Remza vs Sporto manija (84:115)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 25 d., Antradienis, 20:40 val. @ T. Ivanausko vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Sporto Manija tęsia triuškinančių pergalių serija

2014 lapkričio 26 d., Trečiadienis, 00:06 val., peržiūros: 1102

Antradienio vakarą T.Ivanausko vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Remza" (šeimininkai) ir "Sporto manija" (svečiai). Iki šių varžybų šeimininkai buvo iškovoja vos vieną pergalę ir turnyrinėje lentelėje žengė priešpaskutiniai, tuo tarpu „Sporto Manijos“ krepšininkai buvo laimėje visas 6 žaistas rungtynes, negana to jie tą padarydavo vidutiniškai 41 taško persvara. Taigi jau prieš rungtynes buvo galima tikėtis dar vienos lengvos "Sporto Manijos" komandos pergalės. Taip ir įvyko. Svečiai nuo pirmųjų minučių pabėgo į priekį ir iškovojo dar vieną triuškinančią pergalę – 115:84(35:19, 25:15, 24:26, 31:24).

Rungtysės netikėtai galėjo baigtis "Remza" komandos pergale, nes "Sporto Manijos" komanda penktojo žaidėjo sulaukė likus tik porai minučių iki rungtynių pradžios, ir per plauką negavo techninio pralaimėjimo. Svečiai jau nuo pirmųjų minučių parodė, jog ir penkiese gali be vargo pratęsti pergalių seriją. Greitas puolimas ir puikus pataikymo procentas, "Sporto Manijos" komandai leido jau po pirmojo kėlinio susikrauti užtikrintą pranašumą – 35:19.

Antrąjame kėlinyje svečių komanda toliau nemažino apsukų, šiame kėlinyje pradėjo pataikyti ir jų snaiperiai. Po dviejų M. Kvedaro taiklių tritaškių komandas jau skyrė jau 20 taškų. Kėlinio pabaigą užbaigė du R.Issako dėjimai ir po dviejų kėlinių "Sporto Manijos" komandos persvara buvo įtikinama - 60:34.

Po ilgosios pertraukos žaidimas išsilygino. Puolime šeimininkus patraukė 3 tolimus metimus per kėlinį pataikęs Žilvinas Zakrasas. Svečių komandoje labiausiai išsiskyrė po krepšiu nesustabdomai žaidęs R.Issak. Visgi kėlinio pabaiga "Remza" komanda užbaigė 6 taškais be atsako ir sugebėjo laimėti trečiąjį kėlinį – 26:24. Tačiau, tai bendro rezultato pernelyg nesumažino. Po 30 minučių kovos toliau priekyje solidžia persvara buvo "Sporto Manijos" komanda – 84:60.

Ketvirtas kėlinys priminė draugiškas varžybas. Abi komandos laukė rungtynių pabaigos ir nepersistengdamos paskutiniąsias 10 minučių žaidė savo malonumui. Šeimininkų komandoje galimybę pažaisti gavo ir mažiau žaidžiantys krepšininkai. Rezultatyviose rungtynėse eilinę triuškinančią pergalę C lygoje, šventė "Sporto Manija" komanda – 115:84.

Remza: Arūnas Abromaitis – 22 tšk. (8 rezult. perd.), Raimondas Baliūnas – 17 tšk. (6 rezult. perd.), Darius Dzimidavičius – 14 tšk. (10 atk. kam.)

Sporto manija: Renatas Issak – 36 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Mindaugas Mackevičius – 23 tšk. (12 atk. kam.), Mantas Kvedaras – 21 tšk. (12 atk. kam., 7 rezult. perd.), Rytis Adžgauskas – 18 tšk. (8 rezult. perd., 7 perimt. kam.), Justinas Pocius – 17 tšk. (16 atk. kam., 12 rezult. perd.)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Dziapas2014 lapkričio 26 d., 11:28 val.
Statiste ne Linas o Darius Dzimidavičius žaidė
„Sporto manija“ toliau skina pergales (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 21:31 val.)„Sporto Manija“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 20:01 val.)„Sporto manija“ iškovojo eilinę pergalę (2015 vasario 13 d., penktadienis, 21:20 val.)„Sporto manija“ per du kėlinius sutriuškino „Lituanica“ (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 21:51 val.)„Sporto Manija“ pusfinalį pradėjo užtikrinta pergale (2015 kovo 27 d., penktadienis, 23:20 val.)„Sporto Manija“ nesunkiai laimėjo Birštone (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:53 val.)„Sporto manija“ ir toliau išlieka nepalaužiama (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 22:58 val.)„Sporto manija“ keliauja į finalą (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 23:37 val.)"Sporto Manija" ir antrose rungtynėse nesulaukė pasipriešinimo iš "Kauno". (2015 kovo 08 d., sekmadienis, 22:25 val.)„Sporto manija“ ir toliau neklumpa (2015 sausio 24 d., šeštadienis, 16:30 val.)