KAUNO ENERGIJA vs KAMESTA & FREOLITUS-DOREMUS (62:101)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gruodžio 16 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno energijos sporto salė - Raudondvario pl. 84, Kaunas

"Kamesta & Freolitus-Doremus" be didesnio vargo įveikė "Kauno energiją"

2011 gruodžio 16 d., Penktadienis, 21:52 val., peržiūros: 3523

Kauno energijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Sporto fėjos" pirmenybių A pogrupio rungtynės, kuriose susitiko "Kauno energijos" (šeimininkai) ir "Kamestos & Freolitus-Doremus" (svečiai) komandos. Apylygis krepšinis aikštelėje vyravo apie pusantro kėlinio, o vėliau tvirtai iniciatyvą į savo rankas perėmė svečių ekipa ir iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 101:62 (19:16; 26:11; 25:12; 31:23). "Kamestai & Freolitus-Doremus" komandai tai jau buvo 9-sis laimėjimas per 10-mt žaistų susitikimų, tuo tarpu "Kauno energija" pasiliko su 2-m pergalėm per 9-is bandymus.

Rungtynės prasidėjo "Kamestos & Freolitus-Doremus" komandos atkovotu ginčo kamuoliu ir jau pirmoje atakoje pelnytais 2-m taškais, į kuriuos "Kauno energija" atsakė taikliu tritaškiu. Nors tada svečiai pelnė 4-is taškus be atsako (6:3), tačiau šeimininkai susikaupė ir greitai rezultatas tapo lygus (6:6). Vėliau rezultatas keletą kartų buvo lygus, tačiau kėliniui artėjant į pabaigą šiek tiek sėkmingiau sužaidė "Kamesta & Freolitus-Doremus", kurie po pirmųjų 10-ties kovos minučių priekyje buvo 3-is taškais (19:16).

Antrojo kėlinio pirmoje pusėje aikštelėje vis dar vyko lygus krepšinis (25:23 "Kamestos & Freolitus-Doremus" naudai), tačiau po šio momento šeimininkų žaidimas ėmė strigti tiek puolime, tiek gynyboje, o tuo puikiai naudojosi svečiai: vis dažnesnės jų atakos baigdavosi rezultatyviai, tad skirtumas greitai ėmė augti "Kamestos & Freolitus-Doremus" naudai. Po puikiai sužaistos antrosios ketvirčio dalies svečiai prieš didžiąją pertrauką jau spėjo susikrauti 18-os taškų pranašumą (45:27).

Trečiajame kėlinyje ir toliau abiejose aikštelės pusėse "visa galva aukštesni" buvo "Kamestos & Freolitus-Doremus" krepšininkai, tad ir skirtumas tarp komandų vis augo ir augo. Laimėdami ketvirtį daugiau nei dvigubai (25:12), svečiai prieš paskutinį kėlinį įgijo jau 31-o taško pranašumą (70:39) ir taip galutinai nulėmė rungtynių baigtį.

Ketvirtajame kėlinyje tebuvo vienintelė intriga – ar pavyks "Kamestai & Freolitus-Doremus" pelnyti 100-ą taškų. Ir tai jiems pavyko atlikti iki susitikimo pabaigos likus 34-ioms sekundėms, kai 2-u taškus su pražanga pelnė R.Kybartas ("Kamesta & Freolitus-Doremus") (101:62). Vėliau nei vienai iš komandų nepavyko pelnyti taškų, tad paskutinis teisėjų švilpukas skelbė užtikrintą "Kamestos & Freolitus-Doremus" pergalę rezultatu 101:62.

Nugalėtojus į pergalę vedė P.Žukaitis (30 taškų, 36 naud. balai), R.Kybartas (25 taškai, 11 atk. kam.), I.Bataitis (20 taškų, 11 atk. kam.) ir R.Buinevičius (11 taškų, 11 atk. kam.).

"Kauno energijos" komandoje pastebimiausi buvo A.Vaivada (18 taškų), A.Iškauskas (15 taškų, 12 atk. kam.), R.Kišonas (12 taškų) ir D.Čereška (10 taškų, 13 atk. kam.).

Pakalbintas "Kamestos & Freolitus-Doremus" komandos žaidžiantis treneris M.Rutkauskas sakė, kad "viskas matėsi aikštelėje, rezultatas kalba pats už save".

"Kauno energijos" ekipos strategas S.Buknys sakė, jog "šiandien niekas nesiskė – žingsnių krūva ir šiaip buvo labai daug techninio broko. Jei ne jis, galbūt truputėlį būtume daugiau pasipriešinę, o dabar per tą broką nesugebėjom net šiek tiek pasipriešinti. Bandėm keisti gynybą iš asmeninės į zoninę, bet ji irgi buvo skylėta, o asmeniškai vėl nesigavo, plius visiškai niekas nesisekė. Trumpai tariant, buvo labai daug techninio broko – ir žingsniai, ir perdavimai išsimetant iš užribio, ir panašiai. Šiandien jau tokia diena...".

"Kamesta & Freolitus - Doremus" lengvai įveikė "Elektromontuotoją" (2012 sausio 30 d., pirmadienis, 21:52 val.)"Kamesta & Freolitus - Doremus" nesunkiai įveikė "ESS Santermitą & ĮSP DNC" (2012 sausio 16 d., pirmadienis, 22:13 val.)"Kamesta & Freolitus - Doremus" palaužė "Kauno švarą" (2012 sausio 31 d., antradienis, 23:35 val.)"Kamesta & Freolitus" neturėjo didelio vargo prieš "No magic Europe" (2011 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 23:52 val.)"Kamesta & Freolitus" įtikinamai įveikė "Celsį" (2011 lapkričio 15 d., antradienis, 00:36 val.)„Kamesta & Freolitus-Doremus“ įveikė ir "Sweco Hidroprojektą“ (2011 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:12 val.)"Kamesta & Freolitus" tik per plauką įveikė "Lietuvos kariuomenės" ekipą (2011 lapkričio 21 d., pirmadienis, 21:43 val.)"Omega" po atkaklios kovos įveikė "Kauno energiją" (2012 kovo 23 d., penktadienis, 21:29 val.)„Kamesta & Freolitus - Doremus“ šventė užtikrintą pergalę (2012 vasario 13 d., pirmadienis, 22:22 val.)"Kamesta & Freolitus" neturėjo vargo su "Viči Banzai" (2011 lapkričio 02 d., trečiadienis, 22:36 val.)