NMA Kaunas vs Out of office (52:38)„Žemės ūkio sektoriaus“ taurė 2014/2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 28 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„NMA Kaunas“ palaužė „Out Of Office“ krepšininkus

2014 spalio 29 d., Trečiadienis, 02:30 val., peržiūros: 1058

Antradienio vakarą Kauno kolegijos mažojoje krepšinio salėje, "ŽŪS taurės" rungtynėse, "NMA Kaunas" priėmė "Out Of Office" komandą. Nuo pat susitikimo pradžios aikštės šeimininkų statusą turėję "NMA Kaunas" krepšininkai kontroliavo situaciją ir iškovojo pergalę rezultatu 52:38.

Susitikimas prasidėjo šešiais iš eilės "NMA Kauno" taškais, "Out Of Office" atsakė dviem A.Butrimo dvitaškiais (6:4), bet kėlinuko pabaigoje iniciatyvą išlaikė šeimininkai – 12:9.

Antrasis ketvirtis kiek sėkmingiau prasidėjo "Out Of Office", svečiai sumažino atsilikimą iki minimumo (14:13), tačiau "NMA Kaunas" asakė devynių taškų serija ir išsiveržė į priekį 23:13. Po dviejų kėlinių aikštės šeimininkai pirmavo 24:15.

Po ilgosios pertraukos "NMA Kaunas" krepšininkai nemažino tempo ir vis didino atotrūkį. Po serijos 10:4 šeimininkai turįjo aštuoniolikos taškų persvarą, kurią išsaukojo iki trečiojo kėlinio pabaigos – 41:23.

Ketvirtojo kėlinuko pradžioje aikštės šeimininkai padidino persvarą iki dvidešimties taškų (45:25). "Out Of Office" atsakė penkiais iš eilės taškais (45:30). Susitikimas baigėsi "NMA Kaunas" pergale rezutatu 52:38.

"Pirmas rungtynes pralošėm, tai norėjosi atsigriebti. Varžovų komanda ne visa susirinko, bet vis tiek smagu, kad laimėjom ir pelnėm tašką" – kalbėjo "NMA Kaunas" komandos kapitonas ir treneris A.Bagotyrius.

"Pataikėm vos vieną tritaškį – tai viską ir pasako. Pirmos varžybos išvykoje, jaudulys savo padarė. namuose bus kitaip" – užtikrino "Out Of Office" krepšininkai.

NMA Kaunas: Andrius Bagotyrius – 15 tšk., Marius Mickevičius – 10 tšk., Modestas Šimukonis – 9 tšk. (11 atk. kam.)

Out of office: Jonas Kausteklis – 17 tšk. (14 atk. kam., 6 išpr. praž.), Andrius Butrimas – 8 tšk., Arvydas Tomkus – 7 tšk.

„NMA Kaunas“ užtikrintai nugalėjo „NMA LMT“ (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 23:28 val.)„NMA Kaunas“ įveikė „ASU Darbuotojus“ (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 22:47 val.)„NMA-Kaunas“ išvargo pergalę prieš „LVPA-MITA“ (2015 sausio 06 d., antradienis, 00:04 val.)„Out of office“ nesunkiai įveikė „ASU darbuotojų“ komandą. (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 23:52 val.)„ŽŪIKVC“ nugalėjo „NMA Kauną“ (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 23:55 val.)Atkakliose rungtynėse „NMA“ įveikė „NMA Kauną“ (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 23:11 val.)