KAUNO AUTOBUSAI vs SPORTO MANIJA& EKODORA 30+ (78:73)30+ lyga, "Sport turas" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 sausio 30 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Kauno energijos sporto salė - Raudondvario pl. 84, Kaunas

"Energijos sistemų servisas & Kauno autobusai" iškovojo ketvirtąją pergalę

2012 sausio 30 d., Pirmadienis, 23:10 val., peržiūros: 3006

Pirmadienio vakarą, sausio 30 dieną Kauno Energijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "30+" lygos "Sport Turas" pirmenybių rungtynės tarp šeimininkų "Energijos sistemų servisas & Kauno autobusai" ir svečių "Sporto manija & Ekodora 30+" ekipų. Pirmoje rungtynių pusėje šeimininkai vedini D.Lukmino ir R.Brazdauskio tandemo įgijo trylikos taškų pranašumą, tačiau po to išėjus šiems dviem žaidėjams "Energijos sistemų servisui & Kauno autobusams" teko verstis be jų ir jiems tai neblogai sekėsi iki ketvirto kėlinuko, kuomet svečiai sumažino atsilikimą iki penkių taškų. Protingai sužaidę rungtynių pabaigą šeimininkai vis dėlto išsaugojo pergalę savo rankose. 78:73 (23:12, 19:17, 18:12, 18:32).

Rungtynes sėkmingai pradėjo šeimininkai surengdami spurtą 9:0 ir įgydami devynių taškų pranašumą. Vėliau svečiams pavyko atidaryti savo taškų sąskaitą dviem taikliais baudos metimais, tačiau į tai "Energijos sistemų serviso & Kauno autobusų" krepšininkai atsakė taikliu tritaškiu metimu ir įgijo dešimties taškų pranašumą. Kiek vėliau "Sporto manija & Ekodora30+" žaidėjai sumažino atsilikimą iki aštuonių taškų, tačiau netrukus šeimininkai pelnė keturis taškus be varžovų atsako ir įgijo dvylikos taškų persvarą. Artėjant kėlinukui į pabaigą, svečių komandos žaidėjas R.Laurinaitis pelnė penkis taškus iš eilės ir sumažino savo komandos deficitą iki septynių taškų, tačiau paskutinėmis sekundėmis geriau pasirodė šeimininkai ir įgijo vienuolikos taškų pranašumą. 23:12.

Antrojo ketvirčio pradžioje šeimininkų krepšininkai surengė spurtą 7:2 ir padidino savo pranašumą iki šešiolikos taškų, tačiau svečių žaidėjai nenorėjo taip lengvai pasiduoti ir netrukus pelnė keturis taškus be atsako. Toliau abi komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir įpusėjus antrąjam kėlinukui komandas skyrė dešimt taškų. Kiek vėliau "Energijos sistemų serviso & Kauno autobusų" ekipos žaidėjai padidino savo pranašumą iki keturiolikos taškų, tačiau netrukus svečių krepšininkas ir treneris M.Vaškūnas pataikė tritaškį metimą ir sumažino savo komandos deficitą iki vienuolikos taškų. Kėlinuko pabaigoje T.Stupuris dar pelnė du taškus ir prieš ilgąją pertrauką jo komanda turėjo trylikos taškų persvarą. 42:29.

Trečiąjame kėlinuke visi šeši iš žaidimo mesti ir pataikyti šeimininkų metimai buvo tritaškiai. Po pirmųjų poros minučių "Energijos sistemų serviso & Kauno autobusų" krepšininkai padidino pranašumą iki šešiolikos taškų, tačiau netrukus svečių žaidėjai pelnė keturis taškus iš eilės ir sumažino atsilikimą iki dvylikos taškų. Tolimesnėje rungtynių eigoje komandos vienodai keitėsi taikliais metimais, skirtumas buvo tik tas, kad svečiai pataikydavo dvitaškius, o šeimininkai tritaškius metimus. Po taiklaus E.Sliežausko tritaškio komandas skyrė jau penkiolika taškų, o po dar trijų jo komandos draugų taiklių metimų – dvidešimt taškų. Kėlinuko pabaigoje svečiai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki devyniolikos taškų. 60:41.

Ketvirtrąjame kėlinyje svečiai atsigavo ir pradėjo demonstruoti rezultatyvų puolimą. Daugiausiai prie deficito panaikinimo prisidėjo svečių ekipos žaidėjas R.Turskis, kuris kėlinuko pradžioje pelnė šešis taškus iš eilės ir skirtumas tarp komandų ištirpo iki vienuolikos taškų. Kiek vėliau šeimininkams dar pavyko padidinti persvarą iki penkiolikos, tačiau netrukus "Sporto manija & Ekodora 30+" ekipos deficitas ištirpo iki devynių taškų. Prie visų šeimininkų bėdų prisidėjo ir tai, kad po penkias pražangas gavo T.Stupuris ir G.Šlepikas, kurie jau nebegalėjo padėti savo komandai. Vėliau svečių krepšininkai sumažino atsilikimą iki penkių taškų, tačiau protingai sužaidę šeimininkai sugebėjo pasinaudoti suteiktomis progomis ir iškovoti pergalę rezultatu 78:73.

Po rungtynių Esmiraldas Sliežauskas kalbėjo : " Buvo sunkios rungtynės, pradžioje, kada žaidė mūsų nauji žaidėjai R.Brazdauskis ir D.Lukminas, padarė skirtumą, buvo truputį lengviau žaisti. Vėliau varžovai pradėjo spausti, tačiau pabaigoje sužaidėme sėkmingai, nors mūsų suoliukas buvo trumpesnis. Varžovai rodo pažangą, matyti nuo pirmųjų rungtynių, jog padarė didelę pažangą ".

"Energijos sistemų servisas & Kauno autobusai" : T.Stupuris 21 (5 išprov.praž.), E.Sliežauskas (5 rez.perd.) ir G.Černiauskas – po 11, G.Šlepikas 10 taškų.

"Sporto manija & Ekodora 30+" : R.Turskis 18 (29 naud.), R.Laurinaitis 14 (11 atk.kam.), R.Kulikauskas 10 (11 atk.kam.) taškų.

"Energijos sistemų servisas & Kauno autobusai" įveikė "Eccua - Furnika" ekipą (2012 vasario 28 d., antradienis, 00:00 val.)"Energijos Sistemų Servisas & Kauno Autobusai" išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2012 balandžio 02 d., pirmadienis, 23:28 val.)"Energijos sistemų servisas & Kauno autobusai" be didesnio vargo įveikė "Sporto maniją & Ekodorą 30+" (2012 sausio 06 d., penktadienis, 22:33 val.)"Šernų" penketukas nugalėjo "Energijos sistemų servisas & Kauno autobusai" ekipą (2012 sausio 28 d., šeštadienis, 15:46 val.)Lemiame ketvirtyje "Enegijos Sistemų Servisas & Kauno Autobusai" įrodė savo pranašumą prieš "Šernus" ir žengė į pusfinalį (2012 balandžio 11 d., trečiadienis, 21:02 val.)Pirmose pusfinalio rungtynėse "Eccua - Furnika" sutriuškino "Energijos sistemų servisą & Kauno autobusų" ekipą (2012 balandžio 26 d., ketvirtadienis, 02:38 val.)"ESS & Kauno Autobusai" įveikė "Lesto" ekipą (2012 sausio 15 d., sekmadienis, 23:08 val.)Visas rungtynes kontroliavę "Šernai" iškovojo pergalę (2012 kovo 02 d., penktadienis, 22:34 val.)"Eccua-Furnica" įveikė "ESS & Kauno Autobusai" ir pateko į finalą (2012 balandžio 26 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)Andriaus Slavinsko tritaškiai rungtynių pabaigoje palaidojo "ESS & Kauno autobusai" ekipą (2012 vasario 13 d., pirmadienis, 23:16 val.)