BC „Straight“ vs IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo (71:64)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 09 d., Trečiadienis, 19:45 val. @ Petrašiūnų vidurinė mokykla, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

BC „Straigth“ pergalingai pradėjo pavasario „Sportturas“ turnyrą

2014 balandžio 09 d., Trečiadienis, 21:19 val., peržiūros: 860

Balandžio 9 dieną, trečiadienį, Petrašiūnių vidurinėje mokykloje įvyko pavasario "Sportturas" taurės dvikova tarp savo aikštėje žaidusios BC "Straight" ekipos ir "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" krepšininkų. Rungtynių pradžia klostėsi atkakliai, bet antrajame kėlinyje BC "Straigth" atsiplėšė ir pirmąją rungtynių pusę laimėjo 8 taškų skirtumu. Po didžiosios pertraukos svečių deficitas tapo dviženklis, bet ketvirtajame kėlinyje "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" pamėgino grįžti į kovą dėl pergalės ir, likus žaisti 2 minutes, skirtumas ištirpo iki 2 taškų. Vis dėlto, pakreipti visko kita linkme BC "Straigth" neleido ir įtvirtino pergalę rezultatu 71:64.

Susitikimas prasidėjo pora minučių tylos, kurią pirmieji sudrumstė svečiai (0:3), o už minutės jų pavyzdžiu pasekė ir BC 'Straigth" (2:3). Kurį laiką priekyje laikėsi "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo", bet ketvirčio viduryje rezultatas tapo lygus (9:9), o netrukus E.Arbačiauskas pirmą kartą šios dienos rungtynės išvedė savo ekipą į priekį (12:11). Antroje kėlinio pusėje komandos dar kelis kartus apsikeitė pirmaujančiųjų vaidmeniu, tačiau tašką pirmajame ketvirtyje padėjo M.Bartkevičius ir išlygino rezultatą – 20:20.

Antrojo kėlinio pirmosiomis minutėmis komandos vienodu tempu rengė rezultatyvias atakas, tačiau BC "Straight" realizavo keletą tritaškių ir sugebėjo įsiveržti į priekį (33:28). Antroje ketvirčio pusėje aikštės šeimininkai surinko 5 taškus be atsako ir atitrūko 8 taškais (40:32), o per likusį laiką ekipos apsikeitė taikliais dvitaškiais ir įpusėjus mačui BC 'Straight" išlaikė 8 taškų persvarą – 42:34.

Po didžiosios pertraukos A.Eitučio vedama BC 'Straight" ekipa įgijo dviženklį pranašumą (48:37) ir dar labiau sutvirtino savo pozicijas. Po jau devintojo A.Eitučio taško (viso 11 iš 13 komandos taškų) "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" deficitas šoktelėjo iki 15 taškų (53:38), bet kėlinio tiesiojoje dvitaškiais pasižymėjo E.Kumža bei T.Buzas ir po trijų ketvirčių komandas skyrė 11 taškų – 55:44.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo apylygiu žaidimu, bet dar pirmoje kėlinio pusėje svečiai surengė spurtą 0:6 ir priartėjo iki 6 taškų (59:53). Aktyviu žaidimu puolant, "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" dažnai stojo prie baudų metimo linijos (tiesa, ten sekėsi pusėtinai – 6/15) ir toliau mažais žingsneliais artėjo prie varžovų, kol, likus žaisti 2 minutes, T.Buzo dvitaškis su pražanga pjovė skirtumą iki 2 taškų (64:62). Visgi, netrukus svarbų tritaškį įsūdė A.Eitutis, o netrukus porą taiklių baudų metimų pridėjo R.Viskantas ir intriga išblėso (69:62). Paskutinėmis sekundėmis ekipos dar apsikeitė taikliais metimais, bet tai rungtynių baigties neįtakojo ir pergalę savo rankose išlaikė BC "Straight". Galutinis rungtynių rezultatas - 71:64.

Edvinas Rinkevičius (BC "Straigth"):

"Pirmas mačas šioj taurėj. Jaučiamės pavargę, pilvai padidėję. Buvo išties ilgas ir sunkus sezonas "C" lygoj. Kažkaip dar jaučiamės neatsistatę pilnai. Visi kažkaip tingėjo žaisti krepšinį."

Martynas Kadakauskis ("IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo"):

Buvo belikę jau tik 2 taškeliai. Ko pritrūko?

"Jie visas rungtynes mus stengėsi spausti. Mums karts nuo karto sunkiai sekdavosi nuo jų pabėgti. Jie paspaudė mums, o mes momentu pasimetėm. Rungtynių pabaigoje jie pataikė tokį neblogą tritaškį ir tai mus galutinai išmušė iš vėžių. Priešininkų komanda žaidė grąžų žaidimą, paremtą deriniais, ir buvo sunku prieš juos žaisti."

Pagrindiniai BC "Straigth" pergalės kalviai buvo A.Eitutis (28 tšk., 5 išpr. pr., 31 naud. b.), G.Jasenauskas (9 tšk., 10 atk. k.), E.Arbačiauskas (8 tšk.) ir R.Viskantas (8 tšk.).

"IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" gretose išsiskyrė T.Buzas (22 tšk., 11 atk. k., 7 išpr. pr.), E.Kumža (16 tšk., 5 rez. p.), M.Škimelis (11 tšk., 6 atk. k.) ir V.Jucius (6 tšk.).

BC "Straigth" tai buvo pirmosios rungtynės pavasario "Sportturas" taurėje ir pirmoji pergalė (1-0). "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" patyrė pirmąją nesėkmę ir išlieka su vienu laimėjimu savo sąskaitoje (1-1).

BC „Straight“ tvirtu žingsniu žengė ant aukščiausios pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės pakylos (2014 gegužės 17 d., šeštadienis, 20:29 val.)BC „Straight“ eliminavo A.S.K. „Persvarą“ (2014 gegužės 07 d., trečiadienis, 23:06 val.)BC „Straight“ įrodė savo pranašumą prieš „KMT“ (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 23:50 val.)Įtemptame, dviejų pratęsimų trileryje, BC „Straight“ palaužė LCP KK „Ragai“ ekipą. (2014 gegužės 09 d., penktadienis, 23:42 val.)„IT-Taškas.LT kompiuteriai & Festo“ nugalėjo „KMT“ (2014 balandžio 06 d., sekmadienis, 22:42 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ nugalėjo banguotai žaidusius „A.S.K. „Persvara“ – 2nd“ krepšininkus (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 22:29 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Šilainių ‒ 2“ komanda keliauja į pavasario taurės pusfinalį (2014 gegužės 08 d., ketvirtadienis, 01:21 val.)BC „Straight“ pranoko „Green Death“ ir žengė į finalą (2014 gegužės 13 d., antradienis, 23:22 val.)„Elektromontuotojas“ ketvirtame kėlinyje palažė „Straight“ (2014 balandžio 22 d., antradienis, 23:11 val.)„Elektromontuotojas“ įrodė savo pranašumą prieš „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ komandą (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 00:05 val.)