Kėdainiai & Addeco vs Kolegos (71:68)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2014 gegužės 02 d., Penktadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Kėdainiai & Addeco“ palaužė „Kolegas“

2014 gegužės 02 d., Penktadienis, 23:24 val., peržiūros: 874

Gegužės 2'ąją dieną, V.Kuprevičiaus vidurinėje mokykloje, įvyko Pavasario "Sportturas" taurės, didžiosios taurės, aštuntfinalio varžybos. Susigrūmė "Kėdainiai & Addeco" (šeimininkai) ir "Kolegos". Visas rungtynes, komandos rungtyniavo taškas į tašką. Visgi, rungtynių pabaigoje, Kėdainiams pavyko palaužti "Kolegas" ir laimėti aštuntfinalį (71 – 68)

Pirmasis kėlinukas, geriau sekėsi šeimininkams. Nieko nalaukę, jie išsiveržė į priekį (13 – 5). Iki pat kėlinio pabaigos, svečiams nepavyko sumažinti skirtumo, ir pirmasis kėlinukas baiogėsi, šeimininkams turint 8'ių taškų persvarą (18 – 10)

Prasidėjus antrąjąm kėlinukui, žaidimas vyko apylygis. Abi komandos nežaidė pernelyg rezultatyviai. Tačiau, prabėgus maždaug pusėi kėlinuko, švečiai spurtavo. Supaidę atkarpą (4 – 19), išsiveržė į priekį 6'ių taškų skirtumu. Visgi, šeimininkams pavyko užbaigti kėlinį tritaškiu metimu, ir ilgosios pertraukos metu rezultatas buvo (34 – 37), svečių naudai.

Po ilgosios pertraukos, žaidimas vyko nebetoks fiziškas, ar agresyvus. Per visą kėlinį buvo mesti tik 2 baudos metimai. Svečiams pavyko laimėti šį kėlinuką 4'ių taškų skirtumu, ir po trijų kėlinių, rezultatas buvo (47 – 54), svečių naudai.

Paskutinis šių rungtynių kėlinys prasidėjo "Kolegų" lyderio, Luko Jasevičiaus šou. Jis pelnė 6 taškus iš eilės. Tačiau, jam apstojus siautėti, šeimininkai spurtavo (14 – 5), ir persvėrė rezultatą į savo pusę. Šeimininkai persvaros nebepaleido, ir iškovojo pergalę rezultatu (71 – 68). Šeiminikų gretose, ketvirtąjame kėlinyje, sužibėjo Gytis Gedeika, pelnęs, visus paskutiniuosius 14 komandos taškų.

Naudingiausi žaidėjai:

Kėdainiai & Addeco: Gytis Gedeika – 28 tšk. (6 išpr. praž.), Tadas Lukoševičius – 14 tšk., Kęstutis Zinkus – 9 tšk.

Kolegos: Lukas Jasevičius – 23 tšk. (21 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mantas Karpavičius – 23 tšk. (7 rezult. perd.), Vilius Valentinas – 13 tšk.

„Kėdainiai & Addeco“, komandos treneris, K.Zinkus:
"Priešininkai, gal pavargo. Varžybos apylygės. Šiaip nežinau, lygios komandos, apsigynėm, sumetėm baudas ir laimėjom."

„Remza & Adotas“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kolegas“ (2014 balandžio 22 d., antradienis, 22:31 val.)„Kėdainiai & Addeco“ iškovojo pergalę, bei kelialapį į Pavasario „Sportturo“ Didžiąją taurę (2014 balandžio 28 d., pirmadienis, 00:56 val.)Penkiese susirinkę „Kolegų“ krepšininkai palaužė „Šilainiai ‒ 2“ komandą (2014 balandžio 06 d., sekmadienis, 17:53 val.)„Kauno Rami“ parodė dantis, bet pergalę iškovojo „Kėdainiai & Addeco“ (2014 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)„Kauno technikos kolegija“ užtikrintai žengė į pusfinalį (2014 gegužės 07 d., trečiadienis, 22:22 val.)„Kolegos“ pratęsime užtikrintai įveikė „DNC“ krepšininkus (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 22:26 val.)