ESS Santermita & ĮSP DNC vs Callcredit (60:89)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 24 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„Callcredit“ nesunkiai įveikė „ESS Santermita & ĮSP DNC“

2014 vasario 24 d., Pirmadienis, 22:26 val., peržiūros: 1253

Vasario 24 dieną Vidaus reikalų ministerijos sporto centro salėje įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių K „Mažosios“ taurės pogrupio rungtynės, kuriose susitiko „ESS Santermita & ĮSP DNC“ (šeimininkai) ir „Callcredit“ (svečiai) ekipos. Šiose rungtynėse „Callcredit“ jau po pirmo kėlinio įgijo 15 taškų atotrūkį. Tiesa „ESS Santermita & ĮSP DNC“ antrajame kėlinyje pasipriešino varžovams, o deficitas buvo sumažintas 1 tašku. Visgi po ilgosios pertraukos tiksliau rungtyniavo svečiai „Callcredit“ , kuri vis didino komandos pranašumą. Galiausiai nuaidėjus paskutiniam teisėjų švilpukui rungtynių galutinis rezultatas skelbė nesudėtingą „Callcredit“ pergalę 89:60 (29:14, 14:15, 27:20, 19:11).

Rungtynių pradžia labai nesėkmingai susiklostė „ESS Santermita & ĮSP DNC“, kuri į savo krepšį praleido 10 taškų, o pati nesugebėjo pasižymėti 0-10. Po to žaidimas kiek apsilygino, o kėlinio viduryje V.Šlutai dar kartą baudžiant varžovus, po 5 sužaistų minučių „Callcredit“ pirmavo 5-17. Vėliau, antroje kėlinio pusėje, nors ir vyko apylygus žaidimas, tačiau ir šioje žaidimo atkarpoje šiek tiek pranašesni buvo „Callcredit“, kurie pasididino savo persvarą iki 15 taškų. Kėlinys baigėsi rezultatu 14-29.

Po trumpos dviejų minučių pertraukėles „ESS Santermita & ĮSP DNC“ čiupo jauti už ragų – laimėdami 2 minučių atkarpą 10-2 aikštės šeimininkai sumažino savo atsilikimą iki 7 taškų 24-31. Visgi pratęsti tokios sėkmingos kėlinio pradžios nepavyko, o ir gynyboje nesugebėjus sustabdyti „Callcredit“ žaidėjų, skirtumas tarp ekipų vėl ėmė didėti. Galų gale „Callcredit“ pranašumas pasiekė 14 taškų ribą, kai A.Rimas nubaudė varžovus taikliu tritaškiu. Po šio metimo daugiau niekas nepasižymėjo taškais, o pirmoji rungtynių dalis baigėsi „Callcredit“ pirmaujant 29-43.

Po ilgosios pertraukos vyko pakankamai greitas žaidimas, o ekipos žaidė rezultatyviai. Visgi toks žaidimo tempas didžiąją kėlinio dalį labiau pasiteisino „Callcredit“ ekipai, kurie po sužaistų 6 minučių buvo įgyję net 28 taškų persvarą 38-66. Bet pastariesiems taip sėkmingai iki galo sužaisti nepavyko – per likusias kėlinio minutes „ESS Santermita & ĮSP DNC“ į varžovų krepšį įsūdė net 3 tritaškius, o tai, po trečio kėlinio, leido nors šiek tiek sušvelninti atsilikimą 49-70.

Paskutinio kėlinio pradžioje šiek tiek sėkmingiau puolime sužaidė „ESS Santermita & ĮSP DNC“, o tuo metu D.Budginas pasižymėjo 8 tšk, A.Girskis 3 tšk. Visgi „Callcredit“ nors ir lėčiau pradėję paskutiniąsias dešimt minučių ir leidę varžovams sumažinti atsilikimą iki 15 taškų, po to žaidė tik į vienus vartus. Per likusį laiką šeimininkų ekipą nepelnė nė taško, o „Callcredit“ laimėję atkarpą 0-13 šventė pergalę rezultatu 60-89.

T.Konovalovas „Callcredit“ (komentaras po rungtynių)

Galiu pasidžiaugti komanda, susirinko pilnu sąstatu beveik. Ten kelių žaidėjų nebuvo, bet turim naują pastiprinimą. Nuo šiandienos žmogus dirba, iškart noriai įsijungia į komandą. Rezultatas geras. Varžovai tik 6 -iese, mūsų 12 -a, tai tas irgi man atrodo... Varžovai tikrai stiprūs, įtemptos buvo visos rungtynės.

ESS Santermita & ĮSP DNC: Donatas Budginas – 15 tšk., Aurimas Girskis – 12 tšk. (6 rezult. perd.), Ernestas Kaminskas – 12 tšk.

Callcredit: Arūnas Rimas – 26 tšk. (7 rezult. perd.), Valdas Šluta – 19 tšk., Julius Kalnietis – 16 tšk.

„Restauratoriai“ nesunkiai įveikė „ESS Santermitą & ĮSP DNC“ (2013 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:57 val.)„Callcredit“ namuose palaužė „ESS Santermita & ĮSP DNC“ (2013 gruodžio 16 d., pirmadienis, 23:04 val.)„Callcredit“ nesunkiai įveikė „Acme“ komandą (2014 kovo 10 d., pirmadienis, 22:36 val.)„CallCredit“ nesunkiai įveikė „IT-Taškas.LT Kompiuteriai & Festo“ (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 19:46 val.)„Vijora“ neprilygo „ESS Santermita & ĮSP DNC“ ekipai (2014 sausio 27 d., pirmadienis, 23:13 val.)„Callcredit“ nesunkiai įveikė „Chemcentrą“ ir pasiekė finalą (2014 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)„Callcredit“ įveikė „Ekskomisarų biurą“ (2013 lapkričio 19 d., antradienis, 00:43 val.)„Callcredit“ nesunkiai sutriuškino „Ekskomisarų biurą“ (2014 sausio 06 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Callcredit“ po atkaklios kovos įveikė „Vilmistą“ (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 21:32 val.)„Dentist Team“ per pratęsimą palaužė „ESS Santermitą & ĮSP DNC“ (2013 lapkričio 11 d., pirmadienis, 23:42 val.)