Kauno liberalai vs Dumblas (42:76)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 02 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

„Kauno Liberalai“ nesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio „Dumblas“ ekipai.

2014 lapkričio 03 d., Pirmadienis, 16:38 val., peržiūros: 714

Lapkričio 2-ąją "Šančių vidurinėje" mokykloje įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių dvikova tarp šeimininkų statusu žaidusių "Kauno Liberalų" ir svečių "Dumblas". Šeimininkai sezoną pradėjo pralaimėjimu vieniems iš grupės autsaiderių "BK Centre",o šiandieniniai jų varžovai pirmoje savo dvikovoje nukovę visada kovingai nusiteikusią "Lietuvos Šaulių Sąjungos" ekipą atvažiavo pademonstruoti,kas yra kas. Visas rungtynes tvirtai iniciatyvą laikę savo rankose ir nė akimirkai neleidę suabejoti savo pajėgumu "Dumblas" šventė lengvą pergalę rezultatu 76:42.

Nuo pat pirmųjų rungtynių akimirkų išryškėjo komandų pajėgumo skirtumas ir po T.Pukelevičiaus tritaškio skirtumas jau siekė dviženklę žymą (15:4). Šeimininkai šiame kėlinyje dažnai klydo,o klaidas taisyti bandydavo varžovus stabdant pražangomis. Visgi tai pasiteisindavo iš dalies,nes svečiai pataikydavo beveik kas antrą metimą (56%),tačiau tai neišgelbėjo nuo pralaimėto pirmojo kėlinio rezultatu 19:9.

Antrajame kėlinyje svečiai ir toliau buvo dažnas svečias prie baudų metimo linijos,o tuo tarpu šeimininkų ekipa kiek sustygavusi savo žaidimą neleido varžovams toliau siautėti. Tai buvo vienintelis kėlinys,kuriame ekipos sužaidė apylygiai,bet ir jį "Dumblas" laimėjo 15:12 ir sužaidus pusę rungtynių pirmavo 34:21.

Po pertraukos svečiai įjungė aukštesnę pavarą ir po spurto 8:0,skirtumas šoktelėjo iki 21 (42:21). Daugiau puolime iniciatyvos pradėjus imtis L.Steikūnui rezultatas tapo 49:25,tačiau "Liberalai" turėjo savo atsaką ir po 2 L.Sakalausko tritaškių skirtumas buvo trumpam sumažėjęs. Visgi kėlinio gale ekipoms apsikeitus sėkmingomis atakomis nugalėtojas jau nebekėlė abejonių (59:35).

Paskutiniajame ketvirtyje šeimininkai greit įmetė 7taškus ir skirtumą sušvelnino iki 20 (42:62),tačiau tai buvo viskas ,ką jiems pavyko šiame susitikime pademonstruoti. Drausmingai gindamiesi ir ženkliai laimėdami kovą po krepšiu "Dumblo" ekipa surengė paskutinįjį savo spurtą 14:0 ir laimėjo šias rungtynes 76:42.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų treneris atsakė trumpai: " Kadangi žaidėme su liberalais,atsakysiu liberaliai: Nugalėjo tie,kurie šiai dienai yra stipresni".

Kauno liberalai: Simonas Kairys – 12 tšk., Liutauras Sakalauskas – 11 tšk., Artūras Bundulas – 7 tšk.

Dumblas: Tadas Bulotas – 16 tšk., Lukas Steikūnas – 13 tšk., Mantas Partikas – 10 tšk.

„Lietuviški patiekalai“ nepasigailėjo „Kauno liberalų“ ekipos. (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 22:06 val.)„Kauno Liberalai“ ir vėl neišvengė sutriuškinimo (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 21:28 val.)BC „Straight“ įveikė grupės lyderius „Dumblas“ (86:78) (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:54 val.)„Sparta“ prieš „Dumblą“ atsilaikė du kėlinius (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 18:09 val.)„Lietuviški patiekalai“ palaužė „Dumblą“ (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 18:21 val.)„VU KHF“ krepšininkai atsilaikė prieš „Dumblą“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 22:01 val.)„Abstinentai“ nesulaukė „Kauno liberalų“ pasipriešinimo (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)„Lietuviški Patiekalai“ antrą kartą įveikė „Dumblą“ (2015 kovo 06 d., penktadienis, 22:48 val.)Pogrupio lyderių dvikovoje ‒ pirma istorijoje „Akademijos“ pergalė prieš „Dumblą“ (2015 vasario 14 d., šeštadienis, 15:43 val.)Emocingose rungtynėse „Dumblas“ nugalėjo „RIND“ ekipą (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)