Kauno technikos kolegija vs Vertigo (62:75)Kauno Mero taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 rugsėjo 25 d., Trečiadienis, 17:20 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

"Kauno technikos kolegija" neatsilaikė prieš "Vertingo"

2013 rugsėjo 25 d., Trečiadienis, 19:29 val., peržiūros: 1882

Rugsėjo 25 dieną Kauno technikos kolegijoje įvyko "Kauno mero taurės" rungtynės, kuriose susitiko "Kauno technikos kolegija" ir "Vertigo" . Pirmąjį kėlinį pralošę 8 taškais, technikos kolegijos studentai antrajame atsitiesė ir baigė taikiai. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 37:29 "Vertigo" naudai. Per trečiąjį kėlinį daug klydę šeimininkai padidino savo deficitą iki 18. Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas, per kurį rezultatas žymiai nepasikeitė. Galutinis rungtynių rezultatas 75:62.

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Kauno technikos kolegijos" spurtu 6:0 , nuo pat pradžių aukštą tempą palaikę šeimininkai po penkių minučių pirmavo rezultatu 11:4. Antrojoje kėlinio dalyje "Vertigo" atskleidė savo tikrąjį veidą, jie spurtavo rezultatu 8:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai, nuo šio momento pirmaujanti komanda nesikeitė iki rungtynių pabaigos. Po įmestų šeimininkų taškų svečiai vėl sužaidė atkarpą 10:0 ir nutolo dviženkliu skirtumu. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 22:14.

Antrąjį kėlinį technikos kolegijos studentai pradėjo taip pat galingai, jie sužaidė atkarpą 11:2 taip grąžindami intrigą į rungtynes. "Vertigo" treneris grąžinęs pagrindinius žaidėjus į aikštę, kurie įrodė savo pranašumą vėl padidino persvarą iki 11 taškų. "Kauno technikos kolegiją" į priekį vedė, tiesiog nesutabdomai žaidęs S.Vaitkus, kuris atakavo be priekaištų. "Vertigo" turintys ilgesnį suolelį, bei žaidę įvairiapusišką krepšinį neleido oponentams nei kiek priartėti ir po antrojo kėlinio rezultatu 37:29 pirmavo svečiai.

Trečiojo kėlinio pradžia kaip šaltas dušas sukrėtė šeimininkus kurie per tris minutes pralošė atkarpą 13:4 ir taip panaikino intrigą šiose rungtynėse. Beveik visas kolegijos komandos atakas "Vertigo" stabdė pražangomis. Ši taktika kiek išgąsdino studentus, kurie prastai metę baudos metimus pradėjo gelbėtis tritaškiais. Nors ir kaip "Kauno technikos kolegijos" žaidėjai besistengė sumažinti deficitą to padaryti nepavyko ir po trijų kėlinių jie atsilikinėjo rezultatu 60:42.

Ketvirtajame kėlinyje vienintelis S.Vaitkus dar turėjo motyvacijos puolime ir stengėsi pralaušti priešininkų gynybą. Jam tai neblogai sekėsi, jis pelnė šiame kėlinyje 10 iš 20 šio kėlinio komandos taškų. Šis kėlinys buvo pirmasis kurį šeimininkams pavyko laimėti, kadangi atsipalaidavusi ir rungtynių pabaigos belaukianti "Vertigo" pelnė 15 taškų. Tačiau susikrauta persvara ankstesniuose kėliniuose leido svečiams džiaugtis užtikrinta pergale rezultatu 75:62

"Vertigo" komandos treneris K.Žižys po rungtynių sakė: Šios rungtynės buvo mums pačios pirmos šiame sezone, daug žaidėjų vienas kitą mato pirmą kartą, tad chaoso aikštelėje išvengti nepavyko. Bet džiaugiamės kad pavyko iškovoti pergalę, ir šios Kauno mero taurės varžybos parodys mūsų pajėgumą, tuomet nuspręsime kur dalyvauti toliau.

"Kauno technikos kolegijos" trenerė S.Donėlaitė džiaugėsi kad pavyko prieš aukštesnius, bei tvirtesnius oponentus kovoti po krepšiu kaip lygus su lygiais, kaip sakė trenerė gynėjų grandis kiek nusileidžia, tai ir lėmė pralaimėjimą.

"Vertigo" : Donatas Razulis (17tšk, 21naud.b) Edvinas Kriūnas, Paulius Grėbliūnas ir Martynas Čeičys pelnė po 10tšk.

"Kauno technikos kolegija" : Sigitas Vatkus (28tšk, 44naud.b) Nerijus Aleknavičius (15tšk)

„Kauno Technikos Kolegija“ vos negavo skaudaus antausio nuo „Green Death“ krepšininkų (2013 spalio 16 d., trečiadienis, 22:52 val.)"Green death" vos neišleido pergalės iš rankų (2013 spalio 02 d., trečiadienis, 19:13 val.)„Green Death“ nepajėgė pasipriešinti „Vertigo“ krepšininkams (2013 spalio 06 d., sekmadienis, 21:34 val.)„Sporto manija ‒ Otto“ rungtynių pabaigoje palaužė „Vertigo“ pasipriešinimą (2013 spalio 03 d., ketvirtadienis, 23:56 val.)BC „Gazuotas Pienas“ be jokio vargo peržengė ketvirtfinalio barjerą (2013 spalio 22 d., antradienis, 00:09 val.)„UNITED & Detagama“ be didesnio vargo peržengė ketvirtfinalio barjerą (2013 spalio 22 d., antradienis, 22:29 val.)„Sporto Manija ‒ OTO“ į antrąjį turą žengia galinga pergale (2013 spalio 09 d., trečiadienis, 22:40 val.)„Vertigo“ atsitiesė po nesėkmingo pirmo kėlinuko ir iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį (2013 spalio 20 d., sekmadienis, 20:58 val.)