Kauno aerouostas & Lana lecta vs Agava & Automatinių sistemų servisas (61:67)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 05 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

Atkaklios kovos nestokojusiose rungtynėse pergalę šventė „Agava & Automatinių sistemų serviso“komanda

2014 sausio 05 d., Sekmadienis, 21:44 val., peržiūros: 1183

Sausio 5d. LSMU sporto salėje įvyko Įmonių lygos, „Rind“ pirmenybių I pogrupio rungtynės (2 etapas), kuriose susitiko šeimininkų – ''Kauno aerouostas & Lana lecta'' ir svečių „Agava & Automatinių sistemų serviso“ komandos. Antrame etape jau du mačus sužaidę svečiai kiek labiau pasitikėjo savo jėgomis prieš mačą, nes šeimininkams tai buvo dar tik pirmas blynas antrame etepe, kaip paaiškėjo po rungtynių, jis buvo ir prisvilęs. Rungtynėse nuo pirmų minučių užvirė atkakli kova dėl kiekvieno kamuolio, kiekvieno aikštės centimetro. Abi komandos visas rungtynes žaidė gana rezultatyviai, tačiau reikėtų paminėti, kad daug metimų nepasiekdavo savo tikslo. Svečiai nuo pirmų minučių įgijo pranašumą ir jo nepaleido iki finalinio teisėjo švilpuko, tiesa, šeimininkai ketvirtajame kėlinyje išlygino rezultatą, po to buvo net persvėrę jį, tačiau svečiai užtikrinčiau sužaidė svarbiais momentais ir šventė saldžią trečiają pergalę antrame etape.

Pirmasis rungtynių kėlinukas prasidėjo taikliu svečių tritaškiu metimu, šeimininkų šis varžovų akibrokštas nė trupučio neišmušė iš vėžių, neilgai trukus jie atsakė rezultatyvia ataka ir smeigė porą taiklių tolimų metimų jau savo priešininkams. Rungtynių pradžia buvo atkakli, visą kėlinuką vyko įnirtinga kova, abi komandos žaidė greitą tikslų ir rezultatyvų krepšinį. Pirmasis ketvirtis parodė, jog šiandiena aikštelėje bus „karšta“ ir pat finalinio teisėjo švilpuko. Pirmosios dešimt minučių krepšinio baigėsi niekam neįgijus apčiuopamios persvaros 16:15

Antrajame ketvirtyje abi ekipos daugiau dėmesio skyrė gynybai, tad pasipylė daugiau netaiklių metimų ir klaidų. ''Kauno aerouostas & Lana lecta'' krepšininkai pasirinko žaidimą labiau paremtą tolimais metimais, tiesa, šis sprendimas nelabai pasitvirtino tikslą tik 1 metimas iš 8. Svečiai atvirkščiai – nutarė taškus rinkti metimais iš vidutinio nuotolio arba baudos aikštelės. Tiesa svečiai kibios gyybos dėka priverstė šeimininkus dažniau klysti. Kėlinukui pasibbaigus buvo matyti, jog „Agava & Automatinių sistemų serviso“ pasirinkta taktika buvo sėkmingesnė jie laimėjo antrąjį ketvirtį ir įsiveržė į priekį 31:26.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai gynyboje pradėjo dirbti daug efektingiau, svečiai metimus atlikdavo su atakos laikrodžio sirena arba iš sunkių padėčių. Šeimininkai toliau bandė laikytis tritaškių taktikos, nes svečiai labai sėkmingai gynėsi po krepšiu,tačiau ''Kauno aerouostas & Lana lecta'' snaiperiams krepšys buvo tarsi užrištas(tritaškiai 1/9; palyginti svečių tritaškiai 3/6). Šeimininkai nors ir sunkiai, bet „versdavo“ taškus ir iš baudos aikštelės. Po pusvalandžio krepšinio intriga niekur nedingo (43:47).

Ketvirtasis runtynių kėlinys žadėjo intrigą šiame mače. Ir intrigos čia netrūko. Jau pirmąją minutę šeimininkai įmetė du tritaškius iš eilės ir išlygino rezultatą. Nieko nelaukęs svečių treneris paprašė minutės pertraukėlės, norint numušti varžybų ritmą ir iš naujo pergalvoti žaidimo strategiją. Pertraukėlė buvo į naudą svečiai sužaidė atkarpą 7:1. Šeimininkai šįvakar nebuvo pasiruošę atiduoti pergalės ir iš karto atsakė sėkminga atkarpa 8:0 ir šeimininkams išsiveržus į priekį „Agava & Automatinių sistemų serviso“ komandos treneris penktąją rungtynių minutę vėl paprašė minutės pertraukėlės. Po minutės pertraukėlės, kaip iš natų kelias minutes žaidę svečiai surengė spurtą 9:0 ir nebepaliko vilčių šeimininkams šio vakaro rungtynėse. Varžovai dar bandė gelbėtis pražangų ir tritaškių loterija, bet metimai skriejo pro šalį svečiai užtikrintai sužaidė rungtynių pabaigą ir šventė pergalę rezultatu 67:61. Tai trečioji „Agava & Automatinių sistemų serviso“ komandos pergalė ir jie dabar vienvaldžiai I pogrupio lyderiai.
.

Po rungtynių „Agava & Automatinių sistemų servisas“ treneris kalbėjo: „ Džiaugiamės pergale, iškovota sunki. Priešininkai vieni iš lyderių, šiandien daug žmonių aš sirgau (A.Šalaševičius) A.Sutkus taip pat serga. Nesitikėjome pergalės“

Šeimininkų komandos vienas iš žaidėjų po rungtynių nedaugžodžiavo: „Šiandien buvom truputį silpnesni ir viskas. Kitą grajų atsirevanšuosim“

Kauno aerouostas & Lana lecta: Tautvydas Žioba – 24 tšk. (13 atk. kam., 12 išpr. praž.), Henrikas Butkus – 11 tšk. (5 rezult. perd.), Tomas Ananka – 11 tšk. (10 atk. kam.)

Agava & Automatinių sistemų servisas: Tomas Čepkauskas – 19 tšk. (13 atk. kam.), Saulius Salmanavičius – 17 tšk. (6 rezult. perd.), Giedrius Prabulis – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Remigijus Vaičikauskas – 10 tšk.

„Ryterna“ be vargo įveikė „Agavą & Automatinių sistemų servisą“ (2014 kovo 12 d., trečiadienis, 20:59 val.)„Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ įveikė „Agava & Automatinių sistemų serviso“ šešetuką (2013 gruodžio 04 d., trečiadienis, 23:14 val.)Keturiese baigę rungtynes „Agava & Automatinių sistemų servisas“ nusileido „Ryternai“ (2014 vasario 06 d., ketvirtadienis, 00:42 val.)Didžiąją dalį rungtynių pirmavęs „Celsis“ parklupdė „Agavą & Automatinių Sistemų Servisą“ (2014 sausio 17 d., penktadienis, 22:52 val.)Tik po atkaklios kovos „Agava & Automatinių sistemų servisas“ nugalėjo „Sabonio krepšinio centrą“ (2013 gruodžio 18 d., trečiadienis, 22:53 val.)„Sabonio KC“ atsirevanšavo „Agava & Automatinių sistemų servisas“ (2014 sausio 22 d., trečiadienis, 22:57 val.)Emocijų kupinose rungtynėse pergalę iškovojo „Kauno aerouostas“ (2013 lapkričio 12 d., antradienis, 00:37 val.)Įtemptose rungtynėse pergalę išsinešė „Kauno aerouostas & Lana lecta“ (2014 sausio 08 d., trečiadienis, 23:02 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ sutrypė „Agavą & Automatinių Sistemų Servisą“ (2014 kovo 20 d., ketvirtadienis, 00:21 val.) „Agava & Automatinių sistemų servisas” be problemų susitvarkė su “Karo medicinos tarnyba” (2013 lapkričio 29 d., penktadienis, 22:39 val.)