KAUNO KOLEGIJA vs BC STRAIGHT (88:58)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 11 d., Antradienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

"Kauno Kolegija" solidžia persvara nugalėjo BC "Straight"

2012 gruodžio 11 d., Antradienis, 22:20 val., peržiūros: 1688

Antradienį gruodžio 11d. Kauno kolegijos mažojoje salėje susitiko dvi "C" lygos komandos, tai "Kauno Kolegija" (šeimininkai) ir BC "Straight" (svečiai). Nuo pat rungtynių pradžios "Kauno Kolegija" dominavo aikštėje ir matydavo vienu žingsniu į priekį. Nors antrajame kėlinyje svečiai dar aplygino žaidimą, tačiau ketvirtas kėlinys vėl solidžiai atrodė šeimininkų naudai, galutinis rezultatas (88:58).

Jau nuo pat pirmo kėlinio pradžios "Kauno Kolegija" ėmė įrodinėti savo pranašumą ir susikrovė 12 taškų pranašumą. Nesustabdomas ir pirmajame ir kituose kėliniuose buvo Modestas Latkauskas, kuris ne tik lengvai rinko taškus, bet ir puikiai kovojo po krepšiu. Pirmame ketvirtyje BC "Straight" sekėsi sunkiai, nors jie ir pelnė 17 taškų ir tai atrodo gan solidu, tačiau skylėta jų gynyba leido varžovams įmesti net 29 taškus.

Antrasis kėlinys nieko nestebino, šeimininkai toliau žaidė akiai patrauklų krepšinį, nors šiame kėlinyje daug atitrūkti jiems ir nepavyko. Svečiai kiek pagerine žaidimą rasdavo kelių link varžovų krepšio, tačiau nors ir jų gynyba pagerėjo, tačiau ne tiek, kad prisivytų varžovus, po dviejų kėlinių 50-36 "Kauno Kolegijos" naudai.

Trečiasis kėlinys vyko analogiškai, šeimininkai didino pranašumą, o svečiai pradėjo palūžti, nes visi gi taškų buvo per daug atžaisti per tokį trumpą laiką, tačiau įmanoma. Visgi BC "Straight" nepakilo į lemiamą sturmą ir didesnės intrigos po kėlinio nesimatė, (68-49).

Ketvirtasis kėlinys visiškai įtvirtino "Kauno Kolegijos" pergalę, jį jie laimėjo (20:9), tuo tarpu BC "Straight" nepelnė net dviženklio taškų skaičiaus kėlinyje, galutinis rezultatas (88-58).

Po rungtynių nugalėtojų treneris komentavo :

Ar tikėjotės tokių lengvų rungtynių?

Ne nesitikėjom. Nors mes pirmi, jie ketvirti, bet tikėjomės laimėti savo salėje, tačiau jie krepšinį irgi moka žaisti.

"Kauno Kolegija" : Modestas Latkauskas (28 tšk 15atk.k, 40 naud. balų), Ignas Grigaravičius (27 tšk. 9 atk.k, 39 naud. balai)

BC "Straight" : Vaidas Laukaitis (20 naud. balų), Raimondas Viskantas (13 naud. balų).

"Kauno kolegija" be vargo nugalėjo "Galerą" (2013 vasario 19 d., antradienis, 20:01 val.)"Kolpingo kolegija" nesunkiai laimėjo prieš BC "Straight" (2013 kovo 27 d., trečiadienis, 22:21 val.)"Darbas" nesunkiai nugalėjo BC "Straight" (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 00:09 val.)"Kauno technikos kolegija" su kaupu atsirevanšavo "BC Straight" (2013 vasario 19 d., antradienis, 22:03 val.)"Kauno kolegijos" puolimo mašina pervažiavo "Lokius" (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 16:54 val.)"Kauno Kolegija" sutriuškino "Dice" (2012 lapkričio 24 d., šeštadienis, 18:26 val.)"Spartos" krepšininkai lengvai nugalėjo "Bc Straight" ekipą (2012 lapkričio 14 d., trečiadienis, 00:14 val.)"Kauno kolegija" toliau žengia be suklupimų (2012 gruodžio 18 d., antradienis, 21:00 val.)"Kauno Kolegija" pasiekė revanšą prieš "ICE" (2013 vasario 12 d., antradienis, 23:09 val.)"Kauno kolegija" turėjo nemažai vargo su BC "Gazuotu pienu" (2013 kovo 05 d., antradienis, 19:44 val.)