Pazintysxxx.com vs Banga (83:53)Elito lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 gruodžio 08 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija, Šilo g. 5a, Vilnius, LT-10322

Vilniaus „Pažintysxxx.com“ nepasigailėjo Kauno „Bangos“

2013 gruodžio 08 d., Sekmadienis, 22:48 val., peržiūros: 1732

Sekmadienio vakarą VKL Elito divizione Vilniaus "Pažintysxxx.com" komanda rezultatu 83:53 be didesnio vargo įveikė vos septyniese į sostinę atvykusius Kauno "Bangos" žaidėjus.

I. Bakėjaus tolimas trijų taškų vertės metimas, sužaidus dvi minutes, išvedė Vilniaus "Pažintysxxx.com" 5:0, tačiau netrukus tuo pačiu atsakė ir G.Bačiulis. O po jo dvitaškio – 7:5. Įpusėjus pirmajam kėliniui svečiai pradėjo klysti, o D. Dudėno dvitaškis padidino Kauno "Bangos" deficitą iki 6-ių taškų 13:7 bei privertė ekipos trenerį Šarūną Liesį paprašyti minutinės pertraukėlės. Po pirmųjų dešimties žaidimo minučių – 21:14.

Antrąją antrojo kėlinio minutę techninę pražangą užsidirbo V.Stanevičius, tačiau Vilniaus "Pažintysxxx.com" iš to "išpešė" vos vieną tašką. Nepaisant to, mačo eiga nekito, šeimininkai visą laiką išlaikė nedidelę persvarą. Pažymėtina tai, jog abiems ekipoms itin nekrito tolimi metimai. Per pirmuosius du kėlinius abi komandos jų atliko po vieną. Į didžiąją pertrauką ekipos išėjo esant rezultatui 34:20.

Efektingas A. Palaimos dėjimas trečiajame ketvirtyje parodė, kuri komanda šiame mače dominuoja. Aukštaūgis V.Stanevičius netrukus atsakė tolimu metimu, tačiau Kauno "Banga" vis dar gerokai atsilikinėjo (44:27). Tiesa, šio krepšininko solidaus žaidimo dėka svečiai deficitą sušvelnino iki 10-ies taškų, tačiau dvitaškiu ir su pražanga atsakė A.Palaima (48:36). Po trijų kėlinių – 59:40.

Lemiamajame ketvirtyje po 5 iš eilės D. Dudėno taškų ir A. Sirvydžio tritaškio Vilniaus "Pažintysxxx.com" persvara staigiai šoktelėjo iki 20-ies taškų (69:49), o su laiku ji vis augo (78:51). Vos septyniese į Vilnių atvykę kauniečiai neberado jėgų pasipriešinti šeimininkams bei turėjo pripažinti jų pranašumą rezultatu 83:53.

Ignas Bakėjus, "Pažintysxxx.com":

Šioje Elito lygoje negalima kalbėti apie intrigą, kadangi priešininkai yra nežinomi. Buvo sužaista tik keletas rungtynių, tai dvi sugebėjo laimėti, kitas dvi – pralaimėti. Įsivertinome, jog tai nėra silpnas priešininkas, ir rungtynėms atitinkamai pasiruošėme. Intriga laikėsi iki antrojo ar trečiojo kėlinio ir tik vėliau mums pavyko atitrūkti. O pagrindinė to priežastis – jų trumpas atsarginių žaidėjų suolelis. Be to, sakyčiau, mes gerai išpildėme trenerio nurodymus.

Kalbant apie priešininkus, jie šiandieną labai nepataikė. Kuomet mes turėjome pirmas rungtynes Kaune – varžovai puikiai pataikė, o mes, savo ruožtu, tame mače prametėme daug metimų. Šiandieną – atvirkščias variantas.

Šarūnas Liesis, Kauno "Bangos" treneris":

Kas nutiko? Na, juokas juokais, tačiau vyrai atvyko nenusiteikę, atvažiavome tik septyniese... Iš kitos pusės, niekada nesitreniruojame tarpusavyje, tad tai ir yra pagrindinės pralaimėjimo priežastys.

Neatrodome nusiminę? O ko čia nusiminti? Jau kaip ir buvo aišku. Čia plaukų nesiplėši, kadangi plaukų nėra (juokiasi, – aut. past.). Šiuo metu "Pažintysxxx.com" yra stipresni. Kaip suprantu, jie ir treniruojasi kartu, o mes net nesusirenkame į rungtynes. Tokia jau ta mūsų komanda – jei susirenkame, būna gerai, jei ne – nelabai.

Įdomūs faktai:

Didžiausia turėta persvara: "Pažintysxxx.com" 30, "Banga" 0.
Didžiausias spurtas: "Pažintysxxx.com" 11:0 (75:49, "Banga" 9:0 (45:36).
Pirmaujanti komanda keitėsi 0 kartų, rezultatas buvo lygus 0 kartų.

Šaltinis: Vilniaus krepšinio lyga

Vilniaus „Pazintysxxx.com“ ‒ Kauno „Sporto manija“ (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 23:25 val.)Vilniaus „Pazintysxxx.com“ ‒ „Kauno Autobusai“ (2014 kovo 16 d., sekmadienis, 23:59 val.)„Pažintysxxx.com“ 89:81 įveikė SLK „Patriotus“ (2014 balandžio 22 d., antradienis, 23:52 val.)„Pazintysxxx.com“ išsivežė pergalę iš „Bangos“ tvirtovės (2014 kovo 09 d., sekmadienis, 14:28 val.)Vilniaus „Pazintysxxx.com“ ‒ Prienų „Rūdupis – 2“ 84:81 (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 23:00 val.)L. Kirlio vedama „Vilniaus kolegija“ įveikė Kauno „Bangą“ (2014 vasario 12 d., trečiadienis, 23:00 val.)Trečiose serijos rungtynėse „Pazintysxxx.com“ 84:78 pranoko SLK „Patriotus“ (2014 gegužės 16 d., penktadienis, 22:59 val.)Vilniaus zonos Elito lygos starte ‒ užtikrinta „Pazintysxxx.com“ pergalė prieš „Vilniaus kolegiją“ 86:67 (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 22:28 val.)Atkaklioje kovoje vieno taško persvara 80:79 „PazintysXXX.com“ įveikė SLK „Patriotus“ (2014 gegužės 09 d., penktadienis, 22:48 val.)„Tegra“ pranoko „Bangą“ (2014 kovo 12 d., trečiadienis, 23:15 val.)