KAUTRA & CURRUS IR DARIAUS BALDAI vs LIETUVOS DUJOS (70:77)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 kovo 14 d., Trečiadienis, 20:35 val. @ V.Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas LT-50403

Nervingose rungtynėse "Lietuvos dujos" nugalėjo" Kautrą & Currus ir Dariaus baldus"

2012 kovo 15 d., Ketvirtadienis, 00:55 val., peržiūros: 4073

Trečiadienį, kovo 13 dieną, V.Kuprevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Kautra & Currus ir Dariaus baldai" (šeimininkai) ir "Lietuvos dujos". Kaip ir pirmose rungtynėse tarp abiejų ekipų vyko įnirtinga kova, kur rungtynių nugalėtojas paaiškėjo paskutinėmis minutėmis. Sėkmingiau sužaidę svečiai paskutinį ketvirtį nugalėjo aikštelės šeimininkus, rezultatu – 70:77.

Nuo pat pirmųjų minučių šeimininkai įsiveržė į priekį 8:0, tačiau svečiai ataka po atakos tirpdė skirtumą, kol išlygino rezultatą ir persvėrė savo naudai ( 15:16). Toliau žaidimo eigoje komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais ir paskutinis šeiminkų tolimas metimas išvedė komanda į priekį ( 21:19). Paskutinę ataką pelnytas dvitaškis "Lietuvos dujų" išlygino rezultatą – 21:21.

Sužaidus keturias minutes toliau tarp komandų buvo lygus rezultatas, tačiau svečiai sugebėjo spurtuoti 8:0 ir susikrauti 8 taškų pranašumą ( 26:34). Šeiminkams sunkiai sekėsi įveikti svečių gynybą, o "Lietuvos dujos" padidino savo pranašumą iki 11 taškų. Likus žaisti dviems minutėms aikštelės šeimininkai spurtavo 11:0 ir sugebėjo išlyginti rezultatą prieš ilgąją pertrauką. Rezultatas po ketvirčio – 40:40.

Trečiajame ketvirtyje svečiai aitrūko 4 taškais, tačiau šeiminkų du tolimi metimai išvedė juos į priekį. Įpusėjus kėlinukui šeiminkai pirmavo 4 taškais, tačiau "Lietuvos dujos" spurtavo 5:0 ir persvėrė rezultatą minimaliu skirtumu ( 50:51). Likus žaisti vienai minutei vėl pirmavo šeimininkai trims taškais, tačiau paskutinę ataką pataikytas svečių tolimas metimas išlygino rezultatą – 56:56.

Prasidėjus ketvirtam kėlinukui ir toliau tarp komandų vyko atkakli kova ir sužaidus 4 minutes rezultatas buvo vienas taškas "Lietuvos dujų", tačiau svečiai spurtavo atkarpa 8:0, kuri leido susikrauti 9 taškų pranašumą ( 64:73). Aikštelės šeiminkai dar bandė vytis ,tačiau sunkiai sekėsi įveikti gynybą ir "Lietuvos dujos" iki rungtynių pabaigos išsaugojo saugų pranašumą ir šventė sunkią pergalę, rezultatu - 70:77.

Po laimėtų rungtynių "Lietuvos dujų" ekipos treneris kalbėjo:" Labai daug chaoso rungtynėse buvo. Priešininkai mažiau to krepšinio žaidę ,daug agresijos turi. Norisi laimėti , bet krepšinį žaisti reikia. Mūsų protas buvo truputį didesnis ir ta pergalė atėjo gale."

Po pralaimėtų rungtynių ekipos treneris kalbėjo" Vienas iš teisėjų nesugebėjo rungtynių sureguliuoti. Šiaip viskas gerai."

"Kautra & Currus ir Dariaus baldai": M.Karauskas ( 26tšk. 11 atk.kam. 8 išpr.praž.), R.Turskis ( 15tšk.), T.Petrošius ( 12tšk. 5 rez.perd.)

"Lietuvos dujos": R.Marcinkevičius ( 20tšk.), R.Mačiulaitis ( 13tšk.), R.Nemeikša ( 12tšk. 10 atk.kam.)

Paskutiniai komentarai (3 iš 7)

1za1dejas2012 kovo 18 d., 13:32 val.

esme ta kad pries jaunesnius bande grubiai ir neswariai zaist :D  kai mes siek tiek grubiau pradejom zaisti prasidejo verkimas ir bandymai daryti teisejams itaka...

algelis2012 kovo 18 d., 11:12 val.

Tas karavanas eis tol,kol kas nors nenulauzys jiem ragu!tTai manau netolimoje ateity jiem gresia.Tokiu akiu draskytoju dar nesu mates ir nemanau,kad pries rimtus vyrus,o nea vaikus,jie taip pat elgiasi.

Tomyka2012 kovo 17 d., 17:08 val.

Yra geras lietuviškas posakis: šunys loja, karavanas eina :)

Varžybų pabaigoje "Minordija" palaužė "Kautrą & Currus ir Dariaus baldus" (2011 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 20:00 val.)"Celsis" po pratęsimo įveikė "Kautrą & Currus ir Dariaus baldus" (2012 vasario 22 d., trečiadienis, 22:02 val.)Po atkaklios kovos "Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" palaužė "Kautrą & Currus ir Dariaus Baldus" (2011 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:15 val.)"Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" užtikrintai patiesė "Kautrą & Currus ir Dariaus Baldus" (2012 sausio 20 d., penktadienis, 20:22 val.)Lengvai pasiekta "Kautros & Currus ir Dariaus baldų" pergalė (2012 vasario 15 d., trečiadienis, 21:55 val.)Puikus nusiteikimas kovai atnešė "Kautrai & Currus ir Dariaus baldams" pergalę (2012 vasario 01 d., trečiadienis, 22:17 val.)"Kauno tiltai" gana užtikrintai įveikė "Kautrą & Currus ir Dariaus baldų" ekipą (2011 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:16 val.)"Lietuvos dujos" nepasigailėjo " No magic Europe" (2011 gruodžio 06 d., antradienis, 01:11 val.)"Lietuvos dujos" ketvirtfinalį pradėjo užtikrinta pegale (2012 balandžio 03 d., antradienis, 23:32 val.)"Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono" penketukas nepasipriešino "Kautros & Currus ir Dariaus baldų" ekipai (2012 kovo 07 d., trečiadienis, 21:51 val.)