TOPO CENTRAS vs KAUNO VANDENYS & ONNINEN (59:90)B lyga, "Baltik sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 sausio 22 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Kauno energijos sporto salė - Raudondvario pl. 84, Kaunas

"Kauno vandenys & Onninen" sutriuškino "Topo centro" ekipą

2012 sausio 23 d., Pirmadienis, 01:30 val., peržiūros: 4625

Sekmadienį , sausio 22 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko B" lygos "Baltik Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko aikštelės šeimininkai "Topo centras" ir svečiai "Kauno vandenys & Onninen" ekipos. Pirmajame kėlinukyje, pirmoje pusėje, abi komandos žaidė lygiaverčiai , tačiau antroje pusėje svečiai sužaidė sėkmingiau ir susikrovė 8 taškų pranašumą. Antrajame ketvirtyje nei svečiams pavyko padidinti pranašumą nei šeimininkams pasivyti varžovus.
Trečiajame kėlinukyje "Kauno vandenys & Onninen" pradėjo žaisti savą žaidimą t.y letą su daug pasų, kur didžiausia dalis pasibaigo sėkmingais taškais ir tai leido prieš 4 kėlinuką susikrauti 20 taškų persvarą. Paskutiniame kėlinyje "Topo centras" dar bandė spurtuoti, tačiau jiems niekaip nepavykdavo apsiginti nuo svečių atakų, kurie rungtynėms baigiantis padidino pranašumą iki 30 taškų. "Kauno vandenys & Onninen" nesunkiai laimėjo rungtynes rezultatu – 59:90 (16:24; 16:15; 9:22; 18:29).

Pirmąjį kėlinuką , pirmąją pusę, geriau pradėjo jaunieji "Topo centro" žaidėjai, turėdami minimalę persvarą prieš varžovus. Šeiminininkų pataikyti taškai, visada sulaukdavo svečių atsako(13:12). Penktąją minutę kėlinuko svečiai spurtavo 8:0 , tačiau M.Drėzas tolimu metimu sušvelnino rezultatą iki 4 taškų ( 16:20). Likus minutei iki galo sėkmingiau sužaidė svečiai ir susikrovė 8 taškų pranašumą ,rezultatu – 16:24.

Antrąjį kelinuką sėkmingiau pradėjo "Topo centro" ekipa. Jie tolimais metimais tripdė skirtumą , o svečiai sugebėdavo į tolimus metimus atsakyti tik dvitaškiais ir po paskutinio V.Paulausko tritaškio deficitas sumažėjo iki 4 taškų (27:31). Puikus M.Dimšos prasiveržimas dalinai atstatė persvarą, bet D.Baika iš vidutinio nuotulio vėl sumažino. Likus porai minučių svečiai spurtavo 6:2 mini atkarpėle, sužaisdami komandinį žaidimą. Ketvirtis baigėsi rezultatu – 32:39.

Trečiajame kėlinyje abi komandos pasikeisdavo sėkmingomis atakomis nei svečiame neapvyko padidinti pranašumą, nei šeimininkams jį sumažinti, tačiau antroje pusėje "Topo centrui" niekaip nepavykdavo apsiginti. Svečiai ištampydavo greitais pasai jų gynybą ir lengvai pataikydavo taškus. Šeimininkai bandydavo keisti gynybos būdus, bet to naudos nedavė ir pasibaigus kėlinukui svečiai turėjo 20 taškų persvarą, rezultatu – 41:61.

Paskutiniame kėlinyje pirmasis K.Sujedo tolimas metimas padidino pranašumą iki 23 taškų. S.Paukštys po dvitaškio sumažino iki 21 taško, tačiau "Kauno vandenys & Onninen" toliau skaldė "Topo centro" gynybą ir įpusėjus ketvirčiui padidino pranašumą iki 28 taškų ( 49:77). D.Paukštys ir toliau sunkiai rinko taškus iš po krepšio ,bet maža to naudos buvo. po 5 atsakytų taškų svečių ir pranašumas padidėjo iki 31 taško. K.Dimitrijevas dar bandė švelninti rezultatą, kuris pelnė 6 taškus be atsako, bet svečiai likus minutei įsūdė du tolimus metimus ir atstatė turėtą pranašumą ir pergalę šventė "Kauno vandenų & Onninen" ekipa , rezultatu – 59:90.

Po laimėtų rungtynių "Kauno vandenų & Onninen" žaidžiantysis treneris kalbėjo:" Šiandien tikrai nesitikėjome tokios pergalės. Nei mūsų gausiai susirinko ,nei varžovų. Situacija paprasčiausia, priešininkams pavyko primesti savą žaidimą. Mūsų lėtesnis žaidimas, daugiau pagrįstas perdavimais, metimais , todėl ir pavyko , o jauni žaidėjo nesugebėjo perprasti šitokio žaidimo , todėl ir gavosi toks rezultatas. Planavom , kad jie mus spaus, bet taip neįvyko. Noriu padėkoti vyrams, tikrai labai netikėta."

Po pralaimėtų rungtynių "Topo centro" žaidžiantysis treneris nepanoro komentuoti ir prisiemė kaltę už pralaimėtas varžybas.

"Topo centras": D.Baika ( 17tšk.), T.Abišala ( 14tšk.), K.Dmitrijevas ( 11tšk. 5 rez.perd. 5 išpr.praž.).

"Kauno vandenys & Onninen": L.Ivanovas ( 25tšk.), M.Dimša ( 20tšk. 13 atk.kam.), S.Paukštys ( 18tšk.)

Paskutiniai komentarai (3 iš 11)

Anonimas2012 sausio 25 d., 00:28 val.

Gal geriau MariusD patyletum , nes pats kaip boba esi tiek aikstei , tiek uz jos ribu.

Anonimas2012 sausio 24 d., 20:25 val.

Tikrai Topo Centras pas jus "proto centas"...zvaigzdynas...

Anonimas2012 sausio 24 d., 18:22 val.

Matai, neverksnys parase :-DDDDDD

"Kauno vandenys & Onninen" lengvai nugalėjo Prienų "Gyvenimą" (2011 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)"Kauno vandenys & Onninen" užtikrintai įveikė "ARV auto" ekipą (2012 kovo 01 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)"Kauno vandenys & Onninen" šventė fantastišką pergalę (2011 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 23:27 val.)"Kauno Vandenys & Onninen" iškovojo sunkią pergalę prieš "Darbą" (2011 spalio 20 d., ketvirtadienis, 23:56 val.)"Kauno Vandenys & Onninen" žengė į "B" lygos finalą (2012 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)Po atkaklios kovos "Kauno vandenys & Onninen" pasiekė pergalę (2012 kovo 08 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)"Kauno Vandenys & Onninen" antrąjį etapą pradėjo sunkia pergale (2012 sausio 05 d., ketvirtadienis, 23:50 val.)"Kauno Vandenys & Onninen" paskutiniame kėlinyje susitvarkė su "United" penketuku (2012 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)Užtikrintai rungtyniavę "Kauno vandenys & Onninen" krepšininkai iškovojo dar vieną pergalę (2011 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)"Kauno Vandenys & Onninen" atkrintamąsias varžybas pradėjo pergalingai (2012 kovo 15 d., ketvirtadienis, 23:52 val.)