ELEKTROMONTUOTOJAS vs KAUNO TILTAI (36:81)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 06 d., Antradienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Kauno Tiltai nubloškė Elektromontuotoją

2012 lapkričio 06 d., Antradienis, 21:17 val., peržiūros: 1947

2012 lapkričio 6 dieną, Kauno technikos kolegijoje, įmonių lygoje susitiko Elektromontuotojas (šeimininkai) ir Kauno Tiltai (svečiai). Rungtnes netikėtai lengvai be intrigos laimėjo Kauno tiltai rezultatu – 81:36 ir iškovojo antrąją pergalę iš tiek pat galimų. Elektomontuotojui tai buvo antroji nesįkmė taip pat iš dviejų rungtynių.

Rungtynes tritaškiu pradėjo Mindaugas Mažeika, tačiau čia pat dvitaškiu atsakė Marius Ivaškevičius. Atkarpą 5:4 laimėjo šeimininkai ir rezultatas tapo lygus – 7:7. Tuomet Tiltai spurtavo 11:2 ir susikrovė nemažą persvarą. Iki ketvirčio pabaigos Tiltai susikrovė dviženklę persvarą – 20:10.

Antrasis kėlinys prasidėjo Tiltų atkarpa 9:2 ir skirtumas tapo triuškinantis – 29:12. Abi komandos pelnė dar po keturis taškus ir iki ketvirčio pabaigos skirtumas nepakito – 16:33.

Trečiasis kėlinys prasidėjo identiškai antrąjam ir vėl Tiltai spurtavo dar 9:2 ir skirtumas tapo nepadorus – 18:42. Komandos apsikeitė po keturis taškus, o Tiltai tuomet pridėjo dar šešis taškus ir rezultatas tapo 22:52. Iki ketvirčio pabaigos niekas beveik nepasikeitė ir po trijų kėlinių rezultatas – 26:54.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo nerealiai galingai svečiams ir laimėję pirmas tris minutes – 15:2 įgijo 41 taško pranašumą. Toliau žaidimas išsilygino ir iki ketvirčio pabaigos svečiai net neleido suabejoti kas šįvakar buvo stipresni, galutinis rungtynių rezultatas – 36:81.

Po rungtynių nugalėtojų treneris teigė – tikėjomės žymiai sunkesnių rungtynių, tačiau varžovai galbūt nesusirinko ar nenusiteikė ir laimėjom taip nesunkiai. Iš praeitų sezonų žinojom, kad ši komanda labai stipri.

Elektromontuotojui daugiausia taškų pelnė – Karolis Kolupaila (15), Laimonas Putrimas (8), Rimantas Juškevičius (8, 5 rez. perd.) taškai.

Kauno Tiltams – Mindaugas Mažeika (22, 14 atk. kam., 10 rez. perd., 33 naud. bal., trigubas dublis), Andrius Čekanauskas (18, 20 naud. bal.), Tomas Kmitas (14, 29 naud. bal., 9 rez. perd., 7 per. kam.), Arnoldas Karla (11) taškų.

"Kauno švara" įveikė "Elektromontuotojo" ekipą (2013 vasario 26 d., antradienis, 22:55 val.)"Krasta Auto Kaunas" nesunkiai įveikė "Elektromontuotoją" (2012 gruodžio 11 d., antradienis, 22:25 val.)"Kauno Švara" nepasigailėjo "Elektromontuotojo" (2013 sausio 29 d., antradienis, 20:15 val.)"Baubilas" po sunkios kovos įveikė "Elektromontuotoją" (2012 spalio 30 d., antradienis, 23:37 val.)Kauno Tiltai nesunkiai nugalėjo Kauno Energiją (2012 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 00:39 val.)"Autotoja & Ekodora" nesunkiai įveikė "Elektromontuotojo" komandą (2013 sausio 22 d., antradienis, 22:54 val.)"Kauno tiltai" pralošė rungtynes dėl išlikimo (2013 kovo 13 d., trečiadienis, 23:00 val.)Tik po pratęsimo "Autotoja & Ekodora" nugalėjo "Elektromontuotojus" (2013 vasario 12 d., antradienis, 23:18 val.)Ketvirtame kėlinyje "Elektromontuotojas" palaužė "Ekskomisarų biurą" (2013 vasario 19 d., antradienis, 21:54 val.)Kauno Tiltai po atkaklios kovos palaužė Kauno Stumbrą (2012 lapkričio 28 d., trečiadienis, 23:50 val.)