Trukmė & Kautra – DB vs Sanitex (88:40)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 spalio 23 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Trukmė ‒ Kautra ‒ DB“ be didesnio vargo „pervažiavo“ per „Sanitex“

2013 spalio 24 d., Ketvirtadienis, 01:07 val., peržiūros: 1517

Trečiadienio vakarą KKL "Įmonių" lygoje "Rind" pirmenybėse savo pirmąsias rungtynes sužaidė "Trukmė – Kautra – DB" ir "Sanitex". Intriga rungtynėse laikėsi vos keletą minučių. Vėliau greičiau negu greitai aikštės šeimininkai ėmė tolti nuo varžovų ir rungtynėms įpusėjus abejojančių "Trukmės – Kautros – DB" pergale buvo nedaug (49:21). Po ilgosios pertraukos skirtumas tarp komandų ne tik, kad nemažėjo, tačiau dar labiau išaugo. Šeimininkai tiesiog "siautė" aikštėje ir pelnytai laimėjo rezultatu (88:40).

Vos susitikimui prasidėjus šeimininkai pradėjo rodyti didelį norą ir sportinį pyktį. Ilgai nereikėjo laukti, kol rezultatas tapo (8:2). Nors "Sanitex" trumpam buvo sumažinę savo atsilikimą iki keturių taškų (10:6), tai buvo geriausia ką svečiai nuveikė šiose rungtynėse. Greitai "Trukmė – Kautra – DB" spurtavo 9:2 ir skirtumas tapo dviženklis (19:8), vėliau (21:10). Ketvirtį svečiai užbaigė dvitaškiu ir sumažino savo deficitą iki vienženklio (21:12).

Antrojo kėlinio pradžioje "Sanitex" komanda buvo pasiųsta į visišką nokdauną. Po atkarpos 15:3 svečiai greičiausiai suvokė, kad nieko gero šiame susitikime tikėtis nereikėtų (36:15). Nors Giedrius Katliorius ir Mantas Narbutas pataikė po tritaškį ir sumažino šeimininkų pranašumą (41:21), tačiau ir vėl neilgam. "Trukmė – Kautra – DB" ketvirtį užbaigė galingai – laimėdami atkarpą 8:0 ir prieš didžiąją pertrauką ekipas skyrė jau 28 taškai (49:21).

Žaidimas iš esmės nesikeitė ir po ilgosios pertraukos – svečiai sunkiai "gimdė" taškus, o šeimininkai "siautė aikštėje". Ketvirčiui įpusėjus "Sanitex" deficitas buvo dar "tik" 21 taškas (56:25), tačiau "Trukmė – Kautra – DB" surengė puikų spurtą 11:2 ir ekipas skyrė lygiai 40 taškų (67:27). Kėlinukui baigiantis Paulius Stankūnas individualiais veiksmais simboliškai pataisė savo komandos padėtį (71:33).

Nors paskutinis kėlinukas buvo tik formalumas, tačiau šeimininkai stengėsi nemažinti tempo ir laimėjo atkarpą 5:0 (76:33). Galiausiai "Sanitex" sužaidė kiek kiečiau puolime ir sugebėjo laimėti trumpą atkarpą 2:6 (78:39). Tačiau kėlinį galingai užbaigė "Trukmė – Kautra – DB" bei įtvirtino savo nenuginčijamą pranašumą (88:40).

Trukmė & Kautra – DB: žilvinas Danielius – 20 tšk. (6 išpr. praž.), Audrius Labanauskas – 14 tšk., Robertas Turskis – 13 tšk., Mantas Karauskas – 11 tšk.

Sanitex: Paulius Stankūnas – 12 tšk., Giedrius Katliorius – 10 tšk. (6 išpr. praž.), Mindaugas Krūvelis – 6 tšk.

„Restauratoriai“ be didesnio vargo susitvarkė su „Sanitex“ (2014 kovo 09 d., sekmadienis, 15:42 val.)„Trukmė & Kautra – DB“ peržengė „Ryternos“ barjerą (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 21:57 val.)„Trukmė & Kautra – DB“ nepasigailėjo „Lietuvos dujų“ (2013 lapkričio 13 d., trečiadienis, 23:14 val.)„Trukmė & Kautra – DB“ iškovojo pergalę prieš „Ryternos“ krepšininkus (2014 sausio 08 d., trečiadienis, 22:44 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ priartėjo prie finalinio ketverto (2014 balandžio 23 d., trečiadienis, 22:32 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ aštunfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Ryterną“ (2014 kovo 26 d., trečiadienis, 22:17 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ pergalių seriją pratęsė iki septynių (2013 gruodžio 11 d., trečiadienis, 23:08 val.)„Trukmė & Kautra – DB“ iškovojo įtikinamą pergalę (2013 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 01:33 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ sutrypė „Agavą & Automatinių Sistemų Servisą“ (2014 kovo 20 d., ketvirtadienis, 00:21 val.)„Trukmės & Kautros ‒ DB“ pralaimėjimų serija tęsiasi (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 20:23 val.)