Kauno technikos kolegija vs Nebajeris (47:51)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 26 d., Trečiadienis, 17:20 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Nebajeris“ pasiekė labai svarbią pergalę

2014 vasario 26 d., Trečiadienis, 20:26 val., peržiūros: 1135

Vasario 26 dieną, 17.20 val., Kauno technikos kolegijos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Kauno technikos kolegija" (šeimininkai) ir "Nebajeris" (svečiai). Rungtynės buvo labai nerezultatyvios, abi komandos nepasižymėjo geru taiklumu, o ilgą laiką pirmavę šeimininkai, vėliau, leido intrigai sugrįžti. Nugalėtojas paaiškėjo tik pačioje rungtynių pabaigoje ir šį kartą didesnį kovingumą demonstravę "Nebajerio" krepšininkai laimėjo labai svarbias rungtynes norit žaisti kitame etape. Susitikimas baigėsi rezultatu 47:51.

Rungtynių pradžia buvo labai nerezultatyvi, o ypač nesėkmingai atakavo svečiai, kurie per pirmąjį kėlinuką surinko vos 5 taškelius ir dažniau pasižymėjo klaidomis nei taikliais metimais. Tuo tarpu "Kauno technikos kolegija" taip pat dažnai klydo, bet jų taiklumas buvo geresnis ir būtent tai leido pasiekti nedidelį pranašumą, kurį pavyko išlaikyti tik iki antrojo kėlinuko. Tuomet tarsi iš miego pabudo "Nebajerio" komandos puolimas ir rezultatas nepastebimai tapo lygus. Komandos iki pat ilgosios pertraukos žaidė taškas į tašką ir nei vienai pusei nepavyko įsiveržti į priekį 29:29.

Po ilgosios pertraukos visą laiką išsilaikė intriga, o žaidėjų taiklumas dar labiau suprastėjo. Tiesa, renkant taškus abi komandos turėjo papildomą ginklą – baudų metimus. Tai leido nors kiek padidinti rezultatyvumą, nes metimai iš žaidimo visiškai nekrito. Rungtynės artėjo į pabaigą, o aiškaus lyderio taip ir neatsirado, tad visas įdomumas prasidėjo paskutinėmis minutėmis. Atrodytų, aplinkybės buvo palankios šeimininkams, kurie turėjo ilgesnį suolelį, o du varžovų krepšininkai aikštelę paliko dėl pražangų limito. Tačiau kelios apmaudžios klaidos gynyboje ir netaiklūs metimai labai komplikavo jų situaciją. "Nebajeris" pasiekė 3 taškų persvarą ir likus žaisti 8 sekundes turėjo kamuolį savo rankose. Šeimininkai nieko nelaukdami prasižengė, bet viena tiksli R. Petrolio bauda galutinai palaidojo "Kauno technikos kolegijos" viltis. Rungtynės baigėsi rezultatu 47:51.

Nugalėtojų komandos komentaras po pergalės: "rungtynės buvo labai nepatogiu metu, taip anksti daugelis dar dirba ir nespėja laiku atvykti, gerai, kad dar kažkaip nemažai čia mūsų susirinko. O pergalės mums labai reikėjo, juk tarp mūsų ir "Kauno technikos kolegijos" dabar sprendžiasi, kad keliaus toliau. Pavyko laimėti nes labai to norėjome, kovojome iki galo".

Kauno technikos kolegija: Klaidas Jankaitis – 11 tšk., Nerijus Aleknavičius – 10 tšk., Sigitas Vaitkus – 9 tšk. (23 atk. kam.)

Nebajeris: Tadas Čiuplys – 16 tšk. (7 išpr. praž.), Valius Fominas – 13 tšk., Robertas Petrolis – 12 tšk.

„Nebajeris“ atsilaikė prieš J.Furmanavičiaus vedamą BK „Centre“ (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 21:08 val.)„Nebajeris“ lengvai įveikė SK „Neveronys“ (2013 gruodžio 01 d., sekmadienis, 20:16 val.)Nesunkiai pasiekta „Akademijos“ pergalė (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 17:22 val.)„Nebajeris“ rungtynių pabaigoje palaužė „Dice“ (2014 sausio 19 d., sekmadienis, 18:40 val.)„Kauno technikos kolegija“ iškovojo lengvą pergalę (2014 sausio 22 d., trečiadienis, 19:03 val.)„Nebajeris“ neatsilaikė prieš „Kolegų“ krepšininkus (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 22:05 val.)„Nebajeris“ rungtynių eigoje pranoko lygos debiutantus (2013 spalio 20 d., sekmadienis, 19:33 val.)„Nebajeris“ ketvirtajame kėlinyje palaužė „SK Mattas“ (2013 lapkričio 17 d., sekmadienis, 21:21 val.)„Nebajeris“ vyriškoje kovoje palaužė „Dice“ (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 17:10 val.)„Akademija“ nesunkiai įveikė savo varžovus (2014 vasario 18 d., antradienis, 23:41 val.)