ATLETAS vs BANGOS ENERGETIKA & DIREMTA (64:101)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 kovo 03 d., Antradienis, 21:15 val. @ V.Kudirkos vidurinė mokykla, Trakų g. 39, Kaunas LT-44327

Dar viena triuškinanti "Bangos Energetikos & Diremtos" pergalė

Su kamuoliu Dimka.
2009 kovo 04 d., Trečiadienis, 00:02 val., peržiūros: 4643

Šįvakar (kovo 3d.) V.Kudirkos vidurinėje mokykloje įvyko dar viena "Aukso" lygos dvikova, kurioje svečius – "Atleto" ekipą prieėmė aikštelės šeimininkai "Bangos Energetikos & Diremtos" komanda. Jau po pirmojo kėlinio turėję 8 taškų persvarą ir visiškai triuškinę varžovus antrajame (kėlinys – 8:26), prieš ilgąją pertrauką turėjo jau 26 taškų persvarą – 22:48. Visgi nors ir rezultatas buvo pakankamai aiškus, tačiau trečiajame kėlinyje visiškai neišlaikė "Atleto" žaidėjo G.Dailidės nervai, kuris nepatenkintas teisėjų sprendimu skirti jam pražangą puolime, puolė ginčyti šio sprendimo, aistros liejosi per kraštus ir žaidėjas, nepagailėjęs ir necenzūrinių žodžių "užsidirbo" techninę pražangą, o po kelių akimirkų ir diskvalifikacinę. Per likusią rungtynių dalį rungtynių favoritas nepasikeitė ir šeimininkų ekipa šventė pelnytą pergalę, 37 taškų skirtumu – 64:101.

Pirmojo kėlinio pradžia toli gražu nežadėjo tokios triuškinačio pralaimėjimo šeimininkų ekipai,kurie per kelias pirmąsias minutes išsiveržė į priekį 10:2 ir atrodė tvirtai perėmė iniciatyvą, tačiau likusi kėlinio dalis jau buvo svečių benefisas, kurie per likusį laiką įmetė net 20 taškus, "Atletui" leisdami pelnyti tik 4 ir taip ne tik panaikino buvusį 8 taškų pranašumą, tačiau patys susikrovė tokią pačią persvarą. 14:22

Antrajame ketvirtyje, pajutę žaidimo skonį, svečiai ir toliau "mindė" varžovus. Įdomu tai,kad net pusę savo taškų jie pelnė baudų metimais – iš 14 pataikydami 13. Prieš ilgąją pertrauką skirtumas išaugo daugiau nei trigubai – iki 26 taškų . 22:48.

Trečiasis ketvirtis ,ko gero, buvo atkakliausias iš visų ir nepaisant jau minėto incidento, po kurio svečiai pelnė 4 taškus netrukdomi nuo baudų metimų linijos, šeimininkai neleido šiems atitrūkti dar labiau ir kovojo kaip lygūs su lygiais, pralaimėdami šį kėlinį tik 2 taškais – 23:25. Visgi skirtumas tarp komandų prieš paskutinįjį ketvirtį, neleido abejoti šių rungtynių baigtimi. 45:73.

Ketvirtajame kėlinyje žaidimas buvo gana atkaklus, tačiau pakankamai aiškiai matėsi,kad svečiai žaidė daugiau savo malonumui ir tai puikiai iliustruoja jų žaidimas, paskutinę kėlinio minutę,kai pagrindinis komandos tikslas buvo pelnyti 100 taškų, o ne kovoti su varžovais. (101-ąjį tašką komandai tritaškiu metimu pelnė D.Koblinec). Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė triuškinančią "Bangos Energetikos & Diremtos" pergalę – 64:101.

Nugalėtojų ekipos treneris neturėjo jokių išskirtinių komentarų apie šias rungtynes, tačiau buvo "nepatenkintas",kad komandai nepavyko pelnyti savo taškų vidurkio, iki kurio pritrūko vos 1 taško.

"Atleto" treneris šįkart irgi nebuvo iškalbus ir tik pasakė,kad rezultatas pasako daugiau, negu gali jis.

Šeimininkų komandoje išsiskyrė trigubą dublį surinkęs K.Tarvydas – pelnęs 29 taškus ir po 11 kartų atkovojęs kamuolį ir privertęs varžovus pažeisti taisykles. 10 taškų surinko E.Plenta, o 8 taškus ir 11 atkovotų kamuolių pridėjo V.Rudelevičius.

Nugalėtojų gretose naudingiausias buvo E.Vetrenka, pelnęs 19 taškų ir atkovojęs 14 kamuolių. 14 taškų ir 7 atkovoti kamuoliai A.Juozapaičio sąskaitoje. Po 13 taškų prie komandos pergalės pridėjo D.Koblinec ir T.Rickevičius (9/11 baudų).

Neįtikėtinas "Bangos Energetikos & Diremtos" rezultatyvumas (2008 gruodžio 03 d., trečiadienis, 21:53 val.)"Bangos Energetika & Diremta" iškovojo eilinę pergalę (2009 vasario 19 d., ketvirtadienis, 23:48 val.)Triuškinanti "Kauno SRC" pergalė (2009 vasario 04 d., trečiadienis, 20:53 val.)"Statybų vizija - LVA" neatsilaikė prieš "Bangos energetika - Diremta" ekipą (2008 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)"Bangos energetika & Diremta" įsirašė jau penktąją pergalę (2009 sausio 28 d., trečiadienis, 22:06 val.)Pogrupio lyderių akistatoje visa galva pranašesni buvo "Bangos energetikos & Diremtos" krepšininkai (2009 kovo 08 d., sekmadienis, 19:28 val.)"Bangos energetika & Diremta" - "Aukso" lygos finale! (2009 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 23:17 val.)"Bangos energetika & Diremta" pergalingai pradėjo antrąjį "Aukso lygos" etapą (2009 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)"Bangos Energetika & Diremta" eilinį kartą sutriuškino varžovus (2009 sausio 21 d., trečiadienis, 22:05 val.)"Bangos Energetika & Diremta" išvykoje sutriuškino Vilkijos ekipą (2009 vasario 11 d., trečiadienis, 23:22 val.)