Rind vs BK Centre (67:59)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 04 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Rind“ išsaugojo pranašumą ir šventė pergalę

2014 gruodžio 04 d., Ketvirtadienis, 23:40 val., peržiūros: 1081

Ketvirtadienį, gruodžio 4 dieną, V.Kuprevičiaus mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos, "ALTreklamos" pirmenybių B pogrupio rungtynės, tarp vietos "Rind" ir svečių BK "Centre" ekipų. Rungtynių pradžioje kiek geriau atrodė svečiai, tačiau antrame ketvirtyje aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą ir sugebėjo ją išlaikyti iki pat rungtynių pabaigos. 67:59 (12:15, 23:10, 13:17, 19:17).

Rungtynių pradžioje abi komandos apsikeitė keliais rezultatyviais išpuoliais, po kurių sekė BK "Centre" spurtas 0:9, leidęs jiems įgyti septynių taškų pranašumą. Nieko nelaukę aikštės šeimininkai taip pat sužaidė rezultatyvią atkarpą, kurios dėka sumažino atsilikimą iki trijų taškų. 12:15.

Antrojo kėlinuko pradžioje "Rind" iškart ėmėsi įrodinėti savo pranašumą ir spurtavę net 10:0 perėmė iniciatyvą į savo rankas bei įgijo septynių taškų pranašumą. Kiek vėliau svečių ekipos krepšininkai dar bandė vytis, tačiau vieno T.Petrausko pastangų buvo per mažai, ko pasekoje skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki dešimties taškų. 35:25.

Po ilgosios pertraukos abi komandos žaidė panašiai ir viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau kėlinuko laikui perkopus į antrą pusę, po to. kai vienas iš "Rind" lyderių E.Šerpenskas patyrė kojos traumą, BK "Centre" komandos žaidėjai sužaidė sėkmingą atkarpą 3:14, kurios dėka skirtumas tarp komandų ištirpo iki šešių taškų. 48:42.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje svečiai buvo sumažinę deficitą iki vieno taško bei sugrąžinę į rungtynes intrigą, kuri, kaip vėliau paaiškėjo, ilgai neužsibuvo, nes atsibudę aikštės šeimininkai surengė keletą žaibiškų atakų iš eilės, taip vėl atitrūkdami nuo varžovų bei išsaugodami pergalę savo rankose. 67:59.

Po rungtynių, Esmiraldas Sliežauskas kalbėjo: "Banguotą žaidimą lėmė nuovargis bei gauta mūsų vieno iš lyderių trauma, tačiau kažkaip atradome jėgų, susikaupėme ir laimėjome. Pas varžovus, matosi, noro daug, visada spaudžia, jauni bei greiti, manau, ateityje jų laukia pergalės. Dėkojame varžovams už gerą kovą".

"Rind": Tomas Každailis – 23 tšk. (5 išpr. praž.), Evaldas Šerpenskas – 13 tšk. (6 perimt. kam.), Kęstutis Aliukevičius – 12 tšk. (5 rezult. perd.)

BK "Centre": Tomas Petrauskas – 29 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.), Kiril Timofeev – 10 tšk. (10 atk. kam.), Andrej Shmajun – 6 tšk.

„Rind“ pusfinalį pradėjo pergalingai (2015 balandžio 06 d., pirmadienis, 23:04 val.)„BK Centre“ įrodė savo pranašumą prieš „KMAIK“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:11 val.)„Rind“ nesugebėjo pasipriešinti „Kėdainių & Addeco“ ekipai (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 00:20 val.)„Rind“ po spurto ketvirtajame kėlinyje iškovojo antrą pergalę iš eilės (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 23:17 val.)„Rind“ nesunkiai įveikė „Compensa“ ekipą. (2015 vasario 10 d., antradienis, 22:56 val.)„Rind“ nesunkiai įveikė „Košmarą“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 19:26 val.)„Rind“ įveikė grupės lyderius (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 22:38 val.)„Rind“ be didesnio vargo nukovė „Košmaro“ ekipą (2015 sausio 09 d., penktadienis, 00:57 val.)„Rind“ vos neprisižaidė su „Ryterna Group“ (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)BC „Liuksas“ iškovojo sunkią pergalę, išsaugojo viltis žengti į ketvirtfinalį (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 01:07 val.)