VU KHF vs A.S.K. „Persvara“ – 2 (60:54)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 31 d., Penktadienis, 19:40 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„VU KHF“ išvengė nemalonaus siurprizo

2014 lapkričio 01 d., Šeštadienis, 11:12 val., peržiūros: 991

Penktadienį, spalio 31 dieną, Santaros gimnazijoje susitiko "C lygos" komandos – "VU KHF" (šeimininkai) ir "A.S.K. "Persvara" – 2" (svečiai). Didžiąją rungtynių dalį pirmavę "Persvaros" krepšininkai lemiamu momentu subyrėjo – nesugebėjo apsiginti, puolime pasipylė klaidos ir taip paleido pergalę iš savo rankų. Puikiai lemiamą ketvirtį sužaidę šeimininkai laimėjo šias rungtynes rezultatu 60:54.

Pirmasis kėlinys nebuvo itin rezultatyvus. Komandoms kur kas geriau sekėsi gintis. Pirmosios minutės buvo dėkingesnės svečių ekipai, kurie turėjo slidų pranašumą savo rankose. Kėliniui einant į pabaigą, "VU KHF" sugebėjo įsiveržti į priekį minimaliu skirtumu, tačiau kėlinį "Persvaros" ekipa baigė pelnydami penkis taškus paeiliui. Po pirmojo ketvirčio rezultatas 10:14. Jeigu pirmasis kėlinys nebuvo rezultatyvus, tai antrasis juolabiau. Komandos kartu sudėjus įmetė vos dvidešimt taškų. Šį ketvirtį geriau pradėjo svečiai, kurie laimėjo atkarpėlę 2:8 ir įgavo dviženklį pranašumą. Tačiau po šios atkarpos "Persvaros" puolimas sustojo, o šeimininkai taip pat neblizgėjo. Pastarieji laimėjo atkarpėlę 6:0 ir kiek apkarpė varžovų pranašumą, tačiau kėliniui einant į pabaigą, svečiai dar sugebėjo įmesti tritaškį, o "VU KHF" įmetė vieną baudos metimą. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas 19:25.

Trečiojo kėlinio pradžia sėkmingesnė buvo svečiams, kurie sumažino savo atsilikimą iki trijų taškų, tačiau po to svečiai spurtavo 0:7 ir antrą kartą šiose rungtynėse įgavo dviženklį pranašumą. Visgi šis pranašumas ilgai neužsilaikė ir "VU KHF" sužaidę geresnę atkarpą kėlinuką baigė su nedideliu atsilikimu nuo varžovų. Po trijų kėlinių rezultatas 34:38. Ketvirtajame kėlinyje komandos žaidė jau akiai gražesnį bei rezultatyvesnį krepšinį. Lemiamą ketvirtį geriau pradėjo "Persvaros" vyrai, kurie padidino savo pranašumą iki septynių taškų, tačiau tuomet jų puolimas ir užstrigo. Šeimininkai pelnė aštuonis taškus paeiliui bei po ilgesnės pertraukos vėl įsiveržė į priekį. Kitoje atakoje svečių lyderis Domantas Sprindys pelnė du taškus bei vėl išvedė savo komandą į priekį. Tačiau kitokių planų turėjo Vytis Bulkevičius, kurio du iš eilės pataikyti tritaškiai, kaip ir nulėmė rungtynių nugalėtoją. Galutinis rungtynių rezultatas 60:54.

VU KHF: Lukas Jakštas – 18 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.), Vytis Bulkevičius – 16 tšk., Marius Lukauskas – 11 tšk., Tadas Žirgulis – 10 tšk. (7 rezult. perd.)

A.S.K. „Persvara“ – 2: Domantas Sprindys – 22 tšk. (12 atk. kam.), Vilius Narbutas – 8 tšk., Airijus Urbonavičius – 6 tšk. (5 perimt. kam.)

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų treneris nedaugžodžiavo ir tiesiog pasidžiaugė komandos pergale: "Antroje rungtynių pusėje susikaupėm, pradėjom geriau gintis, perimėm daug kamuolių ir tiesiog perlaužėm rungtynes".

„VU KHF“ pasiekė užtikrintą pergalę (2015 vasario 07 d., šeštadienis, 00:40 val.)„VU KHF“ pasiekė nesudėtingą pergalę (2014 spalio 24 d., penktadienis, 22:00 val.)„VU KHF“ nesunkiai nugalėjo „Savi“ ekipą (2015 sausio 27 d., antradienis, 23:52 val.)„VU KHF“ krepšininkai atsilaikė prieš „Dumblą“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 22:01 val.)„VU KHF“ nesunkiai susitvarkė su „New Team“ (2014 lapkričio 08 d., šeštadienis, 00:14 val.)Dienos rungtynėse „VU KHF“ teko pakovoti dėl pergalės prieš „Partizaną“ (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 21:16 val.)„Baltic Transline“ iškovojo labai lengvą pergalę (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 23:43 val.)„Elektromontuotojas“ iškovojo lengvą pergalę (2015 sausio 27 d., antradienis, 23:53 val.)„Partizanas“ nesunkiai įveikė savo varžovus (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 13:14 val.)Po įtemptos kovos, „VU KHF“ palaužė „Baltic Transline“ ekipą (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 23:59 val.)