPCgame.eu“ puikiai išnaudojo savo greitį, surengė ne vieną greitą ataką ir jau pirmojo kėlinuko metu jų pranašumas šoktelėjo iki 11 taškų. Nuo to momento žaidimas išsilygino, o pradėję agresyviau žaisti „ICE“ krepšininkai netgi ėmė artėti. Nepastebimai skirtumas mažėjo, kol pirmą kartą šį vakarą svečiai persvėrė rezultatą savo naudai 30:31.

Antroje rungtynių dalyje „BuyPCgame.eu“ dar kartą sugebėjo nutolti, bet dabar jų pranašumas pasiekė tik maždaug 6 taškų ribą ir tai tikrai nebuvo saugi distancija. „ICE“ vis lipo varžovams ant kulnų ir, galima sakyti, dabar abi komandos jau žaidė taškas į tašką. Iki pat ketvirtojo kėlinuko pabaigos taip ir nepavyko nei vienai ekipai nutolti, o prasidedant paskutinėms minutėms „ICE“ ekipa surengė keletą labai svarbių ir tikslių atakų. Tuo tarpu „BuyPCgame.eu“ žaidėjai sugebėjo atsakyti tik klaidomis, bet komanda nenuleido rankų ir bandė naudoti pražangų taktiką. Šis kiek rizikingas sprendimas šį kartą nepasiteisino, nes patys šeimininkai neišnaudojo savo progų pelnyti taškus, o priešininkai baudų metimais tik dar labiau nutolo 64:73.

Tomas Jonkus („ICE“):

„rungtynių pradžioje neapsigynėme, leidome varžovams rinkti taškus, vėliau pakaitaliojome gynybą ir tai padėjo sustabdyti varžovų puolymą, o mes patys rungtynių pabaigoje pataikėme savo svarbius metimus“.

BuyPCgame.eu: Domas Kondrotas – 27 tšk. (11 atk. kam.), Justas Draudvila – 14 tšk., Deividas Šikšnys – 7 tšk.

ICE: Kęstutis Petrauskas – 24 tšk., Laurynas Miščikas – 12 tšk. (6 išpr. praž.), Dainius Narkevičius – 11 tšk.

Kovoje iki pat pabaigos stipresni buvo „VU KHF“ krepšininkai (2016 vasario 20 d., šeštadienis, 18:36 val.)Dvidešimt tritaškių įmetęs „Dumblas“ lengvai įveikė „ICE“ krepšininkus (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 16:29 val.)„Kėdainiai“ išvykoje nesunkiai susidorojo su „BuyPCgame.eu“ ekipa (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 23:08 val.)Tomo Petrošiaus dvitaškis paskutinę rungtynių sekundę nugramzdino „BuyPCgame.eu“ komandą į L pogrupio dugną (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 23:43 val.)Po didžiosios pertraukos paleidę vadžias „Ice“ krepšininkai krito prieš „VU KHF“ (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 22:02 val.)„Grizliai“ rungtynių pabaigoje palaužė „ICE“ ekipą (2016 vasario 05 d., penktadienis, 00:14 val.)Bedantį puolimą demonstravę „BuyPCgame.eu“ neprilygo „Ice“ ekipai (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:35 val.)Ketvirtajame kėlinuke spurtavę „Buritus“ įgijo šešių taškų pranašumą prieš „ICE“ (2016 vasario 28 d., sekmadienis, 21:33 val.)Lygių varžovų sandūroje triumfavo „ICE“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 21:57 val.)„BuyPCgames.eu“ komanda paskutiniame ketvirtyje palaužė „Dumblas“ ekipą (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 18:54 val.)