Kaišiadorys vs United ‒ „Alta transportas“ (88:102)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 21 d., Šeštadienis, 18:00 val. @ Kaišiadorių A. Brazausko gimnazija, Gedimino g. 65, Kaišiadorys, LT-56124

United ‒ „Alta transportas“ po permainingos kovos palaužė „Kaišiadorių“ ekipą.

2015 lapkričio 22 d., Sekmadienis, 00:09 val., peržiūros: 1481

Šeštadienį, lapkričio 21 dieną, Kaišiadorių A. Brazausko gimnazijos sporto salėje įvyko "C" lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę "Kaišiadorių" ir svečiai United – "Alta transportas" ekipos. Rungtynes geriau pradėjo United – "Alta transportas" ekipa, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (22:25). Antrame kėlinyje "Kaišiadorių" ekipai pavyko persverti rezultatą ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (45:39). Trečiame kėlinyje svečiams pavyko suaktyvinti gynybą, kas leido vėl įsiveržti į priekį – (61:72). Ketvirtame kėlinyje šeimininkai dar bandė mažinti atsilikimą, bet puikiai sužaidę rungtynių pabaigą United – "Alta transportas" išsaugojo susikrautą persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu – (88:102).

Pirmasis kėlinys prasidėjo United – "Alta transportas" ekipos spurtu – (4:12), vėliau sekė "Kaišiadorių" laimėtą atkarpa – (11:6) ir sužaidus daugiau kaip 7 minutes rezultatas buvo – (15:18). Per likusį laiką komandos apsikeitė keliomis tiksliomis atakomis ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (22:25).

Antrasis kėlinys prasidėjo komandų apsikeistomis atakomis, po kurių sužaidus 5 minutes komandas skyrė tie patys 3 taškai – (34:37). Antroje kėlinio dalyje vaizdas aikštelėje pasikeitė. "Kaišiadorių" ekipa surengė spurtą – (11:2) ir po dviejų kėlinių pirmaujanti komanda pasikeitė – (45:39).

Trečiasis kėlinys prasidėjo galingu United – "Alta transportas" laimėta atkarpa – (6:20), po kurios pirmaujanti ekipa vėl pasikeitė – (51:59). Sužaidus dar porą minučių skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki dviženklio – (55:65). Kėliniui baiginėjantis svečiams pavyko skirtumą padidinti dar vienu tašku ir po trijų kėlinių rezultatas buvo – (61:72).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant keliomis tiksliomis atakomis – (65:78). Vėliau šeimininkai surengė mini spurtą – (9:2) ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė 6 taškai – (74:80). Antroje kėlinio dalyje ėmė ryškėti šeimininkų nuovargis, ko pasakoje svečiai laimėjo dar vieną atkarpą – (0:9) ir skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki didžiausio 16 taškų – (80:96). Per likusį laiką šeimininkams pavyko sumažinti skirtumą 2 taškais ir rungtynės baigėsi rezultatu – (88:102).

Po laimėtų rungtynių United – "Alta transportas" ekipos žaidėjas D.Gudeliauskas kalbėjo: "Nesitikėjome tikrai lengvos kovos, atvažiavome tik penkiese, buvo labai sunku. Pavyko nusiteikti rungtynėms, kovojome iki galo ir laimėjome."

Kaišiadorys: Simas Žičkus – 26 tšk. (6 rezult. perd.), Kazimieras Motiekaitis – 20 tšk. (10 atk. kam.), Edgaras Žukauskas – 17 tšk. (10 atk. kam., 6 rezult. perd.), Tomas Butkevičius – 13 tšk.

United ‒ „Alta transportas“: Žygimantas Krupskis – 35 tšk. (17 atk. kam., 8 išpr. praž.), Linas Vėlavičius – 26 tšk. (8 rezult. perd.), Donatas Gudeliauskas – 21 tšk. (6 perimt. kam.), Mindaugas Daraškevičius – 12 tšk. (11 atk. kam.)

United -„Alta transportas“ po permainingos kovos įveikė Veiverių „Amberio“ ekipą. (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 00:39 val.)„United ‒ Alta Transportas“ puolimo uraganas parbloškė „Buritus“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:00 val.)„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Kaišiadorių“ ekipą. (2016 vasario 13 d., šeštadienis, 19:55 val.)„Kaišiadorys“ po atkaklios kovos palaužė „R2P -Sport S/M“ ekipą. (2016 sausio 08 d., penktadienis, 22:07 val.)„VU KHF“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kaišiadorys“ ekipą (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 18:02 val.)United ‒ „Alta transportas“ neturėjo vargo su Veiverių „Amberiu“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 00:44 val.)United ‒ „Alta transportas“ nesunkiai susidorojo su „Grizliais“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 22:22 val.)United ‒ „Alta transportas“ iš Birštono išsivežė fantastišką pergalę (2015 gruodžio 05 d., šeštadienis, 00:50 val.)United ‒ „Alta transportas“ sutriuškino „Grizlius“ ir žengė į aštuntfinalį (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 00:11 val.)„United ‒ Alta transportas“ privertė SK „Neveronis“ suklupti pirmą kartą sezone (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 20:29 val.)