Callcredit vs Kauno aerouostas & Lana lecta (64:57)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 25 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„Callcredit“ pirmą kartą suklupti privertė „Kauno Aerouostas & Lana Lecta“ ekipą

2013 lapkričio 26 d., Antradienis, 00:24 val., peržiūros: 1115

Pirmadienį (11.25) VRM sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos, "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko aikštelės šeimininkai "Callcredit" (3-2) ir "Kauno Aerouostas & Lana Lecta" (4-1). Po permainingos kovos "Callcredit" pirmąjį kartą šį sezoną privertė suklupti "Kauno Aerouostas & Lana Lecta" ekipą – 64:57 (18:15, 14:18, 22:15, 10:9).

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė lyg atlikdamos žvalgybą, nei viena ekipa neįgijo svaresnio pranašumo. Visgi kiek vėliau "Callcredit" pabandė nutolti ir išsiveržė į priekį (13:8). Du "Kauno Aerouosto & Lana Lecta" tritaškiai leido svečiams išsiveržti į priekį (13:14), tačiau kėlinį geriau pabaigė "Callcredit", kurie po pirmųjų dešimties minučių pirmavo – 18:15.

Antrajame kėlinyje šeimininkai padidino skirtumą iki devynių taškų (24:15), tačiau Pauliaus Antanaičio vedami svečiai laimėjo atkarpą (0:9) ir išlygino rezultatą (24:24). Kiek vėliau "Callcredit" susigrąžino persvarą, tačiau "Kauno Aerouostas & Lana Lecta" vėl netruko ją panaikinti ir netgi išsiveržti į priekį – 32:33.

Po ilgosios pertraukos "Callcredit" susigrąžino iniciatyvą ir pirmavo (43:36). Toks skirtumas išsilaikė beveik viso trečiojo kėlinuko metu ir šemininkai padėjo tvirtesnius pamatus siekiant pergalės – 54:48.

Paskutniajame kėlinyje abi ekipos susikoncentravo ties gynyba. Visų rungtynių metu tritaškius svaidžiusios ekipos, ketvirtajame kėlinyje nebeleido viena kitai atakuoti iš patogių padėčių, todėl taiklumas žymiai suprastėjo. Visgi, nerezultatyvumu atrodo pasinaudojo "Kauno Aerouostas & Lana Lecta" sumažinęs skirtumą iki keturių taškų (57:53). Šansas išlyginti rezultatą atsirado, kuomet penktąją pražangą gavęs D.Šiumeta nenurimo, net tada kai atsisėdo ant suolelio. Tokiu būdu uždirbęs komandai technine pražangą, žaidėjas suteikė svečiams galimybę mesti keturis baudos metimus. Visgi nei vienas iš šių metimų nepasiekė tikslo, o po to sekė ir klaida, taigi technine pražanga nepavyko pasinaudoti visiškai. Likus žaisti apie dvi minutes taiklus A.Rimo tritaškis padidino skirtumą iki 7 taškų (60:53). Į tai, šeimininkai atsakė dviemis taikliomis P.Antanaičio baudomis ir sudėtingu dvitaškiu. Skirtumui sumažėjus iki trijų taškų prasidėjo labai ilga šeimininkų ataka. Keletą kartų atkovoję kamuolį po savo krepšiu, šeimininkai pagaliau įmetė du taškus ir buvo sudeginę nema-ai laiko. Likus 44 sekundėms rezultatui esant (62:57), šeimininkai nesugebėjo sėkmingai užpulti ir viltys iškovoti pergalę jau buvo beveik prarastos. A.Rimas dar pridėjo du baudos metimus ir "Callcredit" iškovojo trečiają pergalę prieš iki tol be pralaimėjimų žygiavusią "Kauno Aerouosto & Lana Lecta" ekipą – 64:57.

Callcredit: Arūnas Rimas – 27 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Darius Šiumeta – 16 tšk. (5 rezult. perd.), Gediminas Vasiliauskas – 8 tšk. (10 atk. kam.)

Kauno aerouostas & Lana lecta: Henrikas Butkus – 18 tšk. (6 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Paulius Amanaitis – 16 tšk., Artūras Stankevičius – 6 tšk.

Pakalbintas "Callcredit" ekipos vyr. treneris, T.Konovalovas, sutiko atsakyti į kelis klausimus:

- Pasiekėte pergalė prieš ganėtinai pajėgų varžovą, kas pasikeitė lyginant su praėjusiomis rungtynėmis?

- Šiandien į varžybas atėjo vienas iš lyderių ir varžovai mūsų neįvertino, gal nesurinko stipriausios sudėties, dviejų pagrindinių žaidėjų nebuvo. Kiek mačiau trūko jų didelių žmonių, o mes stengėmės sukovoti, pasinaudoti ta proga, kad jie mūsų neįvertino.

- Varžovai prastai atakavo lemiamais momentais nuo baudos metimų linijos, galbūt, tai sutrukdė jus pasivyti?

- Ne, nemanau, mes irgi nelabai čia blizgame "tose baudose", čia gal tik atkarpėlė tokia, keturios baudos iš eilės, kurias prametė, kai galėjo pasigauti. Lygios rungtynės, kaip sakant, daugiau pasisekė gal ir tiek.

„Sweco“ nesunkiai įveikė „Kauno aerouostas & Lana lecta“ ekipą (2014 kovo 16 d., sekmadienis, 21:16 val.)„Celsis“ tik paskutinėmis sekundėmis įveikė „Kauno Aerouostą & Lana Lecta“ (2014 sausio 21 d., antradienis, 23:44 val.)Tautvydas Žioba „užsiautė“ ir atvedė „Kauno Aerouostą ‒ Laną Lectą“ į pergalę (2013 lapkričio 17 d., sekmadienis, 23:39 val.)„Callcredit“ nesunkiai įveikė „ESS Santermita & ĮSP DNC“ (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 22:26 val.)„Callcredit“ nesunkiai įveikė „Acme“ komandą (2014 kovo 10 d., pirmadienis, 22:36 val.)„Callcredit“ namuose palaužė „ESS Santermita & ĮSP DNC“ (2013 gruodžio 16 d., pirmadienis, 23:04 val.)„CallCredit“ nesunkiai įveikė „IT-Taškas.LT Kompiuteriai & Festo“ (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 19:46 val.)„Callcredit“ nesunkiai įveikė „Chemcentrą“ ir pasiekė finalą (2014 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)„Callcredit“ peržengė „Vilmistos“ barjerą (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 21:55 val.)Po lygios ir daug jėgų pareikalavusios kovos „Kauno aerouostas & Lana lecta“ pasiekė pergalę (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 21:42 val.)