DINAMO vs AIG LIFE (47:90)Auksas » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 gruodžio 10 d., Sekmadienis, 13:30 val. @ Kauno Medicinos universiteto sporto salė, M.Jankaus g. 2, Kaunas LT-50275

Dar viena "AIG Life" ekipos "treniruotė"

2006 gruodžio 10 d., Sekmadienis, 16:26 val., peržiūros: 2974
Kauno Medicinos Universiteto sporto salėje šiandien "Dinamo" ekipa nebuvo didelė kliūtis "AIG Life" komandai kuri pirmyn žengia be pralaimėjimų. Jau pirmasis kėlinys (31:8) nežadėjo šeimininkams nieko gero, tačiau paskutinį ketvirtį jie sugebėjo laimėti, nors didelės įtakos tai neturėjo.

Pirmasis kėlinys šiose rungtynėse neabejotinai priminė krepšinio šou – atvykę į svečius "AIG Life" krepšininkai berods jautėsi kaip namie – tikslą pasiekdavo iš sunkiausių padėčių mestas kamuolys ir "Dinamo" ekipa buvo šokiruota. Pradžioje spurtavę 6:0, po keletos akimirkų svečiai surengė dar vieną "žygį" pasibaigusį 10:0. O po taiklaus Justino Jociaus dvitaškio šeimininkai sulaukė trečiojo antpuolio 13:0 kurį sustabdė tik
pasibaigęs kėlinio laikas.

Per pertrauką "Dinamo" vyrai tikrai turėjo apie ką pasitarti ir berods rado išeitį – prasidėjus antrajam ketvirčiui jie gana tolygiai kovojo ir netgi 4 minutes laiminėjo šį kėlinį, kol pasikeitęs visas "AIG Life" penketukas puolė į šturmą ir neleido šeimininkams pelnyti daugiau nė taško patys įmesdami 11.

Trečioji rungtynių dalis vyko panašiu scenarijumi – pirmas 5 minutes žaidė vienas svečių penketukas, likusias 5 – antrasis. Ir tokia taktika puikiai pasitvirtino, mat varžovų buvo vos 7 ir turėdami dažniau keistis jie kaskart iš naujo turėdavo priprasti prie spartaus rungtynių tempo. Šį kėlinį vėlgi laimėjo "AIG Life" ekipa (24:10) ir pabaigoje ėmė žaisti atsipalaidavusi.

Pilnai patikėję pergale (po trečiojo kėlinio svečiai pirmavo 45 taškų skirtumu) "AIG Life" ketvirtajame kėlinyje bandė pelnyti taškus kuo įmantriau. Skirmantas Staniulis ir Mantas Skukauskas net būdami laisvi bandė įmesti kuo sunkiau – tik pagavę kamuolį ore, apsisukdami ir pan. Tai pavykdavo itin retai ir komandos draugai šiems krepšininkams jau ėmė galvoti bausmes už nerimtą žaidimą, bet efektingi dėjimai atpirko kaltę ir svečiai, nors ir pralaimėję šį kėlinį, aikštę paliko lydimi aplodismentų ir geros nuotaikos.

Rezultatyviausias "AIG Life" ekipoje buvo Darius Kalnutis pelnęs 15 taškų, 14 pridėjo Mantas Skukauskas. Atitinkamai 12 ir 11 pelnė Skirmantas Staniulis ir Šarūnas Straševičius.

"Dinamo" gretose 15 taškų pelnė Paulius Žekonis. 11 pataikė Lukas Steikūnas, 10 – Justinas Jocius.
"AIG Life" iškopė į "Aukso" lygos finalą (2007 balandžio 16 d., pirmadienis, 21:44 val.)"AIG Life" krepšininkai - "Aukso" lygos čempionai (2007 balandžio 21 d., šeštadienis, 17:52 val.)"AIG Life" nušlavė "KTU Eiwi" komandą (2007 sausio 13 d., šeštadienis, 18:24 val.)Puikiai sužaidę du kėlinius "AIG Life" laimėjo prieš "Dinamo" (2007 sausio 07 d., sekmadienis, 19:30 val.)Įspūdingas "AIG Life" startas "Aukso" lygos pusfinalyje (2007 balandžio 01 d., sekmadienis, 19:57 val.)Sunki "AIG Life" pergalė (2006 gruodžio 17 d., sekmadienis, 21:45 val.)Įtikinama "AIG Life" pergalė (2007 vasario 11 d., sekmadienis, 14:43 val.)"AIG Life" gražiu žaidimu įveikė "Bangos Energetiką & Diremtą" (2006 lapkričio 04 d., šeštadienis, 00:04 val.)"AIG Life" niekaip nesustabdomi (2006 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:21 val.)Grandų dvikovoje pirmasis "AIG Life" suklupimas (2007 vasario 05 d., pirmadienis, 00:13 val.)