SK DAINAVA vs COLTS (73:40)C LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 vasario 02 d., Antradienis, 21:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"SK Dainava" su kaupu atsirevanšavo "Colts" ekipai

2010 vasario 02 d., Antradienis, 22:55 val., peržiūros: 4926
Antradienio vakarą, „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje, įvyko „C“ lygos „Iššūkio“ taurės susitikimas tarp „SK Dainava“ (šeimininkai) ir „Colts“ (svečiai) ekipų. Prieš nepilną mėnesį komandos jau išmėgino savo jėgas tarpusavyje ir tą kartą stipresni buvo „Colts“ krepšininkai, pasiekę pergalę devyniolikos taškų persvara. Šeimininkai šį kartą tikėjosi atsigriebti už praeitą sutriuškinimą, tačiau rungtynių pradžioje buvo nesusikaupę ir leido varžovams susikrauti dešimties taškų persvarą. Bet vėliau šeimininkų komanda padarė tinkamas išvadas, ir pakeitusi gynybos sistemą, visiškai išmušė svečius iš vėžių ir iškovojo triuškinančią pergalę rezultatu 73:40.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai įsiverždami į priekį rezultatu 3:0, tačiau svečiai netrukus rezultatą persvėrė ir ėmė didinti pranašumą. Šeimininkai atrodė per daug atsipalaidavę ir gynyboje nepersistengė, kas leido svečiams atakuoti laisviems. Svečius į priekį vedė G.Zareckas, kuris pelnė dešimt taškų per pirmąjį kėlinį ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 10:20 "Colts" komandos naudai.

Antrasis kėlinys buvo visiška priešingybė pirmajam. "SK Dainava" komanda pakeitė gynybos sistemą ir tai puikiai suveikė. Jie ėmė mažinti pranašumą, o galiausiai persvėrė rezultatą ir daugiausiai komandos kapitono J. Virbicko dėka (4/4 tritaškiai antrajame kėlinyje), įsiveržė į priekį penkių taškų skirtumu. Svečiams niekaip nepavyko užpulti, o pasipylusios klaidos juos tiesiog skandino. "Colts" komanda šiame kėlinyje pelnė tik septynis taškus ir rezultatas po dviejų kėlinių jau buvo 32:27 šeimininkų naudai.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė. Šeimininkai toliau gynėsi aikštės gynyba, kurios svečiams pralaužti niekaip nesisekė. Jie metė pro šalį visus savo tritaškius metimus ir per šį kėlinį vėl sugebėjo įmesti tik septynis taškus. Šeimininkai taip pat neblizgėjo puolime, tačiau sužaidę paskutinių kelių minučių atkarpą 9:0, padidino savo persvarą iki dvylikos taškų. Rezultatas po trijų kėlinių buvo 46:32 "SK Dainava" naudai.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo penkiais iš eilės šeimininkų taškais ir skirtumas jau tapo solidus. "SK Dainava" komandos žaidime pasijautė atsipalaidavimas, tačiau tik ne gynyboje. Per šį kėlinį svečiams jie leido įmesti tik du tritaškius ir tai buvo visi svečių taškai šiame ketvirtyje. Tuo tarpu patys šeimininkai puolime žaidė labai agresyviai, vienas kitą garsiai palaikydami. Nuo kėlinio vidurio iki rungtynių galo sužaidę atkarpą 20:0, šeimininkai iškovojo triuškinančią pergalę rezultatu 73:40.

"SK Dainava": Martynas Genys (17 taškų ir 14 atkovotų kamuolių), Domas Stankaitis (16 taškų ir 6 rezultatyvūs perdavimai), Justinas Virbickas (16 taškų).

"Colts": Giedrius Zareckas (16 taškų ir 12 atkovotų kamuolių), Vytenis Gailiūnas (8 taškai, 10 atkovotų kamuolių, 9 klaidos), Tomas Vaitkevičius (8 taškai).

Šeimininkų treneris po rungtynių sakė: Pradžioje nesisekė apsiginti, bet po to pasiteisino zoninė gynyba, o ir patys pradėjome geriau pataikyti. Šias rungtynes daug geriau sužaidėme, nei praeitas ir tai daugiausiai lėmė geras pataikymas.

Svečių treneris teigė: Neužpuolėme prieš jų zoninę gynybą, pavargome, o vėliau skubėjome, darėme daug klaidų ir palūžome psichologiškai. Tokios pralaimėjimo priežastys.
"Vaišvydava" lengvai nugalėjo "Colts" komandą (2009 gruodžio 22 d., antradienis, 22:46 val.)"Studentija" nesunkiai nugalėjo "Colts" ekipą (2009 lapkričio 11 d., trečiadienis, 19:39 val.)"SK Dainava" sezoną pradėjo pergalingai (2009 spalio 25 d., sekmadienis, 17:59 val.)"KMAIK" sutriuškino "Colts" komandą (2010 vasario 10 d., trečiadienis, 19:56 val.)"SK Dainava" po atkaklios kovos nugalėjo "Robotukų Armiją" (2009 lapkričio 15 d., sekmadienis, 17:20 val.)"SK Dainava" savo varžovus palaužė tik ketvirtame kėlinyje (2010 sausio 10 d., sekmadienis, 21:59 val.)"SK Dainava" turėjo vargo su "Iki Dugno" jaunimu (2009 lapkričio 24 d., antradienis, 20:45 val.)"SK Dainava" pasiekė nelengvą pergalę (video) (2010 sausio 26 d., antradienis, 22:07 val.)"SK Dainava" paklojo pamatus kelyje į "C" lygos, "Iššukio" taurės turnyro finalą (2010 balandžio 01 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)"Sporto Fėja & IVnet.lt" palaužė "SK Dainava" pasipriešinimą (2009 lapkričio 10 d., antradienis, 00:16 val.)