KAMESTA & FREOLITUS-DOREMUS vs KAUNO ŠVARA (86:63)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 vasario 13 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Garliavos Jonučių vid. mokykla, Vasario 16-osios g. 8 Garliava,Kauno raj.

„Kamesta & Freolitus - Doremus“ šventė užtikrintą pergalę

2012 vasario 13 d., Pirmadienis, 22:22 val., peržiūros: 2077

Pirmadienį (02.13), Garliavos Jonučių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko dvi F pogrupio komandos „Kamesta & Freolitus – Doremus“ (šeimininkai) ir „Kauno Švara“ (svečiai) ekipos. Visas rungtynes priekyje buvę ir savo persvarą išlaikę iki galo rungtynes laimėjo aikštelės šeimininkai. Rungtynių rezultatas – 86:63 (26:16, 22:19, 13:20, 25:8).

Pirmą kėlinį kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie sužaidus kelias minutes pirmavo 12:6. Juos į priekį šiame kėlinuke vedė I.Bataitis pelnęs 14 taškų, dauguma jų buvo po staigių perdavimų greitose atakose perėmus kamuolį iš varžovų arba atsikovojus kamuolį po jų netaiklaus metimo. Svečius gelbėjo tik sėkmingas R. Rolio žaidimas, kuris pirmame kėlinuke pelnė 7 taškus. Rezultatas po kėlinio – 26:16.

Antrą ketvirtį vėl geriau pradėjo šeimininkai, tačiau neilgai trukus R.Rolis surengė solo pasirodymą, pataikydamas 3 tritaškius metimus iš eilės ir taip sumažindamas skirtumą iki 9 taškų. Tačiau vėliau jo komanda leido savo varžovams pelnyti 6 taškus be atsako ir skirtumas vėl tapo dviženklis. Šeimininkus į priekį vedė tas pats I.Bataitis pelnęs 8 taškus. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 48:35.

Trečią kėlinį komandos pradėjo lygiu žaidimu, kuris buvo naudingas šeimininkams susikrovusiems dviženklį pranašumą. Tačiau vėliau šeimininkai krito į gilę duobę. Jų varžovai sugebėjo sužaisti atkarpą 0:12 ir sumažinti skirtumą iki 4 taškų. Kėlinio pabaigoje šeimininkai dar surengė kelias sėkminga atakas ir padidino persvarą iki 6 taškų. Rezultatas po ketvirčio – 61:55.

Prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui buvusi intriga dingo tik jam prasidėjus. Šeimininkai iš karto surengė 3 sėkmingas atakas ir padidino persvarą iki 10 taškų. O vėliau svečiai įkrito į dar didesnę duobę ir pralošė atkarpą 13:0 bei leido varžovams įgyti 20 taškų persvarą. Svečiai bandė žaisti greitai, bet tas žaidimas neatnešė nieko naudingo, tik klaidas, kurias šeimininkai pavertė taškais. Lemiamą šeimininkų šturmą šiame kėlinuke vėl iniciavo tas pats I.Bataitis, pelnęs šiame kėlinuke 10 taškų. Taigi rezultatas po rungtynių – 86:63.

Po rungtynių „Kamesta & Freolitus – Doremus“ komandos treneris, Remigijus Dailidė sakė: "Šiandien pirmi du kėliniai buvo sužaisti labai normalia, bet paskui pradėjom daryti labai daug klaidų. Trečiame kėlinuke žaidėjai išsimušė iš savo žaidimo dėl teisėjų klaidų, pradėjo aisti po vieną, nervuotis. Ketvirtam kėlinuke paėmėm septintą numerį asmeniškai, kad negautų kamuolio ir viskas susitvarkė.“

Šeimininkų komandoje nesulaikomas buvo Irmantas Bataitis 32 tšk., Rytis Kybartas pridėjo 16 tšk., o Airidas Nutautas 14 tšk.

Svečių komandoje rezultatyviausias buvo Rokas Rolis 29 tšk., Andrius Gasiūnas pelnė 9 tšk., Paulius Vosgirdas 8 tšk.

„Kamesta & Freolitus-Doremus“ įveikė ir "Sweco Hidroprojektą“ (2011 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:12 val.)"Kamesta & Freolitus - Doremus" lengvai įveikė "Elektromontuotoją" (2012 sausio 30 d., pirmadienis, 21:52 val.)"Kamesta & Freolitus - Doremus" palaužė "Kauno švarą" (2012 sausio 31 d., antradienis, 23:35 val.)"Kamesta & Freolitus - Doremus" nesunkiai įveikė "ESS Santermitą & ĮSP DNC" (2012 sausio 16 d., pirmadienis, 22:13 val.)"Kamesta & Freolitus-Doremus" be didesnio vargo įveikė "Kauno energiją" (2011 gruodžio 16 d., penktadienis, 21:52 val.)„Kamesta & Freolitus“ sutriuškino "Mechel Nemunas" (2011 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:26 val.)"Kamesta & Freolitus-Doremus" lengvai sutvarkė reikalus lemiamame ketvirtfinalio mače (2012 balandžio 16 d., pirmadienis, 23:20 val.)"Kamesta & Freolitus - Doremus" antroje rungtynių pusėje iškovojo vietą ketvirtfinalyje (2012 kovo 26 d., pirmadienis, 22:35 val.)Antrose ketvirtfinalio varžybose "Kamesta & Freolitus-Doremus" atlaikė varžovų spaudimą ir iškovojo pergalę (2012 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)"Kamesta & Freolitus - Doremus" pirmose pusfinalio rungtynėse palaužė "Lietuvos dujas" (2012 balandžio 23 d., pirmadienis, 22:31 val.)