BC „Ambi“ vs Ryterna Group (44:38)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 07 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Nerezultatyviose rungtynėse, BC „Ambi“ palaužė „Ryterna Group“ ekipą.

2014 balandžio 08 d., Antradienis, 00:05 val., peržiūros: 968

Balandžio 7'ąją dieną, VDU sporto centre, įvyko Pavasario "Sportturas" taurės, reguliaraus sezono rungtynės tarp BC "Ambi" (šeimininkai) ir "Ryterna Group" ekipų. Po Įtemptos kovos, nerezultatyviose rungtynėse, šeimininkai visgi sugebėjo palaužti varžovus ir iškovoti pergalę rezultatu (44 – 38)

Pirmasis rungtynių kėlinukas prasidėjo apylygia kova, apsikeitus taikliais tritaškiais metimais, rezultatas buvo lygus (3 – 3). Visgi, šeimininkams pavyko sėkmingiau užbaigtį šį ketvirtį ir laimėti jį trijų taškų skirtumu (10 – 7)

Antrasis kėlinukas buvo dar labiau nerezultatyvus. TIek vienai, tiek kitai ekipai nekrito metimai, buvo daroma daug klaidų ir kėlinuikui pasibaigus (8 – 7) šeimininkų naudai, ilgosios pertraukos metu, rezultatas buvo (19 – 15)

Trečiajį rungtynių ketvirtį, taipogi geriau pradėjo BC "Ambi" ekipa. Po taiklaus Vytauto Čypo tritaškio, šeimininkai įgavo 8'ių taškų pranašūmą (24 – 16). Svečių gretose, šiame ketvirtyje dominavo devintasis numeris, Mantautas Neverbickas, pelnęs 7 iš komandos 8'ių taškų. Šiam kėlinukui pasibaigus, skirtumas pakito minimaliai. Rezultatas po 3'ių kėlinių buvo (30 – 25) BC "Ambi" komandos naudai.

Paskutinis rungtynių kėlinukas, nors ir buvo rezultatyviausias, daug taškų nebuvo pelnoma. Skirtumas didžiąją kėlinio dalį laikėsi ties 5'iais – 7'iais taškais, BC "Ambi" komandos naudai. Visgi kėlinio pabaigoje, po G. Jakubausko pelnytų dvejų tašku su varžovo pražanga, svečiams pavyko priartėti vos iki 2'ių taškų. Tačiau, šeimininkai nepaleido rungtynių eigos. Tvarkingai laikydami kamuolį ir tempdami laiką, sumesdami baudas kai juos baudavo, sugebėjo išplėšti pergalę 6'ių taškų skirtumu (44 – 38)

Naudingiausi žaidėjai: Na, buvo nemažai klaidų tokių kvailų, galėjom ankščiau pabėgt. Jau atrodo lyg ir atsiplėšėm

BC AMBI: Julius Povilaitis – 13 tšk., Vytautas Čypas – 13 tšk., Mantas Ungurys – 12 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.)

Ryterna Group: Justas Mozerskis – 10 tšk., Mantautas Neverbickas – 10 tšk., Mantas Giedraitis – 5 tšk.

Po rungtynių, nugalėtojų komandos treneris teigė: Na, buvo nemažai klaidų tokių klaivų, galėjom ir ankščiau pabėgt. Jau atrodo lyg ir atsiplėšiam, ir vėl kokio broko atsiranda ir taip gavosi. O, šiaip tai gale varžybų sumetėm svarbių metimų pora. Ten 2 su bauda buvo, va ir gavosi toks rezultatas. Bet šiaip tai sunkiai laimėjom. Galėjom lengviau.

Nerezultatyviose rungtynėse „ACME“ pranoko „Ryterna Group“ (2014 balandžio 15 d., antradienis, 21:49 val.)„Green death“ nesunkiai įveikė BC „Ambi“ ekipą. (2014 gegužės 06 d., antradienis, 00:11 val.)Solidus žaidimas antroje rungtynių pusėje „Baubilo“ komandai atvėrė duris į turnyro pusfinalį (2014 gegužės 08 d., ketvirtadienis, 19:16 val.)Prastai startavęs „Vieningas Kaunas“ susitvarkė su BC „Ambi“ (2014 balandžio 14 d., pirmadienis, 23:18 val.)BC „AMBI“ nesunkiai įveikė „ACME“ krepšininkus. (2014 balandžio 22 d., antradienis, 22:57 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalę šventė „Vieningas Kaunas“ (2014 balandžio 18 d., penktadienis, 00:14 val.)„Ryterna group“ aštuntfinalyje eliminavo „Fazer ‒ Gardėsį“ (2014 gegužės 01 d., ketvirtadienis, 23:09 val.)„BC AMBI“ antroje rungtynių dalyje perėmė iniciatyvą ir nugalėjo „Naujokus“ (2014 balandžio 28 d., pirmadienis, 23:25 val.)