Ryterna Group vs Košmaras (63:72)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 15 d., Ketvirtadienis, 17:40 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Košmaras“

2015 sausio 15 d., Ketvirtadienis, 21:21 val., peržiūros: 972

Sausio 15 dieną, 17:40 val., "Santaros" gimnazijos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Ryterna Group" (šeimininkai) ir "Košmaras" (svečiai). Net trys kėlinukai šiose rungtynėse vyko labai atkakliai. Pirmaujanti ekipa keitėsi ne vieną kartą, o „Košmaras" iniciatyvą perėmė tik ketvirtojo kėlinuko pabaigoje. Daugiausia tolimų metimų dėka svečiams pavyko pasiekti dviženklį pranašumą ir per likusias kelias minutes beliko atsilaikyti. "Košmaras" atlaikė paskutinį varžovų šturmą ir laimėjo susitikimą rezultatu 63:72.

Jau pačioje rungtynių pradžioje žaidimas vyko labai lygiai. Komandos nors ir nežaidė labai rezultatyviai, tačiau nei viena pusė neketino nusileisti. Jei "Ryterna Group" komanda demonstravo labiau komandinį žaidimą, tai jų varžovų gretose kone visus taškus rinko vien A.Strazdauskas. Tiesa, jau antrojo kėlinuko metu svečių komandos lyderis buvo sustabdytas, bet jo darbą sėkmingai tęsė komandos draugai. Vėliau ėmė aiškėti abiejų komandų stipriosios ir silpnosios pusės. "Ryterna Group" labai gerai kovojo po krepšiais, bet klaidų darė net dvigubai daugiau nei priešininkai. Tuo tarpu "Košmaras" atakavo aukštu procentu, daug labiau brangino kamuolį ir tai leido jiems pasiekti nedidelį pranašumą 32:39.

Antroje rungtynių dalyje žaidimas vyko labai banguotai. "Ryterna Group" sugebėjo sugražinti intrigą ir nuo tos akimirkos vėl viskas prasidėjo iš naujo. Komandos nevengė stabdyti priešininkų pražangomis, tad vis dažniau buvo metami baudų metimai. Laikas bėgo, bet nei vienai ekipai nepavyko perlaužti rungtynių eigos ir tik ketvirtojo kėlinuko pabaigoje "Košmaras" spurtavo. Daugiausia D. Labašausko pastangomis svečiai nutolo, skirtumas išaugo iki 11 taškų, o žaisti liko vos porą minučių. "Ryterna Group" suskubo atakuoti ir sumažino atsilikimą, bet keletas netaiklių metimų netrukus palaidojo ir paskutines jų viltis. Susitikimas baigėsi rezultatu 63:72.

Ryterna Group: Mindaugas Andriušaitis – 14 tšk. (15 atk. kam.), Marijus Kasiulis – 12 tšk. (12 atk. kam.), Vilius Marcinkevičius – 11 tšk., Mantautas Neverbickas – 11 tšk.

Košmaras: Dainius Labašauskas – 20 tšk. (5 rezult. perd.), Mindaugas Kluonius – 13 tšk. (5 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Augustinas Strazdauskas – 13 tšk., Gediminas Šerpetauskis – 10 tšk.

„Aleksotas“ po permainingos kovos palaužė „Košmaro“ pasipriešinimą (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 02:32 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Kulautuva“ (2014 spalio 23 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)„Aleksotas“ po atkaklios kovos palaužė „Košmarą“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 00:26 val.)„Šilainiai-2“ įrodė savo pranašumą prieš „Košmarą“ (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:50 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Ryterna Group“ įveikė „Košmaras“ (2015 vasario 06 d., penktadienis, 21:51 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Compensa“ įveikė „Košmarą“ (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ po permainingos kovos įveikė „Ryterna group“ ekipą. (2015 vasario 19 d., ketvirtadienis, 20:29 val.)Puiki antra rungtynių pusė leido pergalę pasiekti „vaistinė.lt“ komandai (2014 lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 19:47 val.)„Darbiečiai“ nepasigailėjo „Košmaro“ ekipos (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 00:17 val.)„Rind“ be didesnio vargo nukovė „Košmaro“ ekipą (2015 sausio 09 d., penktadienis, 00:57 val.)